Aktualitātes 

Featured 

Banner: Hearings of commissioners-designate        
Prioritāte 

Prioritāte 
Komisāra amata kandidāti 

ES lietas 
 

Pirms izvirzītie komisāra amata kandidāti var oficiāli stāties amatā, Parlaments izmanto savas demokrātiskās uzraudzības pilnvaras, rīkojot publiskas uzklausīšanas.

Skatīt arī: 

Foto: 2018. gada Saharova balvas ieguvējs Oļegs Sencovs  ©Sergei Venyavsky/Getty Images        

Oļegs Sencovs, kinorežisors no Ukrainas, kļūst par šīgada Saharova balvas par domas brīvības laureātu. Svinīgā apbalvošanas ceremonija norisinājās 2018. gada 12. decembrī Strasbūrā.

cover picture for international women's day        

Sabiedrība 
 

Sievietes spēlē svarīgu lomu sabiedriskajā dzīvē un politikā. Bet kā sievietes ir pārstāvētas Eiropas Parlamentā? Vairāk informācijas par sieviešu pārstāvību - mūsu infografikās.

ES tirdzniecības politika ir galvenais instruments, lai maksimāli izmantotu globalizācijas sniegtās iespējas un reaģētu uz globalizācijas izaicinājumiem. Fotogrāfija - Alexandre Gonçalves da Rocha / Pixabay.        

Globalizācijas procesā pasaule kļūst arvien vairāk savstarpēji savienota un atkarīga. Lasīt tālāk, lai uzzinātu, kā ES un Parlaments maksimāli izmanto globalizācijas sniegtās iespējas.

© European Union 2019 -EP        

Eiropas pilsoņi ir ievēlējuši Eiropas Parlamenta deputātus, kuru uzdevums ir izvērtēt komisāra amata kandidātu atbilstību paredzamajam darbam komiteju rīkotājās publiskajās uzklausīšanās.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem