Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Infografikas

 

Kiberdrošība: kas mūs apdraud internetā?

Pilsoņu tiesības08-12-2015 - 16:57
Infografika par kiberdrošību   Infografika

Kiberuzbrukumi ir kļuvuši par ienesīgu industriju un katru dienu no tiem cieš vairāk nekā miljons cilvēku visā pasaulē. Saskaņā ar aplēsēm kibernoziegumi gadā rada zaudējumus 400 miljardu dolāru apmērā. Infografikā uzzināsiet vairāk par visbiežāk sastopamajiem draudiem internetā.


Pirmdien, 7. decembrī, Eiropas Parlamenta un dalībvalstu pārstāvji Padomē panāca neformālu vienošanos par pirmo Eiropas Savienības kiberdrošības direktīvu, kuras mērķis ir harmonizēt ES valstu kiberdrošības likumus un uzlabot sadarbību valstu starpā.


Aizvien vairāk procesu mūsdienu sabiedrībā ir atkarīgi no interneta, kas palielina arī krāpšanās draudus. Katru dienu tīklā cirkulē aptuveni 150 000 vīrusu. Identitātes zādzība, viltus bankas tīmekļa vietnes, rūpnieciskā spiegošana – tie ir tikai daži no neskaitāmajiem draudiem internetā.


Saskaņā ar Eirobarometra 2015. gada aptauju ES iedzīvotāji ir ļoti nobažījušies par drošību internetā – 89% respondentu atzina, ka izvairās no personiskas informācijas sniegšanas tiešsaistē, savukārt 85% uzskata, ka risks kļūt par kibernoziegumu upuri pieaug.

Ats. : 20151207IFG06371
Atjaunināts ( 10-12-2015 - 17:59)
 
 
 
Nākamā lapa