Fotokonkurss: Iesūti savu foto un laimē iespēju doties uz Strasbūru! 

 
 

Kopīgot šo lapu: 

Par tēmu “Eiropa pasaulē” savu foto vari iesūtīt līdz 31. janvārim  

Aicinām piedalīties Eiropas Parlamenta rīkotajā fotokonkursā, kas veltīts Eiropas gadam attīstībai. Līdz septembrim katru mēnesi tiks izsludināta jauna ar attīstību saistīta tēma. Iesūtiet savu foto, kas, Jūsuprāt, vislabāk raksturo izsludināto tēmu, un varbūt tieši Jūs novembrī dosieties uz Strasbūru, lai izveidotu fotoreportāžu par Parlamenta plenārsesiju.

Konkursa norises kārtība


Savu foto (kopā ar pieteikuma anketu) par janvāra tēmu – “Eiropa pasaulē” – varat iesūtīt pa e-pastu webcom-flickr@europarl.europa.eu līdz 31. janvāra pusnaktij pēc Centrāleiropas laika.


Katru mēnesi no iesūtītajām fotogrāfijām Parlamenta redaktoru komiteja noteiks desmit labākās, no kurām izvēlēsies vienu mēneša uzvarētāju. Katra mēneša uzvarētājs kļūst par žūrijas balvas kandidātu. Desmit mēneša labākās fotogrāfijas tiks publicētas Parlamenta sociālo mediju tīklos un ikviens varēs nobalsot par savu favorītu. Fotogrāfija, kas būs savākusi visvairāk balsu, iegūs publikas simpātijas balvu. Žūrijas un publikas simpātijas balvas ieguvēji 2015. gada novembrī tiks uzaicināti uz Parlamenta plenārsesiju Strasbūrā.


Labajā pusē atradīsiet pieteikuma anketu un konkursa noteikumus.