Fő navigációs oldal közvetlen elérése (Nyomja le az Enter billentyűt)
Az oldal tartalmának elérése (kattintson a „Belépés” ikonra)
Egyéb honlapok listájának közvetlen elérése (Nyomja le az Enter billentyűt)

Kapcsolatfelvétel

05-03-2007 - 12:00
 

Felvilágosítás vagy foglalás? Munkatársaink az Önök rendelkezésére állnak.


Irányítás


Vezetoje: Fernando Carbajo

Brüsszel

+ 32 2 284 48 16

Strasbourg

+ 33 3 88 17 47 37

Mobil

+ 32 498 98 33 63

E-mail:

fernando.carbajo@europarl.europa.eu



Gyártás és promóció


Audiovizuális gyártás, Ebs és webstreaming: Elena Espejo-Verdú

Brüsszel

+ 32 2 284 2921

Strasbourg

+ 33 3 8817 2023

Mobil

+ 32 498 98 35 21

E-mail:

EBS-Webstreaming-EP@europarl.europa.eu

E-mail:

elena.espejo@europarl.europa.eu


Audiovizuális weboldal és televíziós promóció: Barbara Roffi

Brüsszel

+ 32 2 283 2767

Strasbourg

+ 33 3 8817 3298

Mobil

+ 32 498 98 33 49

E-mail:

audiovisual.website@europarl.europa.eu

E-mail:

barbara.roffi@europarl.europa.eu


Speciális események koordinálása: Denis Luxen

Brüsszel

+ 32 2 284 3417

Strasbourg

+ 33 3 8817 4597

Mobil

+ 32 498 98 35 75

E-mail:

denis.luxen@europarl.europa.eu


Rádiós műsorok gyártása és tartalomszolgáltatás: Robert Sermek

Brüsszel

+ 32 2 284 2824

Strasbourg

+ 33 3 8817 3298

E-mail:

voxbox@europarl.europa.eu

E-mail:

robert.sermek@europarl.europa.eu


Fényképek: Claude Wouters

Brüsszel

+ 32 2 284 2119  

Strasbourg

+ 33 3 8817 4799

Mobil

+ 32 498 98 34 26

E-mail:

photobookings@europarl.europa.eu

E-mail:

claude.wouters@europarl.europa.eu


Médiakönyvtár: Mauro Zaccaria

Brüsszel

+ 32 2 284 2671

Strasbourg

+ 33 3 8817 4090

E-mail:

archivesTV@europarl.europa.eu

E-mail:

mauro.zaccaria@europarl.europa.eu




Médiatámogatás


Televíziós foglalások: Eugénie Den Hertog

Brüsszel

+ 32 2 284 3418  

Strasbourg

+ 33 3 8817 2079

Mobil

+ 32 498 98 35 20

E-mail:

tvbookings@europarl.europa.eu

E-mail:

johanna.denhertog@europarl.europa.eu


Hotline-Newsdesk : Karima Ben Salah

Brüsszel

+ 32 2 284 1710

Strasbourg

+ 33 3 8817 3482

Mobil

+ 32 498 98 35 77

E-mail:

hotlinenewsdesk@europarl.europa.eu

E-mail:

karima.bensalah@europarl.europa.eu


Akkreditáció : Kirsten Van Kampen

Brüsszel

+ 32 2 284 4817  

Strasbourg

+ 33 3 8817 4561

Mobil

+ 32 498 98 35 44

E-mail:

AVaccreditations@europarl.europa.eu

E-mail:

kirsten.vankampen@europarl.europa.eu


Rádiós foglalások és Voxbox: Marc de Martelaer

Brüsszel

+ 32 2 283 22 00

Strasbourg

+ 33 3 8817 4442

Mobil

+ 32 498 98 35 74

E-mail:

voxbox@europarl.europa.eu

E-mail:

marc.demartelaer@europarl.europa.eu



Technikai feltételek


Technikai titkárság: Mireille PIERREU

Brüsszel

+ 32 2 283 2096

Strasbourg

+ 33 3 8817 3991

E-mail:

mireille.pierreu@europarl.europa.eu


REF : 20050818SRV00268
Frissítve: ( 21-11-2013 - 14:47)