Pressiruum 

Valik 

AFCO 
AFET 
AGRI 
BUDG 
CONT 
CULT 
DEVE 
DROI 
ECON 
EMPL 
ENVI 
FEMM 
IMCO 
INTA 
ITRE 
JURI 
LIBE 
PECH 
PETI 
REGI 
SEDE 
TRAN 
 

All of the EP’s 20 standing committees and two subcommittees held their constitutive meetings on Wednesday to elect their chair and vice-chairs.

Täiskogu istung 
 

Neljapäeval valis parlament viis uut kvestorit, kes koos kolmapäeval valitud parlamendi asepresidentide ja parlamendi presidendiga moodustavad EP juhatuse.

Täiskogu istung 
 

Kolmapäeval õhtul toimunud hääletusel kinnitati Euroopa Parlamendi komisjonide arvuline koosseis ja avaldati parlamendiliikmete jaotus komisjonidesse

 

The Conference of Presidents held a meeting on 28 May ahead of the informal dinner of the EU heads of State and Government, scheduled today, and it committed to the following:

       
 

Akrediteerimine 

Euroopa Parlamendi hoonetesse sisenemiseks ja seal töötamiseks peavad ajakirjanikud, fotograafid ja võtterühmad taotlema trükiajakirjanduse akrediteeringut või audiovisuaalse meedia eriakrediteeringut.

Korduma kippuvad küsimused 

Kuidas käib Euroopa Parlamendi saadikute töö, kui palju saavad nad palka ja millised on nende kulutused? Vastused neile ja teistele küsimustele on koondatud korduma kippuvate küsimuste alla.

Võta ühendust 

Euroopa Parlamendi pressiesindajate tööks on ajakirjanike abistamine ning nende teavitamine parlamendi komisjonides ja täiskogul tehtavast tööst.