Antraštės 

Featured 

Siekiama stiprinti ES reagavimo į nelaimes sistemą        

Visuomenė 
 

Europos Parlamentas pritarė ES civilinės saugos mechanizmo atnaujinimui, kuris padės greičiau reaguoti į stichines nelaimes.

EP rinkimams skirto  konkurso #myeumoment laimėtojai Europos Parlamente Strasbūre        

ES klausimai 
 

Europos Parlamento rinkimai visoje ES vyks 2019 m. gegužės 23–26 dienomis. Lietuvoje – gegužės 26 d.

Dalintis šiuo puslapiu Twitter

Iki EP rinkimų 🗳 🇪🇺 liko trys mėnesiai. Prisijunk prie balsuoti skatinančios iniciatyvos jau dabar! →… https://t.co/zWryR4Schi

Taip pat žr.: 

Greitu metu Briuselyje: transporto priemonių sauga, „Erasmus+“ ir kt.        

ES klausimai 
 

Šią savaitę EP nariai balsuos dėl „Erasmus“ programos biudžeto prioritetų, ilgalaikės kovos su klimato kaita strategijos ir prekybos derybų su JAV ateities.

Digital single market        
Aktualiausia 

Aktualiausia 
Bendroji skaitmeninė rinka 

Ekonomika 
 

Visos naujienos, vaizdo klipai ir infografikai apie Europos Parlamento sprendimus ir pastangas kuriant bendrąją skaitmeninę rinką.

Videoreportažas apie pakartotinį vandens naudojimą        

Visuomenė 
 

Klimato kaita kelia grėsmę Europos vandens ištekliams. Siekiant apsaugoti ES gėlo vandens šaltinius, EP nariai skatina pakartotinai naudoti vandenį žemės ūkyje.

Vaizdo įraše trumpai pristatoma vasario 11–14 d. Strasbūre vyksiančios EP sesijos darbotvarkė, kurioje – Italijos premjero Giuseppe Conte pasisakymas dėl ES ateities vizijos, ES ir Singapūro prekybos ir investicijų apsaugos susitarimų ratifikavimas, gyvulių gerovė transportavimo metu, užsienio investicijų į strateginius sektorius tikrinimo sistema, išvalytų nuotekų naudojimas žemei drėkinti.        

Vasario 11–14 d. EP nariai renkasi į plenarinį posėdį Strasbūre. Jo darbotvarkėje – Italijos premjeras, civilinės saugos mechanizmo atnaujinimas, užsienio investicijų tikrinimo sistema.

Mail notification 

Registruokitės ir gaukite atnaujintą informaciją jus dominančiomis temomis