Piedalies fotokonkursā un iesūti foto par jūnija tēmu 

 
 

Kopīgot šo lapu: 

Maija tēmas "miers un drošība" labākais foto © Cláudia Batista "Silent river"/www.facebook.com/claudiabatistafotografia  

Ja aizraujies ar fotogrāfēšanu, aicinām piedalīties Eiropas Parlamenta rīkotajā fotokonkursā, kas veltīts Eiropas gadam attīstībai. Līdz septembrim katru mēnesi tiks izsludināta jauna ar attīstību saistīta tēma. Iesūtiet savu foto, kas, Jūsuprāt, vislabāk raksturo izsludināto tēmu, un varbūt tieši Jūs novembrī dosieties uz Strasbūru, lai izveidotu fotoreportāžu par Parlamenta plenārsesiju.

Konkursa norises kārtība


Sūtiet savu foto (kopā ar pieteikuma anketu) par jūnija tēmu "Ilgtspējīga zaļa izaugsme, pienācīgs darbs un uzņēmējdarbība" līdz 28. jūnija punaktij pēc Centrāleiropas laika uz šādu e-pasta adresi: webcom-flickr@europarl.europa.eu


Katru mēnesi no iesūtītajām fotogrāfijām Parlamenta redaktoru komiteja noteiks desmit labākās, no kurām izvēlēsies vienu mēneša favorītu. Katra mēneša favorīts kļūst par žūrijas balvas kandidātu. Katra mēneša desmit labākās fotogrāfijas aplūkojamas FlickrGoogle+ un Facebook, kur ikviens var nobalsot par savu favorītu. Fotogrāfija, kas konkursa noslēgumā būs savākusi visvairāk balsu, iegūs publikas simpātijas balvu. Žūrijas un publikas simpātijas balvas ieguvēji 2015. gada novembrī tiks uzaicināti uz Parlamenta plenārsesiju Strasbūrā.


Par maija tēmas "miers un drošība" favorītu EP redaktoru komiteja izraudzījusies 40 gadus vecās portugālietes Klaudijas Batistas (Cláudia Batista) foto "Klusā upe" (Silent river).


Labajā pusē atradīsiet pieteikuma anketu un konkursa noteikumus.