Tiesioginė prieiga prie pagrindinės paieškos (Spauskite mygtuką „Enter“)
Prieiga prie puslapio turinio (spauskite „Įeiti“)
Tiesioginė prieiga prie kitų svetainių sąrašo (Spauskite mygtuką „Enter“)

Šią savaitę Parlamente: Europos diena, tarptinklinis ryšys, oro uostai

Kiti Straipsnis - Institucijos07-05-2012 - 13:57
 
Šią savaitę europarlamentarai posėdžiaus Briuselyje   Šią savaitę europarlamentarai posėdžiaus Briuselyje

Gegužės 7–10 d. europarlamentarai posėdžiaus komitetuose ir frakcijoje bei dalyvaus plenarinėje sesijoje, kurią gegužės 9 d. minint Europos dieną pradės debatais apie Europos ateitį. Tarp kitų darbotvarkės klausimų – pigesni skambučiai užsienyje, 2010 m. ES biudžeto įvykdymas, oro uostų darbo gerinimas.


Plenarinė sesija


Gegužės 9–osios popietę europarlamentarai aptars Europos ateitį. Tarp kalbėtojų – EP pirmininkas Martinas Schulzas ir politinių frakcijų lyderiai. Parlamente taip pat vyks seminaras žurnalistams šia tema.


Pasiekus susitarimą su valstybėmis narėmis, EP nariai ketvirtadienį balsuos dėl mažesnių tarptinklinio ryšio kainų už skambučius ir duomenų siuntimą užsienyje. Planuojama, kad jos įsigalios jau šią vasarą.


Tą pačią dieną europarlamentarai balsuos dėl Philipo Bradbourno (Europos konservatoriai ir reformistai, Jungtinė Karalystė) pranešimo apie regioninių oro uostų vaidmens stiprinimą.


Vėliau EP nariai spręs, ar patvirtinti 2010 m. ES institucijų ir agentūrų biudžetų įvykdymą. Šios procedūros tikslas – patikrinti ES institucijų biudžeto valdymo tikslingumą ir nustatyti tikslias konkrečių metų pajamas ir išlaidas.


Posėdžiai komitetuose


EP Transporto komiteto nariai antradienį kartu su ekspertais aptars siūlymus gerinti oro uostų darbą reformuojant laiko tarpsnių paskirstymo, antžeminių paslaugų teikimo ir orlaivių triukšmo ribojimo taisykles.


Tuo tarpu EP Visuomenės sveikatos komitetas antradienį balsuos dėl Lindos McAvan (Socialistai ir demokratai, Jungtinė Karalystė) pranešimo apie žmonių apsaugą nuo nesaugių vaistų.


Gegužės 12 d. septynių EP narių delegacija dalyvaus tarptautinėje rinkimų stebėjimo misijoje Alžyre, kur vyks parlamento rinkimai.

Nuoroda : 20120504STO44458
Atnaujinta: ( 07-05-2012 - 14:10)