Eiropa Tavā delnā: Eiropas tagadne un nākotne pieejama mobilajā lietotnē 

 
 

Kopīgot šo lapu: 

Eiropas Parlaments izstrādājis jaunu mobilo aplikāciju, kas iedzīvotājiem sniedz iespēju noskaidrot, kā ES paveiktais ietekmē viņu ikdienas dzīvi, un ņemt dalību ES nākotnes veidošanā.

Eiropa konkrēti un praktiski

Jaunajā aplikācijā “Citizens’ App’’ (no angļu Pilsoņu lietotne) pieejama visa veida informācija par to, kā Eiropas Savienība ietekmē mūsu dzīvi dažādās jomās un aspektos. Vai esi bioloģiskais lauksaimnieks? Vai sports ir Tavs hobijs? Vēlaties pieteikties brīvprātīgajam darbam? Pieņemti ES noteikumi ievērojami uzlabo un vienkāršo lietas šajās un citās jomās, - jaunā lietotne parādīs, kā tieši.

Atsevišķā lietotnes sadaļā apkopota informācija par to, ko ES dara reģionos visā Eiropā. Lai kāda būtu Tava izcelsmes valsts vai atrašanās vieta, Tu vari atrast informāciju par ES atbalstītiem projektiem, kuru mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti.


Eiropa Tavā tuvumā

Lietotnē iespējams ielūkoties arī nākotnes projektos, apkopojot pētījumus par klimata pārmaiņām, kiberdrošību, ES ārējām attiecībām un citiem prioritāriem jautājumiem, kas iezīmē galvenās attīstības tendences, kas tuvākajos gados veidos mūsu dzīvi.

Ir svarīgi apzināties, ka Eiropas Savienība ir tās pilsoņi un viss, par ko iedzīvotāji interesējas un dara dzīvojot ES. Lietotne palīdz atrast informāciju par Tev svarīgām iniciatīvām un projektiem, aktuāliem notikumiem Tavā reģionā, kā arī sekot līdzi paveiktajam. Aplikācijas lietotājiem ir iespēja atzīmēt interesējošu informāciju, novērtēt pasākumus, dalīties ar informāciju ar saviem draugiem. Iesaisties, satiec vienādi domājošos cilvēkus no visas Eiropas, iedvesmojies!  Kopā mēs varam padarīt Eiropu stipru!


Lietotne bez maksas pieejama 24 valodās AppStore un Google Play.