Informacija žiniasklaidai 

Plenarinė sesija 
AFET 
 

The EU should freeze the EU assets of all those involved in the serious violations of human rights in Venezuela and restrict their access to EU territory, MEPs urged on Wednesday.

Plenarinė sesija 
CULT 
 

Atsižvelgdami į Erasmus+ programos sėkmę, ketvirtadienį priimtoje rezoliucijoje EP nariai ragina didinti jos finansavimą nuo 2021 m., kuomet prasidės naujasis ES finansinis laikotarpis.

Plenarinė sesija 
AFET 
 

Trečiadienį EP nariai priėmė P.Auštrevičiaus parengtą rezoliuciją, kurioje raginama aktyviai kovoti su korupcija ir ištirti autokratinių režimų bei Azerbaidžano, poveikį Europos politikams.

       
 

Žiniasklaidos akreditavimas 

Žurnalistams, fotoreporteriams, garso ir vaizdo komandų atstovams, norintiems patekti į Europos Parlamento pastatus ir juose dirbti, būtina spaudos žurnalistų ir (arba) speciali televizijos ir radijo žurnalistų akreditacija. Patartina iš anksto pasirengti vizitui Europos Parlamente ir susisiekti su akreditavimo biuru.

DUK 

Kaip EP nariai dirba, kiek jie uždirba ir kokios jų išlaidos? Atsakymus į šituos ir kitus dažnai užduodamus klausimus apie Parlamento darbą ir einamąsias išlaidas rasite DUK skiltyje.

Susisiekite su mumis 

Europos Parlamento spaudos tarnyboje dirba atstovai spaudai, kurie padeda žurnalistams ir teikia jiems informaciją apie darbą ir sprendimus, priimtus komitetuose ir per plenarines sesijas.