Dalytis šiuo puslapiu: 

Čia galės atsidurti jūsų daryta nuotrauka! 

Mėgstate į pasaulį žvelgti pro fotoaparato objektyvą, sustabdyti akimirkas ir atrasti įdomias detales? Domitės Europos realijomis ir europiečių gyvenimo kasdienybe? Norėtumėte, kad Jūsų darytos nuotraukos papuoštų mūsų straipsnius, skaitomus 28 ES valstybėse? Tuomet griebkite fotoaparatą, sekite kas mėnesį skelbiamas temas, ieškokite auksinio kadro, ir, jei pavyks, tapkite svečio teises turinčiu Europos Parlamento tinklalapio fotografu.

Kas mėnesį iki rugsėjo skelbsime temas, susijusias su Europos vystomojo bendradarbiavimo metais, kuriais paskelbti 2015–ieji. Siųskite savo darytas nuotraukas šiomis temomis ir laimėkite kelionę į Europos Parlamentą Strasbūre, kur vyks plenarinė sesija.


Pirmoji tema – „Europa pasaulyje“. Jūsų nuotraukų ir paraiškos formų lauksime iki sausio 31 d., šeštadienio, vidurnakčio (Vidurio Europos laiku) adresu webcom-flickr@europarl.europa.eu.


Vieno iš jūsų atsiųstas fotografijos perlas, redakcinės kolegijos atrinktas iš 10 geriausių mėnesio nuotraukų, pateks į finalą ir varžysis dėl pagrindinio žiuri prizo. Savo ruožtu geriausių nuotraukų dešimtukas kas mėnesį bus talpinamas EP puslapiuose socialiniuose tinkluose, o daugiausia paspaudimų „Mėgti“ surinkusios nuotraukos autoriui atiteks publikos prizas.


Pasibaigus konkursui bus atrinktos dvi geriausios iš jau publikuotų nuotraukų, surinkusios daugiausia žiuri ir publikos simpatijų, o jų autoriai bus pakviesti aplankyti Europos Parlamento plenarinį posėdį 2015 m. lapkritį ir parengti apie jį fotoreportažą.


Prieš siųsdami nuotraukas, susipažinkite su dalyvavimo projekte taisyklėmis bei autorinių teisių reikalavimais.