Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Jaunākā informācija

Paziņojumi presei

 
 
 
 

Šonedēļ EP: Grieķija, migrācija, ĢMO, ES budžets

Citi Iestādes31-08-2015 - 11:28
EP ēka Briselē  

Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāju konference ceturtdien izskatīs Grieķijas lūgumu iesaistīt Parlamentu trešā aizdevuma īstenošanas novērošanā un EP komitejas pēc vasaras pārtraukuma atsāks savas sanāksmes, diskutējot par migrācijas krīzi, ģenētiski modificētu pārtiku un 2016. gada budžetu. Savukārt EP politiskās grupas gatavosies nākamās nedēļas plenārsēdei, kurā Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers ar EP deputātiem diskutēs par stāvokli Eiropas Savienībā. (Lasīt tālāk: Šonedēļ EP: Grieķija, migrācija, ĢMO, ES budžets )

 
Deputāti balso, paceļot roku  

Izstrādājot Parlamenta nostāju attiecībā uz likumdošanas aktu priekšlikumiem, svarīgu lomu spēlē EP deputāti, kas tiek dēvēti par ziņotājiem jeb referentiem. Taču viņi nav vienīgie, kas iesaistīti Parlamenta nostājas izstrādē. Viņiem pievienojas arī ēnu ziņotāji, koordinatori un atzinumu sagatavotāji. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par viņu funkcijām. (Lasīt tālāk: Kāda ir ziņotāju, ēnu ziņotāju un koordinatoru loma likumdošanas procesā )

 

Prakses iespējas Eiropas Parlamentā

Citi Iestādes25-08-2015 - 17:26
 

Vēlaties gūt profesionālu pieredzi Eiropas Savienības jautājumos un ieskatīties iestāžu darba aizkulisēs? Piesakieties praksei Eiropas Parlamentā (EP). Pietikšanās pavasara sesijai atvērta līdz 15. oktobra pusnaktij. (Lasīt tālāk: Prakses iespējas Eiropas Parlamentā )

 
Foto no EP mediju tīka  

Sekot līdzi jaunākajiem notikumiem Eiropas Parlamentā (EP) vēl nekad nav bijis tik vienkārši, pateicoties mūsu blogam, kurā apkopotos interneta resursus varat izmantot, ziņojot par Parlamenta aktualitātēm. Blogs tiek regulāri atjaunināts ar foto, infografikām un video 24 valodās, kurus varat lejuieplādēt un bez maksas izmantot savās interneta vietnēs. (Lasīt tālāk: EP mediju tīkls: viss par Parlamenta aktualitātēm vienkopus )

 

Vieglākais veids, kā sekot Parlamenta aktivitātēm sociālo mediju tīklos

Citi Iestādes / Informācija19-08-2015 - 09:00
 

Eiropas Parlaments komunikācijai ar pilsoņiem izmanto ne tikai šo tīmekļa vietni, bet arī populārākās sociālo mediju platformas. Šī interaktīvā infografika sniedz iespēju ar viena klikšķa palīdzību piekļūt visiem Parlamenta sociālo mediju kontiem. (Lasīt tālāk: Vieglākais veids, kā sekot Parlamenta aktivitātēm sociālo mediju tīklos )

 

Eiropas Jaunatnes dienas (#EYE2016) atgriežas!

Citi Jaunatne12-08-2015 - 09:00
Jaunieši piedalās sanāksmē  

Lielus panākumus guvušais jauniešu pasākums – Eiropas Jaunatnes dienas (EYE) – ir atpakaļ! Pēc pirmā veiksmīgā pasākuma 2014. gadā, notiek sagatavošanās darbi Eiropas Jaunatnes dienu 2016. gada izlaidumam. Organizatori meklēt entuziastiskus jauniešus un organizācijas, kas vēlas piedalīties pasākuma tapšanā. Visu nepieciešamo informāciju un jaunumus atradīsiet EYE2016 "Facebook" lapā. (Lasīt tālāk: Eiropas Jaunatnes dienas (#EYE2016) atgriežas! )

 
EP apmeklētāju centra iekštelpu foto  

Ja šovasar plānojat būt Briselē, aicinām apmeklēt Eiropas Parlamenta (EP) apmeklētāju centru "Parlamentarium". Apmeklētāju centrs ļaus gūt unikālu ieskatu EP deputātu darbā un izprast, kā tas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi. Kopš centra atklāšanas 2011. gada oktobrī to ir apmeklējis jau vairāk nekā miljons cilvēku un ceļojumu tīmekļa vietne "Tripadvisor" to iekļāvusi Briseles interesantāko apskates objektu sarakstā. (Lasīt tālāk: Arī vasarā esat laipni gaidīti Parlamenta apmeklētāju centrā "Parlamentarium" )

 

Šā gada spilgtākie fotomirkļi

Citi Iestādes03-08-2015 - 09:00
The European Parliament in Strasbourg by dusk  

Pirmais 2015. gada pusgads Eiropas Parlamentā aizvadīts ar vairākiem nozīmīgiem notikumiem un vizītēm. (Lasīt tālāk: Šā gada spilgtākie fotomirkļi )

 

Šogad populārākās "Facebook" publikācijas

Citi Iestādes29-07-2015 - 09:00
Hauva Ibrahima, Malala Jusafzai  un Eiropas karte  

Eiropas Parlamenta (EP) "Facebook" profils tika izveidots 2009. gadā un pašlaik tam seko jau 1,8 miljoni cilvēku. Šā gada pirmajos sešos mēnešos vislielāko atbalstu izpelnījušās publikācijas, kas veltītas Starptautiskajai sieviešu dienai un Šengenas līguma 30. gadadienai. (Lasīt tālāk: Šogad populārākās "Facebook" publikācijas )

 
Piecu populārāko rakstu ilustrācijas  

Fotokonkurss, situācija Ukrainā, sociālie mediji, dzimumu līdztiesība un Rietumbalkānu integrācija ir tēmas, kas jūs visvairāk piesaistījušas šā gada pirmajos sešos mēnešos. Piedāvājam pārskatu par Parlamenta tīmekļa vietnē lasītākajiem rakstiem. (Lasīt tālāk: Par ko interesējāties visvairāk? Šā gada pirmajos sešos mēnešos lasītākie raksti )