Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Jaunākā informācija

Paziņojumi presei

 
 
 
 

Šogad populārākās "Facebook" publikācijas

Citi Iestādes29-07-2015 - 09:00
Hauva Ibrahima, Malala Jusafzai  un Eiropas karte  

Eiropas Parlamenta (EP) "Facebook" profils tika izveidots 2009. gadā un pašlaik tam seko jau 1,8 miljoni cilvēku. Šā gada pirmajos sešos mēnešos vislielāko atbalstu izpelnījušās publikācijas, kas veltītas Starptautiskajai sieviešu dienai un Šengenas līguma 30. gadadienai. (Lasīt tālāk: Šogad populārākās "Facebook" publikācijas )

 
Piecu populārāko rakstu ilustrācijas  

Fotokonkurss, situācija Ukrainā, sociālie mediji, dzimumu līdztiesība un Rietumbalkānu integrācija ir tēmas, kas jūs visvairāk piesaistījušas šā gada pirmajos sešos mēnešos. Piedāvājam pārskatu par Parlamenta tīmekļa vietnē lasītākajiem rakstiem. (Lasīt tālāk: Par ko interesējāties visvairāk? Šā gada pirmajos sešos mēnešos lasītākie raksti )

 

Migrācija: EP deputāti aicina būt solidāriem

Citi Iestādes / Delegācijas24-07-2015 - 13:02
EP delegācija Sicīlijā tiekas ar vietējām amatpersonām  

Valstīm kā Itālija un Grieķija, kas cīnās ar patvēruma meklētāju pieplūdumu, jāsaņem lielāks atbalsts no citām ES valstī, apmeklējot Itālijas salu Sicīliju, sacīja Eiropas Parlamenta delegācija. "Itālija tērē vairāk nekā vienu miljardu eiro gadā, lai palīdzētu patvēruma meklētājiem, kuriem izdevies šķērsot Vidusjūru. Itālijas robežas ir ES robežas un labāka migrācijas plūsmu pārvaldība ir mūsu kopējā atbildība," sacīja EP delegācijas līdzpriekšsēdētājs Žans Artjuī (ALDE, Francija). (Lasīt tālāk: Migrācija: EP deputāti aicina būt solidāriem )

 
Lux Prize 2015  

The three films competing for the 2015 LUX Prize were announced on 24 July in Rome by EP vice-president Antonio Tajani and culture committee chair Silvia Costa, at the Venice Days press conference. The films are: Mediterranea by Jonas Carpignano (Italy, United States, Germany, France, Qatar), Mustang, by Deniz Gamze Ergüven (France, Germany, Turkey, Qatar) and Urok (The Lesson) by Kristina Grozeva and Petar Valchanov (Bulgaria, Greece). (Read more: Mediterranea, Mustang and Urok (The Lesson) shortlisted for the 2015 Lux Prize )

 
Filmu afišas  

Trīs Eiropas Parlamenta (EP) LUX kino balvai izvirzītās filmas ir četru nominēto režisoru pirmās mākslas firmas. "Mediterranea", "Mustang" un "Urok" (Mācība) pievēršas tādām tēmām kā imigrācija, izglītība un sievietes loma sabiedrībā. (Lasīt tālāk: Zināmas trīs filmas, kas sacentīsies par 2015. gada LUX kino balvu )

 

Vasaras izklaidei - pārbaudi savas valodu zināšanas

Citi Iestādes23-07-2015 - 09:00
 

Eiropas Parlamenta ikdienas darbs norit 24 oficiālajās Eiropas Savienības valodās. Cik daudzas no tām pārzini? Pārbaudi savas zināšanas, spēlējot mūsu valodu spēli. (Lasīt tālāk: Vasaras izklaidei - pārbaudi savas valodu zināšanas )

 

Kā darbosies Eiropas Stratēģisko investīciju fonds?

Citi Ekonomikas un monetārie jautājumi22-07-2015 - 17:58
 

Eiropas Parlaments jūnija plenārsesijā apstiprināja Eiropas Stratēģisko investīciju fondu, kas ir svarīgākā Junkera investīciju plāna daļa. Kam šis fonds ir domāts un kā tas praktiski darbosies? Noskaties "EuroparlTV" animēto video, lai uzzinātu detaļas. (Lasīt tālāk: Kā darbosies Eiropas Stratēģisko investīciju fonds? )

 

Piecas lietas, kas jāatceras ceļojot

Citi Tūrisms20-07-2015 - 09:00
Infografika  

Ceļošana mums saistās ar patīkamiem piedzīvojumiem un labi pavadītu laiku, bet vai zināt, kā rīkoties ārkārtas gadījumos? Nelaimes gadījums, atcelts lidojums vai nozaudēta pase – Eiropas Savienībā ir spēkā noteikumi, kas palīdzēs risināt šīs problēmas. Šeit piecas lietas, kas būtu jāatceras, ceļojot ārpus savas valsts (Lasīt tālāk: Piecas lietas, kas jāatceras ceļojot )

 

Notikumu attīstība Ukrainā

Plenārsesija Paplašināšanās / Ārējās attiecības17-07-2015 - 11:51
 

Ukraina un Eiropas Savienība 2014. gada 27. jūnijā parakstīja asociācijas līgumu, taču krīze valstī vēl nav beigusies. Šajā laika grafikā piedāvājam atskatīties uz konflikta attīstību Ukrainā, sākot ar nemieru izcelšanos un Krimas pievienošanu Krievijai, līdz jaunākajām Minskas sarunām par pamieru. (Lasīt tālāk: Notikumu attīstība Ukrainā )

 

Luxembourg Presidency priorities discussed by EP committees

AFET AGRI BUDG AFCO CONT CULT DEVE DROI ECON EMPL ENVI FEMM IMCO INTA ITRE JURI LIBE PECH PETI REGI SEDE TAXE TRAN Institutions17-07-2015 - 11:20

The priorities of Luxembourg EU Council Presidency will be outlined to the various parliamentary committees by Luxembourg ministers in a series of meetings to be held during this week. (Read more: Luxembourg Presidency priorities discussed by EP committees )