Kopīgot šo lapu: 

Eiropas Parlamentā Strasbūrā Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzstāsies ar uzrunu par Eiropas nākotni, pēc kuras notiks debates ar EP deputātiem un EK pārstāvjiem.

Krišjānis Kariņš.jpg 

Trešdien, 17. aprīlī, no plkst. 11:00 līdz 13:20 (LV laiks) Eiropas Parlamentā (EP) Strasbūrā Latvijas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzstāsies ar uzrunu par Eiropas nākotni, pēc kuras notiks debates ar EP deputātiem, Eiropas Komisijas (EK) pārstāvjiem.

Pēc debatēm notiks Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja Antonio Tajāni un Latvijas premjera Krišjāņa Kariņa, iepriekš ilggadēja EP deputāta (EP strādāja kopš 2009. gada), tikšanās ar žurnālistiem. Aprīļa plenārsesiju klātienē Strasbūrā apmeklēs 18 Latvijas mediju pārstāvji.

! Uzruna un debates no Eiropas Parlamenta Strasbūrā būs skatāmas tiešraidē Latvijas Televīzijā (LTV).

Šīs būs divdesmitās un noslēdzošās EP debates ciklā par Eiropas nākotni ar kādu no ES dalībvalstu vadītājiem. Vairāk informācijas par iepriekšējām debatēm atrodams šeit.

Pašreizējam EP sasaukumam šī kopumā būs noslēdzošā plenārsesija pirms gaidāmajām Eiropas vēlēšanām 25. maijā. Jau š.g. jūlijā darbu sāks jaunais - devītais - EP sasaukums.

Aicinām Jūs - Eiropas Parlamenta, Eiropas Komisijas un Eiropas Savienības mājas jaunumu saņēmējus - izmantot iespēju un sekot līdzi debatēm un ekspertu diskusijai Latvijas Televīzijas 1. kanālā!

Uzrunu un debates no Eiropas Parlamenta Strasbūrā varēs skatīties arī EP tīmekļa vietnē http://www.europarl.europa.eu/ep-live/lv/plenary/video?date=12-09-2018

Cieņā,

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā

Latvijas Republikas Ministru kabinets

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Eiropas Savienības māja

  1. gada 10. aprīlī