Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)
 

EP vienkāršo mazo pārrobežu prasību procedūru

Plenārsesija Tiesu sadarbība07-10-2015 - 16:49

Pēc šodienas balsojuma Eiropas Parlamentā vairāk iedzīvotāju un mazo uzņēmumu varēs izmantot vienkāršotu ES procedūru, lai risinātu pārrobežu strīdus par nelielām naudas summām. Šīs izmaiņas, kas vēl oficiāli jāapstiprina ES dalībvalstu ministriem, paaugstina vienkāršotajai procedūrai pakļautās “nelielās summas” no €2000 uz €5000. (Lasīt tālāk: EP vienkāršo mazo pārrobežu prasību procedūru )

 

Ierobežo izmešus no vidējas jaudas sadedzināšanas iekārtām

Plenārsesija Sabiedrības veselība07-10-2015 - 16:05
Air pollution illustatio photo ©AP Images/ European Union-EP  

Trešdienas balsojumā Eiropas Parlaments atbalstīja jaunus ES sēra dioksīda un slāpekļa oksīda izmešu ierobežojumus no vidējas jaudas sadedzināšanas iekārtām, ko izmanto, piemēram, elektrības ražošanai vai dzīvojamo ēku apkurei. Noteikumus neoficiāli jau atbalstījuši arī ES dalībvalstu ministri. Jomās, kur šīs emisijas pārkāpj ES gaisa kvalitātes standartus, ES dalībvalstīm būs jāizvērtē iespēja noteikt stingrākus ierobežojumus. (Lasīt tālāk: Ierobežo izmešus no vidējas jaudas sadedzināšanas iekārtām )

 
Spānijas karalis Felipe VI  

Eiropas Savienībai uz bēgļu krīzi būtu jāatbild ar "dāsnumu, solidaritāti un atbildību", šodien, uzrunājot Eiropas Parlamenta deputātus Strasbūrā, sacīja Spānijas karalis Felipe VI. "Es velētos, lai Spānija arī turpmākos gadus ar savu aizrautību un idejām veicina veiksmīgas Eiropas attīstību," sveicot karali Eiropas Parlamentā, sacīja tā priekšsēdētājs Martins Šulcs. (Lasīt tālāk: Spānijas karalis: "dāsnums, solidaritāte un atbildība" bēgļu krīzes priekšā )

 

Debates ar Olandu un Merkeli - 07/10/2015

Plenārsesija Iestādes07-10-2015 - 15:00
 

Debates ar Francijas prezidentu Fransuā Olandu un Vācijas kancleri Angelu Merkeli (Lasīt tālāk: Debates ar Olandu un Merkeli - 07/10/2015 )

 

Syria, Turkey, Kunduz bombing and Libya: MEPs call for greater EU engagement

Plenary Session External relations07-10-2015 - 12:39

The EU must do more to spur stability and security in Libya, MEPs said on Tuesday. On Wednesday, they demanded a full and independent investigation into the airstrikes against the hospital in Kunduz, called for more EU diplomatic efforts to end the Syrian conflict and warned against compromising human rights in cooperating with Turkey over the refugee crisis. (Read more: Syria, Turkey, Kunduz bombing and Libya: MEPs call for greater EU engagement )

 

VW skandāls apdraud autobūves jomas reputāciju, saka EP deputāti

Plenārsesija Rūpniecība / Transports / Patērētāji / Vide06-10-2015 - 18:00

EP deputāti otrdien sprieda par „Volkswagen” automašīnu izmešu datu falsificēšanas skandālu. Viņi uzdeva ES rūpniecības un uzņēmējdarbības komisārei Elžbetai Beņkovskai noskaidrot, vai izmešu datu viltošana notikusi arī Eiropas Savienībā. Daudzi debašu dalībnieki uzsvēra, ka pašreizējais skandāls apdraud visas autobūves nozares reputāciju, un aicināja Komisiju pēc iespējas ātrāk ieviest izmešu līmeņa testēšanu reālās braukšanas laikā. (Lasīt tālāk: VW skandāls apdraud autobūves jomas reputāciju, saka EP deputāti )

 

Francijas prezidents un Vācijas kanclere trešdien apmeklēs Parlamentu

Plenārsesija Iestādes06-10-2015 - 17:51
Francijas prezidentsa un Vācijas kancleres portreti  

Francijas prezidents Fransuā Olands un Vācijas kanclere Angela Merkele 7. oktobrī piedalīsies Eiropas Parlamenta (EP) plenārsesijā Strasbūrā. Viņi runās par pašlaik Eiropā aktuāliem jautājumiem un piedalīsies diskusijās ar EP politisko grupu vadītājiem. Šī ir pirmā kopējā Francijas un Vācijas līderu vizīte Parlamentā kopš 1989. gada , kad Francijas prezidents F. Miterāns un Vācijas kanclers H. Kols ar EP deputātiem diskutēja par Aukstā kara beigām. Skaties tiešraidi mūsu tīmekļa vietnē. (Lasīt tālāk: Francijas prezidents un Vācijas kanclere trešdien apmeklēs Parlamentu )

 

EP prasa vairāk aizsargāt tradicionālos produktus

Plenārsesija Tiesu sadarbība06-10-2015 - 16:24

ES līmenī jāaizsargā ne vien tradicionālās receptes un pārtikas produkti, bet arī reģionālas un vietējas nozīmes nelauksaimnieciski un amatnieku produkti, kuru izgatavošanas pamatā ir tradicionālas prasmes vai zināšanas (kā, piemēram, Ķemeru dūņas vai Latgales keramika). To Eiropas Parlaments pieprasa otrdien pieņemtajā rezolūcijā. Tas palīdzētu ekonomikai, veicinātu tūrismu, stiprinātu patērētāju uzticēšanos, kā arī palīdzētu saglabāt kultūras mantojumu un tradicionālās prasmes. (Lasīt tālāk: EP prasa vairāk aizsargāt tradicionālos produktus )

 

Germany, Italy and Belgium will get €14.6 million in EU aid to help redundant car and airline workers to find new jobs, and Bulgaria and Greece a total of €16.3 million to repair flood damage, after Parliament approved their applications on Tuesday. (Read more: Job search aid for Germany, Italy, Belgium, disaster relief for Bulgaria, Greece )

 

Greece: Parliament backs urgent frontloading of €35 billion in EU funding

Plenary Session Regional policy06-10-2015 - 13:18

Parliament on Tuesday backed a set of one-off measures aimed at boosting the effective spending of €35 billion earmarked for Greece in the EU 2014-2020 budget. This includes €20 billion from the European structural and investment funds and €15 billion from agricultural funds. (Read more: Greece: Parliament backs urgent frontloading of €35 billion in EU funding )

 

Bēgļu krīze: EP deputāti mudina dalībvalstis uz aktīvāku rīcību

Plenārsesija Imigrācija / Patvēruma politika / Humānā palīdzība06-10-2015 - 12:32
EP plenary debate on EU summit & refugee crisis with EC Presidnet Juncker and CE President Tusk  

Migrantu un bēgļu krīzes risināšanai nepieciešama aktīva ES valstu rīcība, otrdienas rītā debatējot par 23. septembrī notikušā Eiropadomes samita iznākumu, sacīja Eiropas Parlamenta deputāti. Samitā ES valstu līderi vienojas par finansējuma palielināšanu, palīdzību ES ārējo robežu valstīm un kaimiņvalstīm, kā arī aģentūrām, kas nodarbojas ar Sīrijas bēgļu krīzi. Lielākā daļa EP deputātu atbalstīja Komisijas izvirzītos priekšlikumus krīzes risināšanai. (Lasīt tālāk: Bēgļu krīze: EP deputāti mudina dalībvalstis uz aktīvāku rīcību )

 

Atklājot oktobra plenârsesiju, EP vicepriekšsēdētāja Meirīda Makginesa paziņoja, ka trešdienas rīta debatēm ar ES Augsto pāŗstāvi ārlietās Federiku Mogerīni ir pievienotas debates par 3.oktobra uzlidojumiem Kunduzas viesnīcai Afganistānā, kurā bojā gāja 12 organizācijas "Ārsti bez robežām" darbinieku un 10 pacienti, kuru vidū bija trīs bērni. (Lasīt tālāk: Oktobra plenārsesijā ar Mogerīni apspriedīs uzlidojumus Afganistānas slimnīcai )

 
Tiešraide  

EP Juridisko jautājumu komitejas sagatavotais ziņojums par priekšlikumu ģeogrāfiskās izcelsmes norāžu aizsardzību attiecināt uz nelauksaimnieciskiem produktiem jau ticis pieņemts komitejā, bet visa Parlamenta balsojums notiks 6. oktobrī. Ziņojumā uzsvērts, ka izcelsmes norāžu piemērošana amatnieku produktiem, kuru izgatavošana balstīta uz tradicionālajām prasmēm, palīdzēs saglabāt kultūras mantojumu, patērētājiem nodrošinās lielākas garantijas un atbalstīs uzņēmējdarbību, īpaši lauku apgabalos. (Lasīt tālāk: EP balsos par amatnieku produktu aizsardzību ar ģeogrāfiskās izcelsmes norādēm )

 

King Felipe VI of Spain to address EP plenary on 7 October

Plenary Session Institutions10-09-2015 - 12:54

King Felipe VI of Spain will address the European Parliament in a solemn session during the next Strasbourg plenary, the Conference of Presidents has confirmed today. (Read more: King Felipe VI of Spain to address EP plenary on 7 October )

 
 
Preses konferences
 
"Turkey's crisis and how to ensure a peaceful solution?" 11:30  Strasbourg, Louise Weiss ,  N -1.2
 
 
"For a Plan B in Europe" 18:30  Strasbourg, Louise Weiss ,  N -1.2
 
 
Plenārsēdes darba kārtība
 
05-10-2015 -
17:00 - 23:00
Debates
 
 
Sesijas atsākšana un darba kārtība
 
Kopīgi noteikumi par Eiropas strukturālajiem un investīciju fondiem - Grieķijai paredzētie īpašie pasākumi
ZiņojumsA8-0260/2015 ***I
Referents: Iskra Mihaylova
REGI
 
Vietējo pašvaldību loma attīstības sadarbībā jaunattīstības valstīs
ZiņojumsA8-0232/2015
Referents: Eleni Theocharous
DEVE
 
Tiesību akti hipotekāro kredītu jomā un riskanti finanšu instrumenti ES - Spānijas gadījums
ZiņojumsO-000088/2015 Eiropas Komisija PETI
 
Eksporta kontrole attiecībā uz divējāda lietojuma precēm pēc atklāsmēm saistībā ar Hacking Team
ZiņojumsO-000102/2015 Eiropas Komisija
ZiņojumsO-000099/2015 Eiropas Komisija
ZiņojumsO-000094/2015 Eiropas Komisija
 
Vienu minūti ilgas uzstāšanās (Reglamenta 163. pants)
 
Īss turpmāk minētā ziņojuma izklāsts
Eiropas Savienības ģeogrāfiskās izcelsmes norāžu aizsardzības iespējamā attiecināšana uz nelauksaimnieciskiem produktiem
ZiņojumsA8-0259/2015
Referents: Virginie Rozière
JURI
 
 
 
06-10-2015 -
09:00 - 12:20
Debates
 
 
Eiropadomes 2015. gada 23. septembra neoficiālās sanāksmes secinājumi
 
Humanitārā situācija, kādā atrodas bēgļi Eiropas Savienībā un kaimiņvalstīs
 
 
06-10-2015 -
12:30 - 14:30
BALSOŠANA, pēc tam — balsojumu skaidrojumi
 
 
SDO Piespiedu darba konvencija - tiesu iestāžu sadarbība krimināllietās
ZiņojumsA8-0226/2015 ***
Referents: Helga Stevens
LIBE
 
Kontroles pasākumu piemērošana 4-metilamfetamīnam
ZiņojumsA8-0265/2015 *
Referents: Michał Boni
LIBE
 
Kontroles pasākumu piemērošana vielai 5-(2-aminopropil)indols
ZiņojumsA8-0263/2015 *
Referents: Teresa Jiménez-Becerril Barrio
LIBE
 
Kontroles pasākumu attiecināšana uz 25I-NBOMe, AH-7921, MDPV un metoksetamīnu
ZiņojumsA8-0264/2015 *
Referents: Teresa Jiménez-Becerril Barrio
LIBE
 
Kontroles pasākumu attiecināšana uz 4,4'-DMAR un MT-45
ZiņojumsA8-0262/2015 *
Referents: Michał Boni
LIBE
 
Eiropas Savienības Solidaritātes fonda izmantošana — dabas katastrofas Bulgārijā un Grieķijā 2015. gadā
ZiņojumsA8-0253/2015
Referents: Andrey Novakov
BUDG
 
Eiropas Savienības ģeogrāfiskās izcelsmes norāžu aizsardzības iespējamā attiecināšana uz nelauksaimnieciskiem produktiem
ZiņojumsA8-0259/2015
Referents: Virginie Rozière
JURI
 
Kopīgi noteikumi par Eiropas strukturālajiem un investīciju fondiem - Grieķijai paredzētie īpašie pasākumi
ZiņojumsA8-0260/2015 ***I
Referents: Iskra Mihaylova
REGI
 
Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošana — Vācijas pieteikums EGF/2015/002 DE/Adam Opel
ZiņojumsA8-0273/2015
Referents: Jens Geier
BUDG
 
Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošana — Beļģijas pieteikums EGF/2015/003 BE/Ford Genk
ZiņojumsA8-0272/2015
Referents: Paul Rübig
BUDG
 
Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošana — Itālijas pieteikums EGF/2015/004 IT/Alitalia
ZiņojumsA8-0274/2015
Referents: Monika Vana
BUDG
 
Vietējo pašvaldību loma attīstības sadarbībā jaunattīstības valstīs
ZiņojumsA8-0232/2015
Referents: Eleni Theocharous
DEVE
 
 
06-10-2015 -
15:00 - 23:00
Debates
 
 
Emisiju mērījumi autobūves nozarē
ZiņojumsO-000113/2015 Eiropas Komisija IMCO ENVI ITRE TRAN
 
Stāvoklis Lībijā
 
Nāvessods
ZiņojumsO-000103/2015 Eiropas Savienības Padome AFET
 
Eiropas procedūra maza apmēra prasībām un Eiropas maksājuma rīkojuma procedūra
ZiņojumsA8-0140/2015 ***I
Referents: Lidia Joanna Geringer de Oedenberg
JURI
 
Ierobežojumi attiecībā uz dažu piesārņojošu vielu emisiju gaisā
ZiņojumsA8-0160/2015 ***I
Referents: Andrzej Grzyb
ENVI
 
Lietošanai pārtikā paredzēti kazeīni un kazeināti
ZiņojumsA8-0042/2015 ***I
Referents: Giovanni La Via
ENVI
 
 
 
07-10-2015 -
08:30 - 11:50
Debates
 
 
ASV vadīti nāvējoši uzlidojumi organizācijas "Ārsti bez robežām" slimnīcai Kondozā (Afganistāna)
 
Stāvoklis Sīrijā
 
Stāvoklis Turcijā
 
 
07-10-2015 -
12:00 - 12:30
Svinīgā sēde
 
 
Viņa Majestātes Spānijas karaļa Felipes VI uzruna
 
 
07-10-2015 -
12:30 - 14:30
BALSOŠANA, pēc tam — balsojumu skaidrojumi
 
 
Parlamenta 2017. gada sesiju kalendārs
 
Protokols Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu nolīgumam par vispārējiem principiem Tunisijas līdzdalībai Savienības programmās
ZiņojumsA8-0254/2015 ***
Referents: Pier Antonio Panzeri
AFET
 
Eiropas procedūra maza apmēra prasībām un Eiropas maksājuma rīkojuma procedūra
ZiņojumsA8-0140/2015 ***I
Referents: Lidia Joanna Geringer de Oedenberg
JURI
 
Ierobežojumi attiecībā uz dažu piesārņojošu vielu emisiju gaisā
ZiņojumsA8-0160/2015 ***I
Referents: Andrzej Grzyb
ENVI
 
Lietošanai pārtikā paredzēti kazeīni un kazeināti
ZiņojumsA8-0042/2015 ***I
Referents: Giovanni La Via
ENVI
 
Savienības vispārējam budžetam piemērojamie finanšu noteikumi
ZiņojumsA8-0049/2015 ***I
Referents: Ingeborg Gräßle
BUDG
 
 
07-10-2015 -
15:00 - 17:00
PRIORITĀRĀS DEBATES
 
 
Pašreizējā situācija Eiropas Savienībā Francijas Republikas prezidenta Fransuā Olanda un Vācijas Federatīvās Republikas kancleres Angelas Merkeles paziņojumi
 
 
07-10-2015 -
17:00 - 23:00
Debates
 
 
Lēmums, kas pieņemts par pasākumu kopumu kapitāla tirgu savienības jomā
 
Maksājumu pakalpojumi iekšējā tirgū
ZiņojumsA8-0266/2015 ***I
Referents: Antonio Tajani
ECON
 
Pieredze, kas gūta no sarkano dubļu katastrofas Ungārijā pirms pieciem gadiem
ZiņojumsO-000097/2015 Eiropas Komisija ENVI
ZiņojumsO-000096/2015 Eiropas Savienības Padome ENVI
 
"North Stream" cauruļvada jaudas divkāršošana un ietekme uz enerģētikas savienību un piegādes drošību
 
ES rīcības plāna par dzimumu līdztiesību un pilnvērtīgu iespēju nodrošināšanu sievietēm attīstības sadarbībā atjaunošana
ZiņojumsO-000110/2015 Eiropas Komisija DEVE
ZiņojumsO-000109/2015 Eiropas Savienības Padome DEVE
 
 
 
08-10-2015 -
08:30 - 11:50
Debates
 
 
Vienlīdzīgas iespējas un attieksme pret vīriešiem un sievietēm nodarbinātības un profesijas jautājumos
ZiņojumsA8-0213/2015
Referents: Anna Záborská
FEMM
 
Pakalpojumu direktīvas 20. panta 2. punkta un Patērētāju tiesību direktīvas 8. panta 3. punkta īstenošana
ZiņojumsO-000083/2015 Eiropas Komisija
 
Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem - ne vairāk par vienu stundu (Reglamenta 135. pants)
Centrālāfrikas Republika
Stāvoklis Taizemē
Bērnu masveida pārvietošana Nigērijā "Boko Haram" uzbrukumu rezultātā
Ali Mohammed al-Nimr lieta
 
 
08-10-2015 -
12:00 - 14:00
BALSOŠANA, pēc tam — balsojumu skaidrojumi
 
 
Rezolūciju priekšlikumi debatēm par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (Reglamenta 135. pants)
 
Maksājumu pakalpojumi iekšējā tirgū
ZiņojumsA8-0266/2015 ***I
Referents: Antonio Tajani
ECON
 
Tiesību akti hipotekāro kredītu jomā un riskanti finanšu instrumenti ES - Spānijas gadījums
ZiņojumsO-000088/2015 Eiropas Komisija PETI
 
Nāvessods
ZiņojumsO-000103/2015 Eiropas Savienības Padome AFET
 
Pieredze, kas gūta no sarkano dubļu katastrofas Ungārijā pirms pieciem gadiem
ZiņojumsO-000097/2015 Eiropas Komisija ENVI
ZiņojumsO-000096/2015 Eiropas Savienības Padome ENVI
 
ES rīcības plāna par dzimumu līdztiesību un pilnvērtīgu iespēju nodrošināšanu sievietēm attīstības sadarbībā atjaunošana
ZiņojumsO-000110/2015 Eiropas Komisija DEVE
ZiņojumsO-000109/2015 Eiropas Savienības Padome DEVE
 
Vienlīdzīgas iespējas un attieksme pret vīriešiem un sievietēm nodarbinātības un profesijas jautājumos
ZiņojumsA8-0213/2015
Referents: Anna Záborská
FEMM
 
 
 
Sesijā ierosinātais ziņojums
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar kuru attiecībā uz Grieķijai paredzētajiem īpašajiem pasākumiem groza Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 1303/2013, ar ko paredz kopīgus noteikumus par Eiropas Reģionālās attīstības fondu, Eiropas Sociālo fondu, Kohēzijas fondu, Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai un Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fondu un vispārīgus noteikumus par Eiropas Reģionālās attīstības fondu, Eiropas Sociālo fondu, Kohēzijas fondu un Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fondu
Atsauce: A8-0260/2015

Datums:
23-09-2015
Iskra Mihaylova
REGI
 
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar kuru groza Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 861/2007 (2011. gada 11. jūlijs), ar ko izveido Eiropas procedūru maza apmēra prasībām, un Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1896/2006 (2006. gada 12. decembris), ar ko izveido Eiropas maksājuma rīkojuma procedūru
Atsauce: A8-0140/2015

Datums:
23-04-2015
Lidia Joanna Geringer de Oedenberg
JURI
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam par ES Solidaritātes fonda izmantošanu saskaņā ar 11. punktu Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2013. gada 2. decembra Iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu, sadarbību budžeta jautājumos un pareizu finanšu pārvaldību (katastrofas Bulgārijā un Grieķijā 2015. gadā)
Atsauce: A8-0253/2015

Datums:
17-09-2015
Andrey Novakov
BUDG
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar kuru attiecībā uz Grieķijai paredzētajiem īpašajiem pasākumiem groza Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 1303/2013, ar ko paredz kopīgus noteikumus par Eiropas Reģionālās attīstības fondu, Eiropas Sociālo fondu, Kohēzijas fondu, Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai un Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fondu un vispārīgus noteikumus par Eiropas Reģionālās attīstības fondu, Eiropas Sociālo fondu, Kohēzijas fondu un Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fondu
Atsauce: A8-0260/2015

Datums:
23-09-2015
Iskra Mihaylova
REGI
 
ZIŅOJUMS par projektu Padomes īstenošanas lēmumam par kontroles pasākumu attiecināšanu uz šādām vielām: 4-jod-2,5-dimetoksi-N-(2- metoksi-benzil)fenetilamīns (25I-NBOMe), 3,4 dihlor-N-[[1 (dimetilamino)ciklo-heksil]metil]benzamīds (AH-7921), 3,4-metilēndioksipirovalerons (MDPV) un 2-(3-metoksifenil)-2-(etilamino)cikloheksanons (metoksetamīns)
Atsauce: A8-0264/2015

Datums:
28-09-2015
Teresa Jiménez-Becerril Barrio
LIBE
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam par Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošanu saskaņā ar 13. punktu Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2013. gada 2. decembra Iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu, sadarbību budžeta jautājumos un pareizu finanšu pārvaldību (Beļģijas pieteikums EGF/2015/003 BE/Ford Genk)
Atsauce: A8-0272/2015

Datums:
30-09-2015
Paul Rübig
BUDG
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam par Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošanu saskaņā ar 13. punktu Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2013. gada 2. decembra Iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu, sadarbību budžeta jautājumos un pareizu finanšu pārvaldību (Vācijas pieteikums EGF/2015/002 DE/Adam Opel)
Atsauce: A8-0273/2015

Datums:
30-09-2015
Jens Geier
BUDG
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam par Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošanu saskaņā ar 13. punktu Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2013. gada 2. decembra Iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu, sadarbību budžeta jautājumos un pareizu finanšu pārvaldību (Itālijas pieteikums EGF/2015/004 IT/Alitalia)
Atsauce: A8-0274/2015

Datums:
30-09-2015
Monika Vana
BUDG
 
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar kuru groza Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 861/2007 (2011. gada 11. jūlijs), ar ko izveido Eiropas procedūru maza apmēra prasībām, un Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1896/2006 (2006. gada 12. decembris), ar ko izveido Eiropas maksājuma rīkojuma procedūru
Atsauce: A8-0140/2015

Datums:
23-04-2015
Lidia Joanna Geringer de Oedenberg
JURI
 
IETEIKUMS par projektu Padomes lēmumam par to, lai noslēgtu Protokolu Eiropas un Vidusjūras reģiona valstu nolīgumam, ar ko izveido asociāciju starp Eiropas Kopienām un to dalībvalstīm, no vienas puses, un Tunisijas Republiku, no otras puses, par Pamatnolīgumu starp Eiropas Savienību un Tunisijas Republiku par vispārējiem principiem Tunisijas Republikas līdzdalībai Savienības programmās
Atsauce: A8-0254/2015

Datums:
17-09-2015
Pier Antonio Panzeri
AFET