Uz galveno izvēlni (uzklikšķināt uz „ieiet”)
Tieša piekļuve lapas saturam (nospiediet ievadīšanas taustiņu)
Citu tīmekļa vietņu saraksts (uzklikšķināt uz „ieiet”)

Jaunākā informācija

ES un tās iestādes

 

Reactions to Tusk's “UK in EU” proposal dominate pre-summit debate

Plenary Session Future of Europe/European integration / European Council / Institutions03-02-2016 - 11:34

Social benefits for migrant workers in the UK, honesty versus populism and how to ensure respect for different countries' views on EU integration were the key issues raised by Parliament's political group leaders in Wednesday’s debate, with a view to the UK’s forthcoming EU membership referendum. The debate is Parliament's input to the 18-19 February EU summit, which will also focus on migration. (Read more: Reactions to Tusk's “UK in EU” proposal dominate pre-summit debate )

 

Februāra atklāšana: pieminot EP deputātu Miloslavu Ransdorfu

Plenārsesija Iestādes01-02-2016 - 21:33
Opening: minute’s silence for Miloslav Ransdorf  

Janvāra plenārsesiju atklāja ar piemiņas brīdi nesen mirušajam EP deputātam Miloslavam Ransdorfam, kurš mūžībā aizgāja 22.janvārī, 62 gadu vecumā. (Lasīt tālāk: Februāra atklāšana: pieminot EP deputātu Miloslavu Ransdorfu )

 

Dutch Presidency priorities discussed in committee

TRAN IMCO CULT INTA Institutions26-01-2016 - 15:39

The priorities of the Dutch Presidency of the EU Council of Ministers are being outlined to parliamentary committees by Dutch ministers at a series of meetings, between 11 and 14 January and continuing this week. (Read more: Dutch Presidency priorities discussed in committee )

 
EP ēka Briselē  

Šonedēļ Parlamenta komiteju darba kārtībā ir debates par Dānijas plāniem kā samaksu par patvēruma meklētāju uzturēšanu paturēt to īpašumā esošās mantas, balsojums par komercnoslēpumu aizsardzību un ziņojums par pamattiesībām un masveida novērošanu ES. Savukārt EP politiskās grupas gatavojas nākamās nedēļas plenārsesijai. (Lasīt tālāk: Šonedēļ EP: patvēruma meklētāji Dānijā, komercnoslēpumi, ostas pakalpojumi )

 
Grupas foto  

Esi 16-30 gadus vecs un piedalies Eiropas mēroga projektā? Izmanto iespēju un līdz 2016. gada 15. februārim piesakies Eiropas jaunatnes Kārļa Lielā balvas konkursam, kas tiek rīkots jau devīto reizi. Uzvarētāji iegūst ne tikai atzinību un iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu projektu, bet arī naudas balvu. (Lasīt tālāk: Kārļa Lielā balva:pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 2016. gada 15. februārim )

 

Janvāra plenārsesija īsumā

Plenārsesija Iestādes / Tieslietas un iekšlietas22-01-2016 - 11:04
 

Šonedēļ Eiropas Parlamenta deputāti devās uz Strasbūru, lai piedalītos pirmajā 2016. gada plenārsesijā, kurā uzklausīja Polijas premjerministres viedokli par tiesiskumu un mediju neatkarību valstī, iepazinās ar Nīderlandes prezidentūras ES Padomē prioritātēm, kā arī aicināja samazināt cukura daudzumu bērnu pārtikā un pieņemt pasākumus digitālā vienotā tirgus attīstībai. (Lasīt tālāk: Janvāra plenārsesija īsumā )

 

Nīderlandes premjers prezentē prezidentūras prioritātes

Plenārsesija Iestādes20-01-2016 - 22:56
Mark Rutte debating the priorities of the Dutch Council Presidency with MEPs  

"Mums ir jāsniedz konkrēti, redzami rezultāti, kas atspēkotu visā Eiropā augošo skepticismu. (..) Dalībvalstu solījumu un vienošanos pildīšanai tagad būtu jākļūst par Eiropas normu. Vienošanās paliek vienošanās", teica Nīderlandes premjers Marks Rute Nīderlandes prezidentūras uzsākšanas debatēs trešdien. (Lasīt tālāk: Nīderlandes premjers prezentē prezidentūras prioritātes )

 

Nīderlandes prezidentūra ES Padomē: ko no tās sagaida EP deputāti

Plenārsesija Iestādes20-01-2016 - 09:43
Logo  

Trešdien Eiropas Parlamenta deputāti plenārsesijā diskutē par Nīderlandes prezidentūras ES Padomē prioritātēm. Diskusijās piedalās Nīderlandes premjerministrs Marks Rute un Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers. Nīderlande vadīs EP Padomes darbu turpmākos sešus mēnešu un tā ir izvirzījusi četras galvenās prioritātes – migrācija un starptautiskā drošība, inovācijas un darbavietu radīšana, finanšu nozares atveseļošana un spēcīga eirozona, tālejoša klimata un enerģētikas politika. (Lasīt tālāk: Nīderlandes prezidentūra ES Padomē: ko no tās sagaida EP deputāti )

 

Debates par migrāciju un Lielbritānijas referendumu

Plenārsesija Eiropas nākotne / Eiropas integrācija / Eiropadome / Iestādes / Imigrācija19-01-2016 - 18:57
On the way to the EC summit debate in the plenary chamber  

Otrdien plenārsesijas debatēs ar Komisijas priekšsēdētāju Junkeru un Eiropadomes prezidentu Tusku par pēdējās Eiropadomes sanāksmes rezultātiem daudzi EP deputāti kritizēja ES līderus par viņu nespēju atrisināt migrācijas un bēgļu krīzi. Daudzi izteicās arī par Lielbritānijas referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības. (Lasīt tālāk: Debates par migrāciju un Lielbritānijas referendumu )

 

Summing up Luxembourg Presidency : Bettel warns against temptation to withdraw

Plenary Session Institutions19-01-2016 - 12:16
Xavier Bettel - Luxembourg's prime minister  

The migration crisis, the failure of EU secret services to cooperate in tackling terrorism and tax rulings dominated MEPs’ Tuesday morning debate with Commission President Jean-Claude Juncker and Luxembourg’s Prime Minister Xavier Bettel on the outgoing presidency. (Read more: Summing up Luxembourg Presidency : Bettel warns against temptation to withdraw )