Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Jaunākā informācija

ES un tās iestādes

 

Parlamenta komiteju loma un to priekšsēdētāji

Citi Iestādes01-09-2014 - 17:49
Infografika  

Šonedēļ parlamentārās komitejas atsāk darbu pēc vasaras pārtraukuma. Parlamenta komitejas spēlē nozīmīgu lomu likumdošanas procesā, jo tieši komitejās tiek noteikta Parlamenta nostāja komitejas pārziņā esošajā politikas jomā. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā tiek organizēts komiteju darbs un aplūkojiet infografiku, lai iepazītu komiteju priekšsēdētājus. (Lasīt tālāk: Parlamenta komiteju loma un to priekšsēdētāji )

 
 
EP priekšsēdētājs Martins Šulcs  

"Tiešs militārs konflikts starp Ukrainu un Krieviju varētu novest pie nekontrolējamas situācijas. Konfliktā iesaistītajām pusēm un starptautiskajai sabiedrībai jādara viss iespējamais, lai to novērstu", 30. augustā uzstājoties Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītāju sanāksmē sacīja Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētājs Martins Šulcs. Šajā sanāksmē Eiropas valstu līderi izvirzīja ES vadošo amatu kandidātus. (Lasīt tālāk: Eiropadomes sanāksmē Šulcs aicina rasts politisku risinājumu situācijai Ukrainā )

 
 

Šonedēļ EP: ārvalstu krīze, ekonomika, ES budžets

Citi Iestādes01-09-2014 - 15:41
EP ēka Briselē  

Šonedēļ Eiropas Parlamenta (EP) deputāti atgriežas darbā pēc vasaras pārtraukuma un viņus sagaida saspringts grafiks – krīze Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Ukrainā, Itālijas prezidentūras prioritātes, tikšanās ar Eirogrupas priekšsēdētāju Jerūnu Dijselblūmu un komiteju sanāksmes, kurās tiks lemts par Eiropas Savienības (ES) nākamā gada budžetu. (Lasīt tālāk: Šonedēļ EP: ārvalstu krīze, ekonomika, ES budžets )

 
 
Dažādu redakcijas produktu simboli  

Strauji tuvojas septembris un līdz ar to arī Eiropas Parlamenta darba atsākšana. Ja arī jūs atsākat darbu pie kāda tiešsaistes projekta, tīmekļa vietnes vai bloga, un vēlaties iekļaut informāciju par Eiropas Parlamentu, jūsu rīcībā ir Parlamenta izstrādātās infografikas, video, foto, intervijas un citi uzziņas materiāli. Visi šie materiāli brīvi pieejami ikvienam, izmantojot mūsu tiešsaistes katalogu. (Lasīt tālāk: Parlamenta izstrādātie multimediju uzziņas materiāli jūsu lietošanai )

 
 
Brīdinājuma zīme par remontdarbiem ©BELGA-V.Valka_Easyphotostock  

Šo piektdien, 29. augustā, šajā tīmekļa vietnē tiks veikti tehniski uzlabojumi, kā rezultātā līdz pēcpusdienai nebūs pieejamas šādas sadaļas: "Par Parlamentu", "Deputāti", "Plenārsēde", "Komitejas", "Delegācijas", "Think Tank" un "100 grāmatas". (Lasīt tālāk: Paziņojums: Piektdien Parlamenta tīmekļa vietnē tiks veikti tehniski uzlabojumi )

 
 
Plenārsesija īsumā Infografika - Iestādes / Informācija27-08-2014 - 10:20

Sekot plenārsesijai nekad nav bijis tik viegli kā šobrīd. Noklikšķiniet uz grafiku, lai sekotu debatēm dzīvajā, piekļūtu runātāju sarakstiem un atrastu visus paziņojumus presei. Lasiet, ko raksta deputāti tvīterī (izmantojiet Newshub ierīci) un neaizmirstiet pārbaudīt visas jaunākās diskusijas Eiropas Parlamenta oficiālajā Facebook lapā. (Lasīt tālāk: Plenārsesija īsumā )

 
 

Eiropas Parlamenta kalendāra krāsas

Citi Iestādes25-08-2014 - 16:34
Meitene ar kalendāru rokās  

Rit pēdējā Eiropas Parlamenta (EP) vasaras pārtraukuma nedēļa un jau 1. septembrī Parlaments atsāks savu darbu ar pilnu sparu. Lai labāk izprastu, kā tiek organizēta EP deputātu ikdiena, aicinām iepazīties ar Parlamenta darba kārtības kalendāru, kurā katrai aktivitātei ir piešķirta kāda konkrēta krāsa. (Lasīt tālāk: Eiropas Parlamenta kalendāra krāsas )

 
 
Labāko infografiku izlase Fotogalerija - Iestādes25-08-2014 - 16:08

Bilde ir tūkstoš vārdu vērta! Piedāvājam aplūkot veiksmīgākās Eiropas Parlamenta infografikas. (Lasīt tālāk: Labāko infografiku izlase )

 
 
Fotogalerija: Šā gada pirmo sešu mēnešu spilgtākie notikumi Fotogalerija - Iestādes15-08-2014 - 09:00

Martina Šulca atkārtota ievēlēšana par Eiropas Parlamenta (EP) priekšsēdētāju, Žana Kloda Junkera ievēlēšana par Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāju un Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidentūras nodošana no Grieķijas Itālijai ir daži no šā gada pirmo sešu mēnešu spilgtākajiem notikumiem uz ES politiskās skatuves. Piedāvājam atskatīties uz svarīgākajiem notikumiem šajā fotogalerijā. (Lasīt tālāk: Fotogalerija: Šā gada pirmo sešu mēnešu spilgtākie notikumi )

 
 

"Nestor" projekts: Atklājot ūdens dzīlēs slēpto

Citi Iestādes13-08-2014 - 09:00
Zemūdens teleskops iznirst no dzelmes  

Gadu tūkstošus pirms zinātne spēja pierādīt atomu eksistenci, antīkajā Grieķijā dzima teorijas par to eksistenci. Arī šodien antīko grieķu pēcteči ir zinātnisko pētījumu priekšgalā ar tādiem projektiem kā "Nestor", kas tiek īstenots Pilos pilsētā Grieķijas dienvidrietumos. Projekta mērķis ir Vidusjūras dzīlēs uzstādīt zemūdens teleskopu, kas varētu palīdzēt atrisināt vienu no lielākajiem Visuma noslēpumiem. (Lasīt tālāk: "Nestor" projekts: Atklājot ūdens dzīlēs slēpto )