Aktualitātes 

Featured 

banner_refugee day        

Pēdējo gadu migrantu un patvēruma meklētāju pieplūdums Eiropā parādīja, ka ir nepieciešama efektīva un taisnīga Eiropas patvēruma politika. Ieskats uzlabotājā sistēmā mūsu infografikā.

Video par Eiropas veselības apdrošināšanas karti: kādos gadījumos to var izmantot        

Sabiedrība 
 

Neviens neizvēlas, kur un kad saslimt. Izvairies no nepatīkamiem pārsteigumiem un piesakies Eiropas veselības apdrošināšanas kartei, kas ir derīga visā ES teritorijā.

Skatīt arī: 

banner        
Prioritāte 

Prioritāte 
Migrācija 

Sabiedrība 
 

Bēgļu krīze: kā Eiropa risina problēmu ar bēgļu un migrantu skaita pieaugumu? Uzziniet vairāk par Eiropas Parlamenta darbu migrācijas un robežkontroles jomā.

Fotogrāfija: Sieviešu un vīriešu līdztiesība ir viens no Eiropas Savienības mērķiem @ Brooke Cagle / Unsplash.        

Sabiedrība 
 

Kā ES un Eiropas Parlaments cīnās par sieviešu tiesībām un veicina dzimumu līdztiesību darbā, politikā un citās jomās? Lasīt tālāk, lai uzzinātu vairāk.

cover picture for work life infographic        

Parlaments apstiprina jaunus noteikumus, kas palīdzēs strādājošiem vecākiem un aprūpētājiem veiksmīgāk apvienot profesionālas intereses ar privāto dzīvi un ģimenes aprūpes pienākumu izpildi.

Video: Eiropas Pieejamības akts daudzus ikdienā lietojamus produktus un pakalpojumus padarīs pieejamus cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī vecāka gadagājuma cilvēkiem.        

Sabiedrība 
 

Eiropas Pieejamības akts daudzus ikdienā lietojamus produktus un pakalpojumus padarīs pieejamus cilvēkiem ar invaliditāti un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Vairāk informācijas mūsu video.

E-pasta paziņojums 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem