Dalytis šiuo puslapiu: 

Straipsniai 

Tarptautinė moters diena 2017        

Nors Europos Sąjungoje aukštąjį išsilavinimą turi daugiau moterų nei vyrų, didžiuosiuose versluose ir prestižinėse profesijose vis dar tebedominuoja vyrai. Vidutiniškai moterys gauna mažesnius atlyginimus ir pensijas, dažniau dirba ne visą darbo dieną ir pagal trumpalaikes sutartis bei turi mažiau ekonominės nepriklausomybės. Šiais metais minėdamas Tarptautinės moters dieną Europos Parlamentas siekia atkreipti dėmesį į moterų ekonominės galios stiprinimą.

Suteikti moterims daugiau galimybių – iššūkis šiuolaikinei Europai        

Kasmet minėdamas Tarptautinę moters dieną Europos Parlamentas siekia atkreipti dėmesį į moterims svarbius klausimus. Šiemet pagrindinis dėmesys skiriamas moterų ekonominės galios stiprinimui. Kovo 8–osios proga apie moterų iššūkius kalbėjomės su EP pranešimus šia tema rengiančiomis Moterų teisių komiteto narėmis Anna Hedh (Socialistai ir demokratai, Švedija) ir Constance Le Grip (Europos liaudies partija, Prancūzija).

Infografikas: penki lyčių lygybės prioritetai        

Kiekvienais metais minėdamas Tarptautinę moters dieną Europos Parlamentas siekia atkreipti dėmesį į moterims svarbius klausimus. Šiemet pagrindinis dėmesys skiriamas moterų ekonominės galios stiprinimui. Sužinokite daugiau apie penkis moterų prioritetus pasitelkę mūsų infografiką.

Straipsniai 

Minėdamas šių metų Tarptautinės moters dieną Europos Parlamentas siekia atkreipti dėmesį į moterų ekonominės galios stiprinimą.        

Minėdamas šių metų Tarptautinės moters dieną EP siekia atkreipti dėmesį į moterų ekonominės galios stiprinimą. Vidutiniškai moterys vis dar gauna mažesnius atlyginimus ir pensijas, dažniau dirba ne visą darbo dieną bei turi mažiau ekonominės nepriklausomybės. Tarp daugybės renginių kovo 8 d. Parlamente vyks „Facebook Live“ diskusija su EP pranešimą dėl lyčių lygybės parengusiu Ernest Urtasun (Žalieji, Ispanija). Sužinokite daugiau apie šį ir kitus renginius.