Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Aprīļa plenārsesija īsumā

Plenārsesija Iestādes18-04-2014 - 09:00
 

Noslēgusies pēdējā plenārsesija pirms jaunā Parlamenta vēlēšanām maijā, kurā tika pieņemti vairāki nozīmīgi tiesību akti, tajā skaitā par Eiropas banku sistēmas reformu, ātrāku palīdzību katastrofu gadījumā, labāku uz ārzemēm nosūtīto darbinieku aizsardzību un plastmasa maisiņu ierobežošanu. (Lasīt tālāk: Aprīļa plenārsesija īsumā)

 
 

Human rights: North Korea; persecution in Pakistan; vulnerable groups in Syria

Plenary Session Humanitarian aid / Development and cooperation17-04-2014 - 16:35

The EP passed three resolutions on Thursday, supporting the recommendations of the UN Commission of Inquiry into human rights violations in North Korea; expressing deep concern at the increase in sectarian violence and religious intolerance in Pakistan; and condemning the recent attacks against religious and ethnic communities and the suffering of women and children in Syria. (Read more: Human rights: North Korea; persecution in Pakistan; vulnerable groups in Syria)

 
 

Jautājumi un atbildes par "legālajām narkotikām"

Plenārsesija Sabiedrības veselība17-04-2014 - 14:42
Divas tabletes  

Eiropas Parlamenta 17. aprīlī balso par tiesību aktiem, kuru mērķis ir no ES tirgus pēc iespējas ātrāk izņemt kaitīgas psihoaktīvās vielas, kas tiek dēvētas par legālajām narkotikām. Atsevišķā balsojumā EP deputāti lems arī par bargākiem sodiem noziedzniekiem, kas pārkāpj aizliegumu attiecībā uz īpaši bīstamām vielām. Par šo pārkāpumu varēs piespriest līdz pat 10 gadiem ieslodzījumā. (Lasīt tālāk: Jautājumi un atbildes par "legālajām narkotikām")

 
 

EP prasa sankcijas pret Krievijas enerģētikas uzņēmumiem

Plenārsesija Ārējās attiecības17-04-2014 - 12:45

Eiropas Savienībai ir jāpastiprina sankcijas pret konkrētiem Krievijas pilsoņiem un jābūt gatavai arī nekavējoties piemērot ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, saka EP deputāti ceturtdien pieņemtajā rezolūcijā. Viņi arī prasa īstenot pasākumus pret Krievijas enerģētikas uzņēmumiem un pret Krievijas ieguldījumiem un līdzekļiem Eiropas Savienībā, ņemot vērā Krievijas agresiju ar mērķi destabilizēt stāvokli Ukrainas austrumos un dienvidos. (Lasīt tālāk: EP prasa sankcijas pret Krievijas enerģētikas uzņēmumiem)

 
 

EP prasa "legālo narkotiku" straujāku izņemšanu no tirgus

Plenārsesija Tieslietas un iekšlietas17-04-2014 - 12:40
The display on a table top represents one of Europe's biggest illegal synthetic drugs laboratories  

Ceturtdien EP atbalstīja noteikumus, kas ļaus operatīvāk no tirgus izņemt bīstamās psihoaktīvās vielas, kas pazīstamas kā “legālās narkotikas”. Deputāti vēlas aizsargāt jauniešu veselību un drošību, vienlaikus neierobežojot zemāka riska vielu izmantošanu rūpniecības un komerciāliem mērķiem. Par bīstamāko vielu izplatīšanu varētu draudēt līdz 10 gadiem cietumsoda. (Lasīt tālāk: EP prasa "legālo narkotiku" straujāku izņemšanu no tirgus)

 
 

Ātrāk izmaksās ES kompensācijas katastrofu seku likvidēšanai

Plenārsesija Reģionālā politika16-04-2014 - 20:49
L'Aquila, Italy - The fifth anniversary of the L'Aquila earthquake will be marked on 06 April 2014  

ES kompensācijas plūdu vai citu stihiju seku likvidēšanai dalībvalstīs un kandidātvalstīs turpmāk izmaksās ātrāk un efektīvāk, paredz trešdien Eiropas Parlamentā apstiprinātie grozījumi ES Solidaritātes fonda noteikumos. Izmaiņas, kurām piekrituši arī ES dalībvalstu ministri, pagarina termiņu kompensācijas pieteikuma iesniegšanai no 10 uz 12 nedēļām. Tās arī paredz 10% avansa maksājumu un nosaka piešķiršanas kritēriju reģionāla mēroga postījumu seku likvidēšanai. (Lasīt tālāk: Ātrāk izmaksās ES kompensācijas katastrofu seku likvidēšanai)

 
 

Pieņem plānu invazīvu svešzemju sugu ierobežošanai

Plenārsesija Vide16-04-2014 - 19:01
Asian tiger mosquito feeding on a human blood.  

Trešdien EP atbalstīja jaunus noteikumus, lai nepieļautu invazīvu svešzemju sugu — dzīvnieku, augu, sēņu vai mikroorganismu — iekļūšanu ES, vai ierobežotu to nodarītos kaitējumus ekosistēmām vai ekonomikām. Tiesību akti aizliedz sugas, kas definētas kā sugas, kuras "rada bažas Savienībai", un pieprasa labāk koordinēt dalībvalstu sadarbību ar tām saistīto problēmu risināšanā. (Lasīt tālāk: Pieņem plānu invazīvu svešzemju sugu ierobežošanai)

 
 

New Fisheries Fund, signed and sealed, concludes EU fisheries policy reform

Plenary Session Fisheries16-04-2014 - 18:36
Fishermen pull out their nets from water aboard the fishing boat "Kanedevenn" as they fish sardines on September 24, 2013 in Quiberon, western France.  

Operating rules for European Maritime and Fisheries Fund (EMFF) aid to help fishermen to comply with new Common Fisheries Policy (CFP) requirements were endorsed by Parliament on Wednesday. EMFF aid will help fishermen to observe the discard ban, e.g. by buying more selective fishing gear, but will also be used to improve safety and working conditions, data collection and port infrastructure. All this will help to make EU fisheries more sustainable. (Read more: New Fisheries Fund, signed and sealed, concludes EU fisheries policy reform)

 
 

Plenārsesijā piemin Pirmā pasaules kara simtgadi

Plenārsesija Iestādes16-04-2014 - 17:33
EP deputāti piedalās debatēs  

Tieši pirms simts gadiem izcēlās viens no plašākajiem konfliktiem Eiropā, kas uz visiem laikiem mainīja valstu aprises. Trešdien, 16. aprīlī, debatēs par Pirmā pasaules kara sekām, EP deputāti atgādināja, ka mums jānovērtē miers un stabilitāte. Viņi arī aicināja uz lielāku integrāciju un uzsvēra, ka ir jācīnās pret nacionālismu, lai nosargātu mieru un drošību Eiropā. (Lasīt tālāk: Plenārsesijā piemin Pirmā pasaules kara simtgadi)

 
 

MEPs refer new rules on re-registering cars back to committee

Plenary Session Transport16-04-2014 - 15:33

Draft rules to simplify re-registering of car or motorbike when the owner moves to a new EU country were referred back to the Internal Market Committee on Wednesday for further discussion, because the Council of Ministers was not yet ready to close a deal on them. (Read more: MEPs refer new rules on re-registering cars back to committee )

 
 

Vairāk aizsargās darbam ārzemēs norīkotos iedzīvotājus

Plenārsesija Sociālā politika / Nodarbinātības politika16-04-2014 - 13:46
Construction workers do their job on the site of the European Central Bank's (ECB) new headquarters in Frankfurt am Main, central Germany  

Darbinieki, ko uz laiku norīko darbā ārzemēs, būs vairāk aizsargāti, saskaņā ar trešdien Eiropas Parlamentā pieņemto jauno direktīvu. Pēc EP prasības mazināta iespēju fiktīvi norīkot darbiniekus uz ārzemēm, lai apietu attiecīgās dalībvalsts prasības par nodarbinātību un sociālo aizsardzību. Noteikumi arī paplašina dalībvalstu iespējas veikt inspekcijas un paredz, ka būvniecības nozarē līgumu un apakšlīgumu slēdzēji būs solidāri atbildīgi par darba likumu pārkāpumiem. (Lasīt tālāk: Vairāk aizsargās darbam ārzemēs norīkotos iedzīvotājus)

 
 

The share of EU member states’ budget contributions that is based on gross national income (GNI) should be cut from 64% to 40% of total EU revenue and replaced by real “own resources”, says Parliament in three resolutions voted on Wednesday. Value-added tax based revenue, which today provides 11% of the EU budget, also needs drastic reform, it adds. (Read more: EU “own resources” should cut member states’ contributions to EU budget)

 
 

EP deputāti prasa ierobežot plastmasas maisiņu patēriņu

Plenārsesija Vide16-04-2014 - 13:26
A shopper with carrier bags as ministers have made a "complete mess" of moves to introduce a 5p charge on carrier bags in England  

ES dalībvalstīm līdz 2019. gadam ir vismaz par 80% jāmazina plastmasas maisiņu patēriņš, prasa EP deputāti trešdien pieņemtajos noteikumos. Deputāti aicina uzlikt dalībvalstu nodokļus un nodevas, ierobežojot vai aizliedzot lietošanu mazumtirdzniecībā. Plastmasas iepakojumu maisiņi rada ievērojamas vides problēmas, jo īpaši ūdenstilpņu un ūdens ekosistēmu piesārņojumu. (Lasīt tālāk: EP deputāti prasa ierobežot plastmasas maisiņu patēriņu)

 
 

New rules on funding EU political parties and foundations

Plenary Session Institutions16-04-2014 - 13:19

Plans to reform the funding arrangements and legal status of European political parties and their affiliated foundations were backed by Parliament on Wednesday. The new rules, informally agreed with Council, will clarify the finances of these bodies and enhance their European character. A method to monitor compliance and impose penalties for breaches is also part of the deal. (Read more: New rules on funding EU political parties and foundations )

 
 

MEPs confirm call for tougher measures against unfair imports

Plenary Session External/international trade16-04-2014 - 13:12

The EU should raise anti-dumping tariffs against dumped or subsidized imports from third countries and do much more to help small firms take advantage of EU measures to combat them, said Parliament on Wednesday, confirming its position on plans to update EU trade defence instruments. It also wants tougher tariffs against environmental or social dumping, and against dumping assisted by third country export subsidies. (Read more: MEPs confirm call for tougher measures against unfair imports )

 
 

Migrants: Parliament approves search and rescue rules to prevent deaths at sea

Plenary Session Fundamental rights / Immigration16-04-2014 - 13:01
Boat with full of refugees  

New search and rescue rules to clarify how border guards serving in Frontex sea operations should deal with migrants and where they should disembark them were approved by Parliament on Wednesday. The regulation, already informally agreed by Parliament and Council negotiators, should enter into force before this summer. (Read more: Migrants: Parliament approves search and rescue rules to prevent deaths at sea)

 
 

Invazīvās sugas: "To radītie zaudējumi turpina pieaugt"

Plenārsesija Vide16-04-2014 - 11:54
Bite  

Ir svarīgi aizsargāt Eiropas bioloģisko daudzveidību un ekosistēmu, taču tai jāsaskaras ar vairākiem draudiem, tajā skaitā invazīvām svešzemju sugām. "Tas ir otrs izplatītākais bioloģiskās daudzveidības samazināšanās cēlonis pēc biotopu izzušanas," sacīja EP deputāts Pāvels Poks (S&D, Čehija). Eiropas Parlaments 16. aprīlī atbalstīja jaunus noteikumiem, kuru mērķis ir apkarot jau esošās invazīvās sugas un nepieļaut jaunu sugu iekļūšanu Eiropā. (Lasīt tālāk: Invazīvās sugas: "To radītie zaudējumi turpina pieaugt")

 
 

Pēdējās debates par Ukrainu pirms vēlēšanām

Plenārsesija Ārējās attiecības16-04-2014 - 10:17

Deputāti trešdienas rītā ar ES Komisāru Štefanu Fīli apspriedīs pēdējos notikumus Ukrainā, jo īpaši Krievijas mēģinājumus destabilizēt Austrumukrainu. Ceturtdien deputāti pieņems arī rezolūciju. (Lasīt tālāk: Pēdējās debates par Ukrainu pirms vēlēšanām)

 
 

EP deputāti prasa obligātu izcelsmes valsts marķējumu

Plenārsesija Preču brīva aprite15-04-2014 - 23:13

Visiem nepārtikas produktiem, ko pārdod ES iekšējā tirgū, vajadzīgs obligāts izcelsmes valsts marķējums (made-in), pieprasa Parlaments ar otrdienas pieņemtajiem ierosinājumiem, kuru mērķis ir pastiprināt produktu drošības prasības un tirgus uzraudzības noteikumus, lai vairāk aizsargātu ES patērētājus. Deputāti arī prasa stingrākus sodus uzņēmumiem, kas pārkāpj noteikumus un pārdod potenciāli bīstamas preces. (Lasīt tālāk: EP deputāti prasa obligātu izcelsmes valsts marķējumu)

 
 

ES darba ņēmēju pensiju tiesības visās dalībvalstīs

Plenārsesija Sociālā politika15-04-2014 - 23:12

ES darba ņēmēji, pārceļoties uz citu ES dalībvalsti, varēs saglabāt pilnas pensiju tiesības, pateicoties otrdien EP pieņemtajiem noteikumiem. Direktīva vēl oficiāli jāpieņem arī ES Ministru Padomei. (Lasīt tālāk: ES darba ņēmēju pensiju tiesības visās dalībvalstīs)

 
 

MEPs vote laws to regulate financial markets and curb high-frequency trading

Plenary Session Economic and monetary affairs15-04-2014 - 18:58

Comprehensive rules to govern financial markets were adopted by Parliament on Tuesday. These rules are designed to close loopholes in the existing legislation, so as to ensure that financial markets are safer as well as more efficient, investors are better protected, high-frequency trading is regulated and speculative commodity trading is curbed. (Read more: MEPs vote laws to regulate financial markets and curb high-frequency trading)

 
 

Darba ņēmēju norīkošana: “Mums jāpanāk likumdošanas aktu īstenošana”

Plenārsesija Nodarbinātības politika15-04-2014 - 16:13
EP deputāte Danuta Jazlovečka intervijas laikā  

Vienotais tirgus paver uzņēmumiem iespējas norīkot sava uzņēmuma darbiniekus strādāšanai citā valstī, taču pastāv bažas, ka šīs tiesības tiek izmantotas, lai apietu vietējā darba tirgus likumus. EP deputāti trešdien, 16. aprīlī, balsos par noteikumiem, kuru mērķis ir novērsts ļaunprātīgu izmantošanu un nodrošināt labāku aizsardzību uz citu valsti norīkotiem darba ņēmējiem. Pirms plenārsesijas balsojuma mēs aicinājām uz interviju atbildīgo EP deputāti Danutu Jazlovečku (EPP, Polija). (Lasīt tālāk: Darba ņēmēju norīkošana: “Mums jāpanāk likumdošanas aktu īstenošana”)

 
 

Paulsena: "Ir svarīgi rast balansu starp brīvo tirdzniecību un slimību kontroli"

Plenārsesija Sabiedrības veselība15-04-2014 - 15:55
EP deputāte Marita Paulsena intervijas laikā  

Dzīvnieku slimības nopietni apdraud sabiedrības veselību un infekcijas slimības var izplatīties dažādu sugu starpā. Parlaments otrdien, 15. Aprīlī, balso par noteikumiem, kas modernizēs aptuveni 40 tiesību aktus, no kuriem daži ir pieņemti jau divdesmitā gadsimta sešdesmitajos gados. Pirms balsojuma mēs aicinājām uz interviju atbildīgo EP deputāti Maritu Paulsenu (ALDE, Zviedrija). (Lasīt tālāk: Paulsena: "Ir svarīgi rast balansu starp brīvo tirdzniecību un slimību kontroli")

 
 

Ikvienam ir tiesības uz bankas kontu

Plenārsesija Ekonomikas un monetārie jautājumi15-04-2014 - 14:06

Nevienam ES iedzīvotājam vai likumīgajam rezidentam vairs nedrīkstēs liegt pamatkonta atvēršanu bankā, pamatojoties uz viņa tautību vai uzturēšanās vietu, paredz otrdien Eiropas Parlamentā apstiprinātā direktīva. Tā prasīs klientus pārredzami un salīdzināmā veidā informēt par kontu lietošanas nosacījumiem un izmaksām un nodrošināt iespēju ‘nesāpīgi’ pāriet uz maksājumu kontu citā bankā. (Lasīt tālāk: Ikvienam ir tiesības uz bankas kontu)

 
 

Nodokļu maksātājiem vairs nebūs jāglābj bankas

Plenārsesija Ekonomikas un monetārie jautājumi / Ekonomiskā un monetārā savienība15-04-2014 - 13:16
Euro notes and coins sit on a table © BELGA_DPA_D.Reinhardt  

Eiropas Parlaments otrdien apstiprināja trīs tiesību aktus ar mērķi nodrošināt banku pašu atbildību par to nedienām, lai tās nebūtu jārisina par nodokļu maksātāju līdzekļiem. Divi no pieņemtajiem tiesību aktiem veido rīcības sistēmu banku krīžu gadījumos, bet trešais nodrošina banku finansētu sistēmu mazo noguldījumu (līdz €100 000) garantēšanai. Kopīgi ar iepriekš pieņemto banku vienotās uzraudzības mehānismu noteikumi veido Banku savienības pamatus. (Lasīt tālāk: Nodokļu maksātājiem vairs nebūs jāglābj bankas)

 
 

New measures to encourage lobbyists to sign the EU Transparency Register

Plenary Session Institutions15-04-2014 - 13:07

Measures to encourage lobbyists working with the EU institutions to sign the EU’s public Transparency Register were backed by Parliament on Tuesday. MEPs also called again for the register to be made compulsory and approved new provisions to push interest groups to make their links with the EU clearer. (Read more: New measures to encourage lobbyists to sign the EU Transparency Register)

 
 

Key things small investors should be told

Plenary Session Economic and monetary affairs15-04-2014 - 13:04

New EU rules on the information that small investors must be given before they sign a contract were approved by Parliament on Tuesday. This information will be set out in a mandatory, three-page A4 Key Information Document (KID). (Read more: Key things small investors should be told )

 
 

Small investors to be shielded against reckless risk taking by investment funds

Plenary Session Economic and monetary affairs15-04-2014 - 13:02

Small investors will be better protected against investment funds that take excessive or unnecessary risks with their money, under rules approved by Parliament on Tuesday. These rules clarify who is liable for mismanagement of funds and tailor fund managers' remuneration rules to encourage them to take reasonable risks and a long-run view. (Read more: Small investors to be shielded against reckless risk taking by investment funds)

 
 

Plenārsesijas atklāšana: Ukrainas, Ruandas genocīda upuru piemiņa

Plenārsesija Iestādes14-04-2014 - 20:28
A minute of silence during the opening of April plenary session  

Eiropas Parlaments neatzīst Ukrainas nelikumīgo okupāciju un mudina Krieviju atsaukt militāros spēkus no Ukrainas robežas, ievērojot starptautisko līgumu prasības, uzsvēra EP priekšsēdētājs Martins Šulcs, atklājot šī sasaukuma pēdējo plenārsesiju. Viņš arī aicināja uz klusuma brīdi, pieminot 20 gadus kopš Ruandas genocīda. (Lasīt tālāk: Plenārsesijas atklāšana: Ukrainas, Ruandas genocīda upuru piemiņa)

 
 

Plenārsesija īsumā

11-04-2014 - 14:09
 
 
Ats. : 20140407NEW42613
 
 
Kontakti
 
 
 • Agnese KRIVADE

 • COMM - PRESS
 • Telephone number(+32) 2 28 43562 (BXL)
 • Telephone number(+32) 2 28 43562 (BXL)
 • Telephone number(+32) 2 28 43562 (BXL)
 • Telephone number(+32) 2 28 43562 (BXL)
 • Telephone number(+32) 2 28 43562 (BXL)
 • Telephone number(+32) 2 28 43562 (BXL)
 • Telephone number(+33) 3 881 74794 (STR)
 • Telephone number(+33) 3 881 74794 (STR)
 • Telephone number(+33) 3 881 74794 (STR)
 • Telephone number(+33) 3 881 74794 (STR)
 • Telephone number(+33) 3 881 74794 (STR)
 • Telephone number(+33) 3 881 74794 (STR)
 • Mobile number(+32) 498 98 39 83
 • Mobile number(+32) 498 98 39 83
 • Mobile number(+32) 498 98 39 83
 • Mobile number(+32) 498 98 39 83
 • Mobile number(+32) 498 98 39 83
 • Mobile number(+32) 498 98 39 83
 
 
 
Plenārsēdes darba kārtība
 
14-04-2014 -
17:00 - 23:00
Debates
 
 
Sesijas atsākšana un darba kārtība
 
Alternatīvo degvielu infrastruktūra
ZiņojumsA7-0444/2013 ***I
Referents: Carlo Fidanza
TRAN
 
Kopienā izmantotu transportlīdzekļu gabarīti un masa autopārvadājumos
ZiņojumsA7-0256/2014 ***I
Referents: Jörg Leichtfried
TRAN
 
Ar troksni saistītu ekspluatācijas ierobežojumu ieviešana Savienības lidostās
ZiņojumsA7-0274/2014 ***II
Referents: Jörg Leichtfried
TRAN
 
Kopīgās debates - Pārtika, dzīvnieku un augu veselība
Dzīvnieku barības un pārtikas aprites tiesību akti un noteikumi par dzīvnieku veselību un labturību, augu veselību, augu reproduktīvo materiālu un augu aizsardzības līdzekļiem
ZiņojumsA7-0162/2014 ***I
Referents: Mario Pirillo
ENVI
Dzīvnieku veselība
ZiņojumsA7-0129/2014 ***I
Referents: Marit Paulsen
AGRI
Aizsardzības pasākumi pret augiem kaitīgajiem organismiem
ZiņojumsA7-0147/2014 ***I
Referents: Hynek Fajmon
AGRI
 
Iestāžu nolīgums par Pārredzamības reģistru
ZiņojumsA7-0258/2014
Referents: Roberto Gualtieri
AFCO
 
Kopīgās debates - Darbvietu izveide un MVU
Labvēlīga vidi uzņēmumiem, uzņēmējdarbībai un jaunu uzņēmumu veidošanai, lai radītu darbvietas
ZiņojumsA7-0101/2014
Referents: Anthea McIntyre
EMPL
Komisijas turpmākie pasākumi saistībā ar MVU „TOP TEN” apspriešanos par ES regulējumu
ZiņojumsO-000049/2014 Eiropas Komisija ITRE
 
Vienu minūti ilgas uzstāšanās (Reglamenta 150. pants)
 
Īss turpmāk minētā ziņojuma izklāsts
Sarunas par DFS 2014.−2020. gadam — gūtā pieredze un turpmākie pasākumi
ZiņojumsA7-0254/2014
Referents: Jean-Luc Dehaene
Referents: Ivailo Kalfin
BUDG
 
 
 
15-04-2014 -
08:30 - 11:50
Debates
 
 
Kopīgās debates - Banku savienība (PRIORITĀRĀS DEBATES)
Kredītiestāžu un ieguldījumu sabiedrību sanācijas un noregulējuma režīms
ZiņojumsA7-0196/2013 ***I
Referents: Gunnar Hökmark
ECON
Noguldījumu garantiju sistēmas
ZiņojumsA7-0216/2014 ***II
Referents: Peter Simon
ECON
 
Kopīgās debates - Preču drošums un patērēju aizsardzība
Patēriņa preču drošums
ZiņojumsA7-0355/2013 ***I
Referents: Christel Schaldemose
IMCO
Ražojumu tirgus uzraudzība
ZiņojumsA7-0346/2013 ***I
Referents: Sirpa Pietikäinen
IMCO
Patērētāju aizsardzība komunālo pakalpojumu sfērā
ZiņojumsA7-0163/2014
Referents: Josef Weidenholzer
IMCO
 
 
15-04-2014 -
12:00 - 14:00
BALSOŠANA, pēc tam — balsojumu skaidrojumi
 
 
Kredītiestāžu un noteiktu ieguldījumu brokeru sabiedrību noregulējums, izmantojot vienotu noregulējuma mehānismu un vienotu banku noregulējuma fondu
ZiņojumsA7-0478/2013 ***I
Referents: Elisa Ferreira
ECON
 
Patērētāju aizsardzība komunālo pakalpojumu sfērā
ZiņojumsA7-0163/2014
Referents: Josef Weidenholzer
IMCO
 
Tehniskās prasības attiecībā uz iekšējo ūdensceļu kuģiem
ZiņojumsA7-0145/2014 ***I
Referents: Corien Wortmann-Kool
TRAN
 
Muitas un lauksaimniecības tiesību aktu pareiza piemērošana
ZiņojumsA7-0241/2014 ***I
Referents: António Fernando Correia de Campos
IMCO
 
Informācija tehnisko standartu un noteikumu un informācijas sabiedrības pakalpojumu noteikumu sfērā
ZiņojumsA7-0247/2014 ***I
Referents: Francesco Enrico Speroni
JURI
 
Horvātijas pievienošanās 1990. gada Konvencijai par nodokļu dubultās uzlikšanas novēršanu
ZiņojumsA7-0214/2014 *
Referents: Sławomir Nitras
ECON
 
Kopuzņēmums “Shift2Rail”
ZiņojumsA7-0259/2014 *
Referents: Josefa Andrés Barea
ITRE
 
Pieprasījums aizstāvēt Aleksandra Mirska deputāta imunitāti
ZiņojumsA7-0273/2014
Referents: Marielle Gallo
JURI
 
Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošana — pieprasījums EGF/2012/007 IT/VDC Technologies
ZiņojumsA7-0261/2014
Referents: Frédéric Daerden
BUDG
 
Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda līdzekļu izmantošana (pieprasījums EGF/2012/004 ES/ Grupo Santana)
ZiņojumsA7-0260/2014
Referents: Frédéric Daerden
BUDG
 
Noguldījumu garantiju sistēmas
ZiņojumsA7-0216/2014 ***II
Referents: Peter Simon
ECON
 
Alternatīvo degvielu infrastruktūra
ZiņojumsA7-0444/2013 ***I
Referents: Carlo Fidanza
TRAN
 
Kopienā izmantotu transportlīdzekļu gabarīti un masa autopārvadājumos
ZiņojumsA7-0256/2014 ***I
Referents: Jörg Leichtfried
TRAN
 
Kredītiestāžu un ieguldījumu sabiedrību sanācijas un noregulējuma režīms
ZiņojumsA7-0196/2013 ***I
Referents: Gunnar Hökmark
ECON
 
Pārvedamu vērtspapīru kolektīvo ieguldījumu uzņēmumi (PVKIU)
ZiņojumsA7-0125/2013 ***I
Referents: Sven Giegold
ECON
 
Maksājumu konti
ZiņojumsA7-0398/2013 ***I
Referents: Jürgen Klute
ECON
 
Ieguldījumu produktu pamatinformācijas dokumenti
ZiņojumsA7-0368/2013 ***I
Referents: Pervenche Berès
ECON
 
Eiropas Savienības Tiesa: tiesnešu skaits Vispārējā tiesā
ZiņojumsA7-0252/2013 ***I
Referents: Alexandra Thein
JURI
 
Visā ES piemērojama sadarbspējīga eCall pakalpojuma ieviešana
ZiņojumsA7-0482/2013 ***I
Referents: Philippe De Backer
TRAN
 
Pasākumi ātrdarbīgu elektronisko sakaru tīklu izvēršanas izmaksu samazināšanai
ZiņojumsA7-0455/2013 ***I
Referents: Edit Herczog
ITRE
 
Iekšējo ūdensceļu pārvadājumi
ZiņojumsA7-0142/2014 ***I
Referents: Corien Wortmann-Kool
TRAN
 
Lauksaimniecības produkti iekšējā tirgū un trešās valstīs
ZiņojumsA7-0217/2014 ***I
Referents: Esther Herranz García
AGRI
 
Pētniecības un izstrādes programma „Aktīva dzīve un interaktīva automatizēta dzīvesvide”
ZiņojumsA7-0076/2014 ***I
Referents: Claude Turmes
ITRE
 
Pētniecības un izstrādes programma pētniecībā iesaistītiem maziem un vidējiem uzņēmumiem
ZiņojumsA7-0077/2014 ***I
Referents: Miloslav Ransdorf
ITRE
 
Eiropas metroloģijas inovācijas un pētniecības programma
ZiņojumsA7-0063/2014 ***I
Referents: Niki Tzavela
ITRE
 
Eiropas un jaunattīstības valstu klīnisko izmēģinājumu partnerības programma
ZiņojumsA7-0064/2014 ***I
Referents: Vicky Ford
ITRE
 
Eiropas kontu apķīlāšanas rīkojums
ZiņojumsA7-0227/2013 ***I
Referents: Raffaele Baldassarre
JURI
 
Noteiktu lielu uzņēmumu un koncernu nefinansiālās un daudzveidības informācijas atklāšana
ZiņojumsA7-0006/2014 ***I
Referents: Raffaele Baldassarre
JURI
 
Uzņēmuma ietvaros pārceltu trešo valstu valstspiederīgo ieceļošanas un uzturēšanās nosacījumi
ZiņojumsA7-0170/2014 ***I
Referents: Salvatore Iacolino
LIBE
 
Kopuzņēmums “Clean Sky 2”
ZiņojumsA7-0083/2014 *
Referents: Christian Ehler
ITRE
 
Biorūpniecības kopuzņēmums
ZiņojumsA7-0092/2014 *
Referents: Lambert van Nistelrooij
ITRE
 
Kopuzņēmums SESAR
ZiņojumsA7-0062/2014 *
Referents: Britta Thomsen
ITRE
 
Kopuzņēmums novatorisku zāļu jomā uzsāktās 2. ierosmes īstenošanai
ZiņojumsA7-0105/2014 *
Referents: Teresa Riera Madurell
ITRE
 
Kopuzņēmums ECSEL
ZiņojumsA7-0074/2014 *
Referents: Paul Rübig
ITRE
 
Kopuzņēmums “Kurināmā elementi un ūdeņradis 2”
ZiņojumsA7-0094/2014 *
Referents: Vladko Todorov Panayotov
ITRE
 
Iestāžu nolīgums par Pārredzamības reģistru
ZiņojumsA7-0258/2014
Referents: Roberto Gualtieri
AFCO
 
Augstākā līmeņa trīspusējā sociālo lietu sanāksme par izaugsmi un nodarbinātību
Referents: Csaba Őry
EMPL
 
Sarunas par DFS 2014.−2020. gadam — gūtā pieredze un turpmākie pasākumi
ZiņojumsA7-0254/2014
Referents: Jean-Luc Dehaene
Referents: Ivailo Kalfin
BUDG
 
 
15-04-2014 -
15:00 - 18:00
Debates
 
 
Darba ņēmēju mobilitātes veicināšana, uzlabojot papildu pensijas tiesību iegūšanu un saglabāšanu
ZiņojumsA7-0188/2014 ***II
Referents: Ria Oomen-Ruijten
EMPL
 
Darba ņēmēju norīkošana darbā pakalpojumu sniegšanas jomā
ZiņojumsA7-0249/2013 ***I
Referents: Danuta Jazłowiecka
EMPL
 
Ciešāka sadarbība starp valstu nodarbinātības dienestiem
ZiņojumsA7-0072/2014 ***I
Referents: Frédéric Daerden
EMPL
 
 
15-04-2014 -
18:00 - 19:00
BALSOŠANA (mutiskā balsojumu skaidrošana notiks trešdien)
 
 
Darba ņēmēju mobilitātes veicināšana, uzlabojot papildu pensijas tiesību iegūšanu un saglabāšanu
ZiņojumsA7-0188/2014 ***II
Referents: Ria Oomen-Ruijten
EMPL
 
Dzīvnieku barības un pārtikas aprites tiesību akti un noteikumi par dzīvnieku veselību un labturību, augu veselību, augu reproduktīvo materiālu un augu aizsardzības līdzekļiem
ZiņojumsA7-0162/2014 ***I
Referents: Mario Pirillo
ENVI
 
Dzīvnieku veselība
ZiņojumsA7-0129/2014 ***I
Referents: Marit Paulsen
AGRI
 
Aizsardzības pasākumi pret augiem kaitīgajiem organismiem
ZiņojumsA7-0147/2014 ***I
Referents: Hynek Fajmon
AGRI
 
Patēriņa preču drošums
ZiņojumsA7-0355/2013 ***I
Referents: Christel Schaldemose
IMCO
 
Ražojumu tirgus uzraudzība
ZiņojumsA7-0346/2013 ***I
Referents: Sirpa Pietikäinen
IMCO
 
Finanšu instrumentu tirgi un grozījumi Regulā [ETIR] par ārpusbiržas atvasinātiem finanšu instrumentiem, centrālajiem darījumu partneriem un tirdzniecības reģistriem
ZiņojumsA7-0303/2012 ***I
Referents: Markus Ferber
ECON
 
Finanšu instrumentu tirgi un Direktīvas 2004/39/EK atcelšana
ZiņojumsA7-0306/2012 ***I
Referents: Markus Ferber
ECON
 
Statistika tirdzniecības jomā
ZiņojumsA7-0457/2013 ***I
Referents: Hans-Peter Martin
ECON
 
Vērtspapīru norēķini un centrālie vērtspapīru depozitāriji
ZiņojumsA7-0039/2013 ***I
Referents: Kay Swinburne
ECON
 
Kuģu aprīkojums
ZiņojumsA7-0255/2013 ***I
Referents: Dominique Riquet
TRAN
 
Spiediena iekārtas
ZiņojumsA7-0008/2014 ***I
Referents: Zuzana Roithová
IMCO
 
Spriedumi civillietās un komerclietās
ZiņojumsA7-0052/2014 ***I
Referents: Tadeusz Zwiefka
JURI
 
Darbaspēka izlases veida apsekojums
ZiņojumsA7-0344/2013 ***I
Referents: Tatjana Ždanoka
EMPL
 
Eiropas Jūras drošības aģentūra un reaģēšana uz piesārņojumu
ZiņojumsA7-0300/2013 ***I
Referents: Keith Taylor
TRAN
 
Labvēlīga vidi uzņēmumiem, uzņēmējdarbībai un jaunu uzņēmumu veidošanai, lai radītu darbvietas
ZiņojumsA7-0101/2014
Referents: Anthea McIntyre
EMPL
 
Jaunās tehnoloģijas un brīvpieejas mācību resursi
ZiņojumsA7-0249/2014
Referents: Cătălin Sorin Ivan
CULT
 
 
15-04-2014 -
19:00 - 23:00
Debates
 
 
No dalībvalsts teritorijas nelikumīgi izvestu kultūras priekšmetu atgriešana
ZiņojumsA7-0058/2014 ***I
Referents: Marie-Christine Vergiat
CULT
 
Vieglās plastmasas iepirkumu maisiņu patēriņa samazināšana
ZiņojumsA7-0174/2014 ***I
Referents: Margrete Auken
ENVI
 
Ārējo jūras robežu uzraudzība
ZiņojumsA7-0461/2013 ***I
Referents: Carlos Coelho
LIBE
 
Mehānisko transportlīdzekļu pārvietošana
ZiņojumsA7-0278/2013 ***I
Referents: Toine Manders
IMCO
 
 
 
16-04-2014 -
09:00 - 11:50
Debates
 
 
100 gadi pēc Pirmā pasaules kara - pieredze, no kuras būtu jāmācās, un Eiropas nākotne
 
Krievijas īstenotais spiediens uz Austrumu partnerības valstīm, jo īpaši — destabilizācija Austrumukrainā
 
 
16-04-2014 -
12:00 - 14:00
BALSOŠANA, pēc tam — balsojumu skaidrojumi
 
 
Savvaļas dzīvnieku un augu sugu aizsardzība
ZiņojumsA7-0087/2014 ***I
Referents: Matthias Groote
ENVI
 
Zvejas iespējas un finansiālais ieguldījums, kas paredzēts EK un Seišelu Partnerattiecību nolīgumā zivsaimniecības nozarē
ZiņojumsA7-0201/2014 ***
Referents: Maria do Céu Patrão Neves
PECH
 
Zvejas iespējas un finansiālais ieguldījums, kuri paredzēti ES un Komoru Partnerattiecību nolīgumā zivsaimniecības nozarē
ZiņojumsA7-0177/2014 ***
Referents: Jarosław Leszek Wałęsa
PECH
 
Zvejas iespējas un finansiālais ieguldījums, kas paredzēts ES un Madagaskaras Republikas Partnerattiecību nolīgumā zivsaimniecības nozarē
ZiņojumsA7-0178/2014 ***
Referents: Crescenzio Rivellini
PECH
 
ES un Korejas Republikas Pamatnolīgums attiecībā uz jautājumiem, kas saistīti ar atpakaļuzņemšanu
ZiņojumsA7-0267/2014 ***
Referents: Hubert Pirker
LIBE
 
ES un Korejas Republikas Pamatnolīgums, izņemot jautājumus, kas saistīti ar atpakaļuzņemšanu
ZiņojumsA7-0265/2014 ***
Referents: Norica Nicolai
AFET
 
Stabilizācijas un asociācijas nolīgums starp Eiropas Kopienām un Melnkalnes Republiku (Protokols, lai ņemtu vērā Horvātijas Republikas pievienošanos)
ZiņojumsA7-0192/2014 ***
Referents: Charles Tannock
AFET
 
Eiropas Savienības un Gruzijas pamatnolīgums par vispārējiem principiem Gruzijas līdzdalībai Savienības programmās
ZiņojumsA7-0191/2014 ***
Referents: Krzysztof Lisek
AFET
 
Atļaujas piešķiršana Portugālei piemērot samazinātu akcīzes nodokļa likmi noteiktiem alkoholiskajiem dzērieniem Madeiras autonomajā apgabalā un Azoru salu autonomajā apgabalā
ZiņojumsA7-0262/2014 *
Referents: Danuta Maria Hübner
REGI
 
Kanāriju salās piemērojamais AIEM nodoklis
ZiņojumsA7-0263/2014 *
Referents: Danuta Maria Hübner
REGI
 
Lēmuma 2004/162/EK par ostu nodevām Francijas aizjūras departamentos grozīšana attiecībā uz tā piemērošanas ilgumu
ZiņojumsA7-0264/2014 *
Referents: Danuta Maria Hübner
REGI
 
Grozījumu izdarīšana Reglamenta noteikumos par Parlamenta jautājumiem
ZiņojumsA7-0123/2014
Referents: Zita Gurmai
AFCO
 
Grozījumu izdarīšana Parlamenta Reglamenta 90. pantā "Starptautiski nolīgumi"
ZiņojumsA7-0253/2014
Referents: David Martin
AFCO
 
Grozījumu izdarīšana Parlamenta Reglamentā, lai paredzētu iespēju izmantot elektronisko parakstu
ZiņojumsA7-0175/2014
Referents: György Schöpflin
AFCO
 
Budžeta grozījuma Nr. 1/2014 projekts — tehniskie pielāgojumi attiecībā uz Eiropas Investīciju fondu, programmu "Apvārsnis 2020 " un kopuzņēmumu “Shift2Rail”
ZiņojumsA7-0276/2014
Referents: Anne E. Jensen
BUDG
 
Ar troksni saistītu ekspluatācijas ierobežojumu ieviešana Savienības lidostās
ZiņojumsA7-0274/2014 ***II
Referents: Jörg Leichtfried
TRAN
 
Savienības rīcība iniciatīvai “Eiropas kultūras galvaspilsētas” no 2020. līdz 2033. gadam
ZiņojumsA7-0275/2014 ***II
Referents: Marco Scurria
CULT
 
Vaļveidīgo nejauša nozveja
ZiņojumsA7-0272/2014 ***II
Referents: Raül Romeva i Rueda
PECH
 
Darba ņēmēju norīkošana darbā pakalpojumu sniegšanas jomā
ZiņojumsA7-0249/2013 ***I
Referents: Danuta Jazłowiecka
EMPL
 
No dalībvalsts teritorijas nelikumīgi izvestu kultūras priekšmetu atgriešana
ZiņojumsA7-0058/2014 ***I
Referents: Marie-Christine Vergiat
CULT
 
Vieglās plastmasas iepirkumu maisiņu patēriņa samazināšana
ZiņojumsA7-0174/2014 ***I
Referents: Margrete Auken
ENVI
 
Ārējo jūras robežu uzraudzība
ZiņojumsA7-0461/2013 ***I
Referents: Carlos Coelho
LIBE
 
Mehānisko transportlīdzekļu pārvietošana
ZiņojumsA7-0278/2013 ***I
Referents: Toine Manders
IMCO
 
Finansiālā atbildība, kas saistīta ar ieguldītāja un valsts strīdu izšķiršanas tribunāliem, kas izveidoti ar tādiem starptautiskiem nolīgumiem, kuros Eiropas Savienība ir līgumslēdzēja puse
ZiņojumsA7-0124/2013 ***I
Referents: Paweł Zalewski
INTA
 
Aizsardzība pret importu par dempinga cenām un subsidētu importu no valstīm, kas nav ES dalībvalstis
ZiņojumsA7-0053/2014 ***I
Referents: Christofer Fjellner
INTA
 
Eiropas politisko partiju un Eiropas politisko fondu statuss un finansēšana
ZiņojumsA7-0140/2013 ***I
Referents: Marietta Giannakou
AFCO
 
Eiropas politisko partiju finansēšana
ZiņojumsA7-0200/2013 ***I
Referents: Ingeborg Gräßle
BUDG
 
Finanšu noteikumi, ko piemēro Savienības vispārējam budžetam
ZiņojumsA7-0108/2014 ***I
Referents: Ingeborg Gräßle
BUDG
 
Jūras transporta oglekļa dioksīda emisijas
ZiņojumsA7-0080/2014 ***I
Referents: Theodoros Skylakakis
ENVI
 
Invazīvas svešzemju sugas
ZiņojumsA7-0088/2014 ***I
Referents: Pavel Poc
ENVI
 
Apvienoto Nāciju Organizācijas Vispārējās konvencijas par klimata pārmaiņām Kioto protokola tehniskā īstenošanā
ZiņojumsA7-0171/2014 ***I
Referents: Vladimir Urutchev
ENVI
 
Cīņa pret krāpšanu, kas skar Savienības finanšu intereses, izmantojot krimināltiesības
ZiņojumsA7-0251/2014 ***I
Referents: Ingeborg Gräßle
Referents: Juan Fernando López Aguilar
LIBE CONT
 
2012. finanšu gada budžeta izpildes apstiprināšana — Eiropas Parlaments
ZiņojumsA7-0246/2014
Referents: Cătălin Sorin Ivan
CONT
 
Eiropas Parlamenta izmeklēšanas tiesības
ZiņojumsA7-0352/2011
Referents: David Martin
AFCO
 
Eiropas Parlamenta attiecības ar dalībvalstu parlamentiem
ZiņojumsA7-0255/2014
Referents: Carlo Casini
AFCO
 
 
16-04-2014 -
15:00 - 18:00
Debates
 
 
Kopīgās debates - Pašu resursi
Pašu resursu sistēma
ZiņojumsA7-0271/2014 *
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
Pašu resursu sistēmas īstenošanas pasākumi
ZiņojumsA7-0270/2014
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
Pašu resursu sistēmas īstenošanas pasākumi
ZiņojumsA7-0269/2014 ***
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
Tradicionālie PVN un NKI pašu resursi un pasākumi, lai izpildītu kases vajadzības
ZiņojumsA7-0268/2014 *
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
 
Eiropas Savienības Solidaritātes fonds
ZiņojumsA7-0078/2014 ***I
Referents: Rosa Estaràs Ferragut
REGI
 
Satraucošais maksājumu apropriāciju trūkums ES ārējās palīdzības finansēšanai
ZiņojumsO-000054/2014 Eiropas Komisija DEVE
ZiņojumsO-000053/2014 Eiropas Savienības Padome DEVE
ZiņojumsO-000051/2014 Eiropas Komisija BUDG
ZiņojumsO-000050/2014 Eiropas Savienības Padome BUDG
 
 
16-04-2014 -
18:00 - 19:00
BALSOŠANA, pēc tam — balsojumu skaidrojumi
 
 
Pašu resursu sistēmas īstenošanas pasākumi
ZiņojumsA7-0269/2014 ***
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
 
Pašu resursu sistēma
ZiņojumsA7-0271/2014 *
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
 
Tradicionālie PVN un NKI pašu resursi un pasākumi, lai izpildītu kases vajadzības
ZiņojumsA7-0268/2014 *
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
 
Pašu resursu sistēmas īstenošanas pasākumi
ZiņojumsA7-0270/2014
Referents: Anne E. Jensen
Referents: Jean-Luc Dehaene
BUDG
 
Ciešāka sadarbība starp valstu nodarbinātības dienestiem
ZiņojumsA7-0072/2014 ***I
Referents: Frédéric Daerden
EMPL
 
Eiropas Savienības Solidaritātes fonds
ZiņojumsA7-0078/2014 ***I
Referents: Rosa Estaràs Ferragut
REGI
 
Eiropas Investīciju fonda kapitāla palielināšana
ZiņojumsA7-0156/2014 ***I
Referents: Eider Gardiazábal Rubial
BUDG
 
Eiropas Zāļu aģentūra (farmakovigilances darbību veikšana attiecībā uz cilvēkiem paredzētām zālēm)
ZiņojumsA7-0476/2013 ***I
Referents: Linda McAvan
ENVI
 
Makrofinansiālā palīdzība Tunisijas Republikai
ZiņojumsA7-0110/2014 ***I
Referents: Vital Moreira
INTA
 
Plāns zilās tunzivs krājumu atjaunošanai Atlantijas okeāna austrumu daļā un Vidusjūrā
ZiņojumsA7-0102/2014 ***I
Referents: Raül Romeva i Rueda
PECH
 
Euro un citu valūtu krimināltiesiskā aizsardzība pret viltošanu
ZiņojumsA7-0018/2014 ***I
Referents: Anthea McIntyre
LIBE
 
Medus
ZiņojumsA7-0440/2013 ***I
Referents: Julie Girling
ENVI
 
Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds
ZiņojumsA7-0282/2013 ***I
Referents: Alain Cadec
PECH
 
Eiropas Policijas akadēmija
ZiņojumsA7-0146/2014 ***I
Referents: Kinga Gál
LIBE
 
 
16-04-2014 -
19:00 - 23:00
Debates
 
 
Eiropas Savienības Tiesas 8. aprīļa spriedums attiecībā uz datu saglabāšanu (lietas C 293/12 un C 594/12)
 
Reliģiju brīvība un kultūru daudzveidība
 
Konkurences tiesību pārkāpumi
ZiņojumsA7-0089/2014 ***I
Referents: Andreas Schwab
ECON
 
Eiropas ilgtermiņa ieguldījumu fondi
ZiņojumsA7-0211/2014 ***I
Referents: Rodi Kratsa-Tsagaropoulou
ECON
 
 
 
17-04-2014 -
08:30 - 11:50
Debates
 
 
Atkritumu sūtījumi
ZiņojumsA7-0069/2014 ***I
Referents: Bart Staes
ENVI
 
Autopārvadātāja profesionālās darbības veikšanas nosacījumi (Regula (EK) Nr. 1071/2009)
ZiņojumsO-000032/2014 Eiropas Komisija TRAN
 
Dalībvalstu pagarināti termiņi trešo valstu valstspiederīgo, kuri dalībvalstīs uzturas nelikumīgi, turēšanai apsardzībā, pārkāpjot Atgriešanas direktīvā noteikto 18 mēnešu ierobežojumu
 
Sarunas par ES un Vjetnamas brīvās tirdzniecības nolīgumu
 
Īss turpmāk minētā ziņojuma izklāsts
Sarunas par ES un Japānas stratēģiskās partnerības nolīgumu
ZiņojumsA7-0244/2014
Referents: Alojz Peterle
AFET
 
 
17-04-2014 -
12:00 - 14:00
BALSOŠANA, pēc tam — balsojumu skaidrojumi
 
 
ES un Albānijas Stabilizācijas un asociācijas nolīguma protokola noslēgšana (Horvātijas pievienošanās)
ZiņojumsA7-0266/2014 ***
Referents: Nikola Vuljanić
AFET
 
Vienošanās ar Norvēģijas Karalisti par kārtību, kādā tā piedalās Eiropas Patvēruma atbalsta birojā
ZiņojumsA7-0257/2014 ***
Referents: Roberta Metsola
LIBE
 
Vienošanās ar Lihtenšteinas Firstisti par kārtību, kādā tā piedalās Eiropas Patvēruma atbalsta birojā
ZiņojumsA7-0168/2014 ***
Referents: Roberta Metsola
LIBE
 
Eiropas ilgtermiņa ieguldījumu fondi
ZiņojumsA7-0211/2014 ***I
Referents: Rodi Kratsa-Tsagaropoulou
ECON
 
Jūras telpiskā plānošana un integrētā piekrastes pārvaldība
ZiņojumsA7-0379/2013 ***I
Referents: Gesine Meissner
TRAN
 
Ieņēmumu un izdevumu tāme 2015. finanšu gadam, I iedaļa — Parlaments
ZiņojumsA7-0277/2014
Referents: Salvador Garriga Polledo
BUDG
 
Konkurences tiesību pārkāpumi
ZiņojumsA7-0089/2014 ***I
Referents: Andreas Schwab
ECON
 
Atkritumu sūtījumi
ZiņojumsA7-0069/2014 ***I
Referents: Bart Staes
ENVI
 
Jaunas psihoaktīvas vielas
ZiņojumsA7-0172/2014 ***I
Referents: Jacek Protasiewicz
LIBE
 
Noziedzīgas darbības un sodi narkotisko vielu nelikumīgas tirdzniecības jomā
ZiņojumsA7-0173/2014 ***I
Referents: Teresa Jiménez-Becerril Barrio
LIBE
 
Sarunas par ES un Japānas stratēģiskās partnerības nolīgumu
ZiņojumsA7-0244/2014
Referents: Alojz Peterle
AFET
 
Reliģiju brīvība un kultūru daudzveidība
 
Krievijas īstenotais spiediens uz Austrumu partnerības valstīm, jo īpaši — destabilizācija Austrumukrainā
 
Sarunas par ES un Vjetnamas brīvās tirdzniecības nolīgumu
 
Komisijas turpmākie pasākumi saistībā ar MVU „TOP TEN” apspriešanos par ES regulējumu
ZiņojumsO-000049/2014 Eiropas Komisija ITRE
 
 
17-04-2014 -
15:00 - 16:00
Debates
 
 
Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem - ne vairāk par vienu stundu (Reglamenta 122. pants)
Pakistāna — nesenie vajāšanas gadījumi
Sīrija — atsevišķu neaizsargātu kopienu stāvoklis
Stāvoklis Ziemeļkorejā
 
 
17-04-2014 -
16:00 - 17:00
Balsošana (pēc iepriekšējām debatēm)
 
 
Rezolūciju priekšlikumi debatēm par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (Reglamenta 122. pants)
 
 
 
Sesijā ierosinātais ziņojums
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, kas attiecas uz oficiālajām kontrolēm un citām darbībām, kuras veic, lai nodrošinātu, ka tiek piemēroti dzīvnieku barības un pārtikas aprites tiesību akti un noteikumi par dzīvnieku veselību un labturību, augu veselību, augu reproduktīvo materiālu un augu aizsardzības līdzekļiem, un ar ko groza regulas (EK) Nr. 999/2001, Nr. 1829/2003, Nr. 1831/2003, Nr. 1/2005, Nr. 396/2005, Nr. 834/2007, Nr. 1099/2009, Nr. 1069/2009, Nr. 1107/2009, regulas (ES) Nr. 1151/2012, [….]/2013 un direktīvas 98/58/EK, 1999/74/EK, 2007/43/EK, 2008/119/EK, 2008/120/EK un 2009/128/EK (Oficiālo kontroļu regula)
Atsauce: A7-0162/2014

Datums:
06-03-2014
Mario Pirillo
ENVI
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai, ar ko groza Padomes 1996. gada 25. jūlija Direktīvu 96/53/EK, ar kuru paredz noteiktu Kopienā izmantotu transportlīdzekļu maksimālos pieļaujamos gabarītus iekšzemes un starptautiskajos autopārvadājumos, kā arī šo transportlīdzekļu maksimālo pieļaujamo masu starptautiskajos autopārvadājumos
Atsauce: A7-0256/2014

Datums:
27-03-2014
Jörg Leichtfried
TRAN
 
IETEIKUMS OTRAJAM LASĪJUMAM par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes regulu par noteikumiem un procedūrām attiecībā uz tādu ekspluatācijas ierobežojumu, kas saistīti ar troksni, ieviešanu Savienības lidostās, izmantojot līdzsvarotu pieeju, un par Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2002/30/EK atcelšanu
Atsauce: A7-0274/2014

Datums:
10-04-2014
Jörg Leichtfried
TRAN
 
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, kas attiecas uz ražojumu tirgus uzraudzību un ar ko groza Padomes Direktīvu 89/686/EEK un Direktīvu 93/15/EEK, un direktīvas 94/9/EK, 94/25/EK, 95/16/EK, 97/23/EK, 1999/5/EK, 2000/9/EK, 2000/14/EK, 2001/95/EK, 2004/108/EK, 2006/42/EK, 2006/95/EK, 2007/23/EK, 2008/57/EK, 2009/48/EK, 2009/105/EK, 2009/142/EK, 2011/65/ES, un Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 305/2011, Regulu (EK) Nr. 764/2008 un Regulu (EK) Nr. 765/2008
Atsauce: A7-0346/2013

Datums:
22-10-2013
Sirpa Pietikäinen
IMCO
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar ko attiecībā uz deleģēto un īstenošanas pilnvaru piešķiršanu Komisijai konkrētu pasākumu pieņemšanai, muitas pārvaldes veikto informācijas paziņošanu, konfidenciālu datu apmaiņu starp dalībvalstīm un statistiskās vērtības definēšanu groza Regulu (EK) Nr. 638/2004 par Kopienas statistiku dalībvalstu savstarpējās preču tirdzniecības jomā
Atsauce: A7-0457/2013

Datums:
10-12-2013
Hans-Peter Martin
ECON
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar ko izveido vienādus noteikumus un vienotu procedūru kredītiestāžu un noteiktu ieguldījumu brokeru sabiedrību noregulējumam, izmantojot vienotu noregulējuma mehānismu un vienotu banku noregulējuma fondu, un groza Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 1093/2010
Atsauce: A7-0478/2013

Datums:
08-01-2014
Elisa Ferreira
ECON
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Padomes regulai par kopuzņēmumu „Clean Sky 2”
Atsauce: A7-0083/2014

Datums:
11-02-2014
Christian Ehler
ITRE
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, kas attiecas uz oficiālajām kontrolēm un citām darbībām, kuras veic, lai nodrošinātu, ka tiek piemēroti dzīvnieku barības un pārtikas aprites tiesību akti un noteikumi par dzīvnieku veselību un labturību, augu veselību, augu reproduktīvo materiālu un augu aizsardzības līdzekļiem, un ar ko groza regulas (EK) Nr. 999/2001, Nr. 1829/2003, Nr. 1831/2003, Nr. 1/2005, Nr. 396/2005, Nr. 834/2007, Nr. 1099/2009, Nr. 1069/2009, Nr. 1107/2009, regulas (ES) Nr. 1151/2012, [….]/2013 un direktīvas 98/58/EK, 1999/74/EK, 2007/43/EK, 2008/119/EK, 2008/120/EK un 2009/128/EK (Oficiālo kontroļu regula)
Atsauce: A7-0162/2014

Datums:
06-03-2014
Mario Pirillo
ENVI
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai, ar ko groza Padomes 1996. gada 25. jūlija Direktīvu 96/53/EK, ar kuru paredz noteiktu Kopienā izmantotu transportlīdzekļu maksimālos pieļaujamos gabarītus iekšzemes un starptautiskajos autopārvadājumos, kā arī šo transportlīdzekļu maksimālo pieļaujamo masu starptautiskajos autopārvadājumos
Atsauce: A7-0256/2014

Datums:
27-03-2014
Jörg Leichtfried
TRAN
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam par Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošanu saskaņā ar 13. punktu Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2013. gada 2. decembra Iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu, sadarbību budžeta jautājumos un pareizu finanšu pārvaldību (Spānijas pieteikums EGF/2012/004 ES/ Grupo Santana)
Atsauce: A7-0260/2014

Datums:
02-04-2014
Frédéric Daerden
BUDG
 
ZIŅOJUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam par Eiropas Globalizācijas pielāgošanās fonda izmantošanu saskaņā ar 13. punktu Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2013. gada 2. decembra Iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu, sadarbību budžeta jautājumos un pareizu finanšu pārvaldību (Itālijas pieteikums EGF/2012/007 IT/VDC Technologies)
Atsauce: A7-0261/2014

Datums:
02-04-2014
Frédéric Daerden
BUDG
 
 
IETEIKUMS OTRAJAM LASĪJUMAM par Padomes nostāju pirmajā lasījumā, lai pieņemtu Eiropas Parlamenta un Padomes regulu par noteikumiem un procedūrām attiecībā uz tādu ekspluatācijas ierobežojumu, kas saistīti ar troksni, ieviešanu Savienības lidostās, izmantojot līdzsvarotu pieeju, un par Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2002/30/EK atcelšanu
Atsauce: A7-0274/2014

Datums:
10-04-2014
Jörg Leichtfried
TRAN