Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Jaunākā informācija

Paziņojumi presei

 
 
 
 
Dažādu redakcijas produktu simboli  

Strauji tuvojas septembris un līdz ar to arī Eiropas Parlamenta darba atsākšana. Ja arī jūs atsākat darbu pie kāda tiešsaistes projekta, tīmekļa vietnes vai bloga, un vēlaties iekļaut informāciju par Eiropas Parlamentu, jūsu rīcībā ir Parlamenta izstrādātās infografikas, video, foto, intervijas un citi uzziņas materiāli. Visi šie materiāli brīvi pieejami ikvienam, izmantojot mūsu tiešsaistes katalogu. (Lasīt tālāk: Parlamenta izstrādātie multimediju uzziņas materiāli jūsu lietošanai )

 
 
Brīdinājuma zīme par remontdarbiem ©BELGA-V.Valka_Easyphotostock  

Šo piektdien, 29. augustā, šajā tīmekļa vietnē tiks veikti tehniski uzlabojumi, kā rezultātā līdz pēcpusdienai nebūs pieejamas šādas sadaļas: "Par Parlamentu", "Deputāti", "Plenārsēde", "Komitejas", "Delegācijas", "Think Tank" un "100 grāmatas". (Lasīt tālāk: Paziņojums: Piektdien Parlamenta tīmekļa vietnē tiks veikti tehniski uzlabojumi )

 
 

Elmar Brok (EPP, DE), Chair of the Foreign Affairs Committee, called today for a strong EU foreign and security policy lead by a strong personality. “Bringing peace, stability and prosperity to the broader EU neighbourhood must be the first and utmost priority,” he said following a meeting of the Committee’s Enlarged Bureau with Commissioner Georgieva and the EEAS’s Executive Secretary General Pierre Vimont. (Read more: Elmar Brok: Strong EU foreign policy vital to end crises in the neighbourhood )

 
 

Eiropas Parlamenta kalendāra krāsas

Citi Iestādes25-08-2014 - 16:34
Meitene ar kalendāru rokās  

Rit pēdējā Eiropas Parlamenta (EP) vasaras pārtraukuma nedēļa un jau 1. septembrī Parlaments atsāks savu darbu ar pilnu sparu. Lai labāk izprastu, kā tiek organizēta EP deputātu ikdiena, aicinām iepazīties ar Parlamenta darba kārtības kalendāru, kurā katrai aktivitātei ir piešķirta kāda konkrēta krāsa. (Lasīt tālāk: Eiropas Parlamenta kalendāra krāsas )

 
 

Rapa Iti sala: No Eiropas uz pasaules malu

Citi Vide20-08-2014 - 09:00
Skats uz pludmali  

Lai nokļūtu Franču Polinēzijas Ausrtālu salu grupas Rapa Iti salā, no Taiti jādodas ar prāmi, jo uz šīs salas nav lidostas. Taču arī ūdens satiksme ir reta, kas padara Rapa Iti, kopā ar Lieldienu salām, par vienu no Klusā okeāna visizolētākajām salām. Rapa Iti galvenokārt sastāv no bazalta vulkāniskajām klintīm, kas tās mežonīgajiem krastiem piešķir tumšu nokrāsu, un to tuvumā bieži novērojami kuprvaļi. Lai gan šis paradīzes nostūris atrodas ļoti tālu no Eiropas, arī tas ir daļa no ES. (Lasīt tālāk: Rapa Iti sala: No Eiropas uz pasaules malu )

 
 

Pasaules humānās palīdzības diena: Godinot tos, kas palīdz citiem

Citi Humānā palīdzība18-08-2014 - 09:00
Meitene Sīrijas bēgļu nometnē  

Ik gadu 19. augustā tiek atzīmēta Pasaules humānās palīdzības diena, lai godinātu brīvprātīgos, kas palīdz miljoniem dabas un cilvēku izraisītu katastrofu upuriem. Uzzini, ko Eiropas Savienība (ES), kas ir lielākais humānās palīdzības sniedzējs pasaulē, dara, lai atbalstītu šo pašaizliedzīgo cilvēku darbu. (Lasīt tālāk: Pasaules humānās palīdzības diena: Godinot tos, kas palīdz citiem )

 
 

"Nestor" projekts: Atklājot ūdens dzīlēs slēpto

Citi Iestādes13-08-2014 - 09:00
Zemūdens teleskops iznirst no dzelmes  

Gadu tūkstošus pirms zinātne spēja pierādīt atomu eksistenci, antīkajā Grieķijā dzima teorijas par to eksistenci. Arī šodien antīko grieķu pēcteči ir zinātnisko pētījumu priekšgalā ar tādiem projektiem kā "Nestor", kas tiek īstenots Pilos pilsētā Grieķijas dienvidrietumos. Projekta mērķis ir Vidusjūras dzīlēs uzstādīt zemūdens teleskopu, kas varētu palīdzēt atrisināt vienu no lielākajiem Visuma noslēpumiem. (Lasīt tālāk: "Nestor" projekts: Atklājot ūdens dzīlēs slēpto )

 
 
Meitene ar ES karogu uz vaiga  

Vairāk nekā 5,3 miljoni Eiropas jauniešu neveiksmīgi cenšas atrast darbu, kas padara jauniešu nodarbinātību par vienu no Eiropas Savienības (ES) prioritātēm. Pirms Starptautiskā jauniešu dienas 12. augustā, uzzini vairāk par ES centieniem jauniešu bezdarba novēršanai. (Lasīt tālāk: Starptautiskā jauniešu diena: jauniešu nodarbinātība ir ES prioritāte )

 
 

Rūpes par minoritātēm ES galējos ziemeļos

Citi Kultūra08-08-2014 - 09:00
 

Sāmi ir Eiropas Savienības galējo ziemeļu pamatiedzīvotāju kopiena, kas apdzīvo Somijas, Norvēģijas, Zviedrijas un Krievijas ziemeļu apgabalus. Lai gan sāmu valoda ir nozīmīgs elements šīs kopienas identitātes saglabāšanai, tā ne vienmēr tikusi atļauta oficiālos pasākumos. Taču tagad sāmi ir daļa no vienotas Eiropas, kas palīdz aizsargāt minoritātes, un sāmiem Somijā un Zviedrijā ir pašiem savs parlaments. Šis raksts tiek publicēts, lai atzīmētu Starptautisko pamatiedzīvotāju dienu 9. augustā. (Lasīt tālāk: Rūpes par minoritātēm ES galējos ziemeļos )

 
 

ECON chairman Gualtieri wants "bolder action" for euro area

ECON Economic and monetary affairs07-08-2014 - 15:39

The Governing Council of the ECB met on Thursday and decided that the interest rate on the main refinancing operations and the interest rates on the marginal lending facility and the deposit facility will remain unchanged at 0.15%, 0.40% and -0.10% respectively. Please find below the reaction of the chairman of Parliament's Economic and Monetary Affairs Committee, Roberto Gualtieri (S&D, IT): (Read more: ECON chairman Gualtieri wants "bolder action" for euro area )