Aktualitātes 

Featured 

Video  par  Eiropas peldvietu   ūdens kvalitāti.        

Eiropas ūdeņos peldieties droši 

Sabiedrība 
 

Eiropiešiem ir plaša izvēle, kur var droši baudīt vasaras peldi, jo 96% peldvietu atbilst kvalitātes prasībām, ko nosaka ES noteikumi.

Fotoattēlā redzams konteineru kuģis  - ©BELGA/BELPRESS/L.VIDAL        

Ekonomika 
 

Produkti par dempinga cenām apdraud Eiropas uzņēmumus un kaitē darba ņēmējiem. Bet vai jūs zināt, kas ir dempings? Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu pārskatu par dempingu.

Skatīt arī: 

Foto ilustrē klimata pārmaiņu sekas visā pasaule. Foto © Ezra Comeau-Jeffrey/ Unsplash        

Sabiedrība 
 

Viens no svarīgākiem jautājumiem Eiropas Parlamenta darba kārtībā ir klimata pārmaiņu mazināšana. Iepazīstieties ar mūsu tematisko failu, kurā ir apkopoti raksti par klimata pārmaiņu tēmu.

Foto: ES apņemšanās krasi samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas. ©AP Foto/Eiropas Savienība-EPmoke coming from the chimneys. ©AP Images/European Union-EP        

Cīņā pret klimata pārmaiņām, ES ir noteikusi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas mērķus dažādiem ekonomikas sektoriem. Uzziniet, kādi pasākumi tiek veikti katrā no sektora jomām.

Foto: Pastiprināta drošība un patruļa ielās pret terorisma draudiem. Foto Manu Sanchez, Unsplash        

Drošība 
 

Terorisma apkarošana ir viena no ES prioritātēm. Iepazīstieties mūsu tematiskajā failā ar nozīmīgākajiem posmiem terorisma attīstībā Eiropā un uzziniet, ko dara ES, lai apturētu terorismu.

Inforgrafika par to, kā aprēķina enerģijas patēriņu.        

Ekonomika 
 

Deputāti apstiprināja vienkāršāku un saprotamāku energomarķējumu ieviešanu. Kā aprēķina enerģijas patēriņu, cik tā maksā, un kā izmantot enerģiju efektīvāk - uzziniet no mūsu raksta.

Video par Eiropas veselības apdrošināšanas karti: kādos gadījumos to var izmantot        

Sabiedrība 
 

Neviens neizvēlas, kur un kad saslimt. Izvairies no nepatīkamiem pārsteigumiem un piesakies Eiropas veselības apdrošināšanas kartei, kas ir derīga visā ES teritorijā.

Mail notification 

Pierakstīties informācijas saņemšanai par jūsu izvēlētiem tematiem