Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Jaunākā informācija

Paziņojumi presei

 
 
 
 

Tiešraide: Seko līdzi diskusijai par konfliktiem ES kaimiņu apgabalos

Citi Ārējās attiecības / Drošība un aizsardzība01-09-2014 - 18:22
Tiešraide  

Konflikti Eiropas kaimiņu apgabalos turpina saasināties. Ņemot vērā šo satraucošo tendenci, Eiropas Parlamenta (EP) Ārlietu komitejas deputāti 2. septembrī tiksies ar EDSO īpašās uzraudzības misijas Ukrainā ekspertu Ertugrulu Apakanu, Eiropas Komisijas Ukrainas atbalsta grupas vadītāju Peteru Balasu un ES delegācijas Irākā vadītāju Janu Hubaškovu. Sekojiet līdzi diskusijas tiešraidei mūsu tīmekļa vietnē. (Lasīt tālāk: Tiešraide: Seko līdzi diskusijai par konfliktiem ES kaimiņu apgabalos )

 
 

Parlamenta komiteju loma un to priekšsēdētāji

Citi Iestādes01-09-2014 - 17:49
Infografika  

Šonedēļ parlamentārās komitejas atsāk darbu pēc vasaras pārtraukuma. Parlamenta komitejas spēlē nozīmīgu lomu likumdošanas procesā, jo tieši komitejās tiek noteikta Parlamenta nostāja komitejas pārziņā esošajā politikas jomā. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā tiek organizēts komiteju darbs un aplūkojiet infografiku, lai iepazītu komiteju priekšsēdētājus. (Lasīt tālāk: Parlamenta komiteju loma un to priekšsēdētāji )

 
 
EP priekšsēdētājs Martins Šulcs  

"Tiešs militārs konflikts starp Ukrainu un Krieviju varētu novest pie nekontrolējamas situācijas. Konfliktā iesaistītajām pusēm un starptautiskajai sabiedrībai jādara viss iespējamais, lai to novērstu", 30. augustā uzstājoties Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītāju sanāksmē sacīja Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētājs Martins Šulcs. Šajā sanāksmē Eiropas valstu līderi izvirzīja ES vadošo amatu kandidātus. (Lasīt tālāk: Eiropadomes sanāksmē Šulcs aicina rasts politisku risinājumu situācijai Ukrainā )

 
 

Šonedēļ EP: ārvalstu krīze, ekonomika, ES budžets

Citi Iestādes01-09-2014 - 15:41
EP ēka Briselē  

Šonedēļ Eiropas Parlamenta (EP) deputāti atgriežas darbā pēc vasaras pārtraukuma un viņus sagaida saspringts grafiks – krīze Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Ukrainā, Itālijas prezidentūras prioritātes, tikšanās ar Eirogrupas priekšsēdētāju Jerūnu Dijselblūmu un komiteju sanāksmes, kurās tiks lemts par Eiropas Savienības (ES) nākamā gada budžetu. (Lasīt tālāk: Šonedēļ EP: ārvalstu krīze, ekonomika, ES budžets )

 
 
Dažādu redakcijas produktu simboli  

Strauji tuvojas septembris un līdz ar to arī Eiropas Parlamenta darba atsākšana. Ja arī jūs atsākat darbu pie kāda tiešsaistes projekta, tīmekļa vietnes vai bloga, un vēlaties iekļaut informāciju par Eiropas Parlamentu, jūsu rīcībā ir Parlamenta izstrādātās infografikas, video, foto, intervijas un citi uzziņas materiāli. Visi šie materiāli brīvi pieejami ikvienam, izmantojot mūsu tiešsaistes katalogu. (Lasīt tālāk: Parlamenta izstrādātie multimediju uzziņas materiāli jūsu lietošanai )

 
 
Brīdinājuma zīme par remontdarbiem ©BELGA-V.Valka_Easyphotostock  

Šo piektdien, 29. augustā, šajā tīmekļa vietnē tiks veikti tehniski uzlabojumi, kā rezultātā līdz pēcpusdienai nebūs pieejamas šādas sadaļas: "Par Parlamentu", "Deputāti", "Plenārsēde", "Komitejas", "Delegācijas", "Think Tank" un "100 grāmatas". (Lasīt tālāk: Paziņojums: Piektdien Parlamenta tīmekļa vietnē tiks veikti tehniski uzlabojumi )

 
 

Elmar Brok (EPP, DE), Chair of the Foreign Affairs Committee, called today for a strong EU foreign and security policy lead by a strong personality. “Bringing peace, stability and prosperity to the broader EU neighbourhood must be the first and utmost priority,” he said following a meeting of the Committee’s Enlarged Bureau with Commissioner Georgieva and the EEAS’s Executive Secretary General Pierre Vimont. (Read more: Elmar Brok: Strong EU foreign policy vital to end crises in the neighbourhood )

 
 

Eiropas Parlamenta kalendāra krāsas

Citi Iestādes25-08-2014 - 16:34
Meitene ar kalendāru rokās  

Rit pēdējā Eiropas Parlamenta (EP) vasaras pārtraukuma nedēļa un jau 1. septembrī Parlaments atsāks savu darbu ar pilnu sparu. Lai labāk izprastu, kā tiek organizēta EP deputātu ikdiena, aicinām iepazīties ar Parlamenta darba kārtības kalendāru, kurā katrai aktivitātei ir piešķirta kāda konkrēta krāsa. (Lasīt tālāk: Eiropas Parlamenta kalendāra krāsas )

 
 

Rapa Iti sala: No Eiropas uz pasaules malu

Citi Vide20-08-2014 - 09:00
Skats uz pludmali  

Lai nokļūtu Franču Polinēzijas Ausrtālu salu grupas Rapa Iti salā, no Taiti jādodas ar prāmi, jo uz šīs salas nav lidostas. Taču arī ūdens satiksme ir reta, kas padara Rapa Iti, kopā ar Lieldienu salām, par vienu no Klusā okeāna visizolētākajām salām. Rapa Iti galvenokārt sastāv no bazalta vulkāniskajām klintīm, kas tās mežonīgajiem krastiem piešķir tumšu nokrāsu, un to tuvumā bieži novērojami kuprvaļi. Lai gan šis paradīzes nostūris atrodas ļoti tālu no Eiropas, arī tas ir daļa no ES. (Lasīt tālāk: Rapa Iti sala: No Eiropas uz pasaules malu )

 
 

Pasaules humānās palīdzības diena: Godinot tos, kas palīdz citiem

Citi Humānā palīdzība18-08-2014 - 09:00
Meitene Sīrijas bēgļu nometnē  

Ik gadu 19. augustā tiek atzīmēta Pasaules humānās palīdzības diena, lai godinātu brīvprātīgos, kas palīdz miljoniem dabas un cilvēku izraisītu katastrofu upuriem. Uzzini, ko Eiropas Savienība (ES), kas ir lielākais humānās palīdzības sniedzējs pasaulē, dara, lai atbalstītu šo pašaizliedzīgo cilvēku darbu. (Lasīt tālāk: Pasaules humānās palīdzības diena: Godinot tos, kas palīdz citiem )