Pressiruum 

Valik 

 

To help media keep track of the European election campaigns, the EP Press service provides a daily newsfeed on country-specific electoral facts, events and debates in all member states.

 

This booklet contains fact sheets with information on electoral rules, poll opening and closing times and candidates for the 2019 European election in EU member states.

 

Kogu asjakohane teave ajakava ja teenuste kohta, mis on meediale kättesaadavad valimispäevadel ja 26. mai valimispäeva õhtul.

       
 

Akrediteerimine 

Euroopa Parlamendi hoonetesse sisenemiseks ja seal töötamiseks peavad ajakirjanikud, fotograafid ja võtterühmad taotlema trükiajakirjanduse akrediteeringut või audiovisuaalse meedia eriakrediteeringut.

Korduma kippuvad küsimused 

Kuidas käib Euroopa Parlamendi saadikute töö, kui palju saavad nad palka ja millised on nende kulutused? Vastused neile ja teistele küsimustele on koondatud korduma kippuvate küsimuste alla.

Võta ühendust 

Euroopa Parlamendi pressiesindajate tööks on ajakirjanike abistamine ning nende teavitamine parlamendi komisjonides ja täiskogul tehtavast tööst.