Pressiruum 

Täiskogu istung 
 

MEPs call for the release of Vietnamese blogger Nguyen Van Hoa, the reinstatement of Cambodian opposition lawmakers, and the decriminalisation of miscarriage and abortion in El Salvador.

Täiskogu istung 
 

Resolutsioon millega sooviti blokeerida Euroopa Komisjoni ettepanek fosfaatide lubamiseks kebabi lihas ei saavutanud vastuvõtmiseks vajalikku absoluutset häälteenamust.

Täiskogu istung 
AGRI 
 

Teisipäeval andis parlament heakskiidu ELi põllumajanduspoliitika reformiettepanekutele, millega parandatakse põllumeeste positsiooni läbirääkimistel jaemüügikettidega.

       
 

Ajakirjanike akrediteerimine 

Euroopa Parlamendi hoonetesse sisenemiseks ja seal töötamiseks peavad ajakirjanikud, fotograafid ja võtterühmad taotlema trükiajakirjanduse akrediteeringut või audiovisuaalse meedia eriakrediteeringut.

FAQ 

Kuidas EP liikmed töötavad, kui palju nad teenivad ja millised on nende kulud? Nendele ja muudele Euroopa Parlamendi tööd ja jooksvaid kulusid puudutavatele korduma kippuvatele küsimustele vastuse leidmiseks külastage seda KKK rubriiki.

Kontakt 

Euroopa Parlamendi pressiteenistusel on pressiesindajate meeskond, kelle tööks on ajakirjanike abistamine ning nende teavitamine parlamendi komisjonides ja täiskogul tehtavast tööst ja langetatavatest otsustest.