Press Room 

Sesja plenarna 
AFET 
 

The EU should freeze the EU assets of all those involved in the serious violations of human rights in Venezuela and restrict their access to EU territory, MEPs urged on Wednesday.

Sesja plenarna 
CULT 
 

Znacznie wyższe fundusze w kolejnym budżecie programu Erasmus+ pozwolą na pełne wykorzystanie jego potencjału, fundusze regionalne i społeczne mogą zostać przeznaczone na większe granty.

       
 

Akredytacja mediów 

Dziennikarze, fotoreporterzy oraz ekipy radiowe i telewizyjne potrzebują akredytacji prasowej lub/i specjalnego zezwolenia na filmowanie, aby pracować w budynkach Parlamentu Europejskiego.

FAQ 

Jak wygląda praca posłów do Parlamentu Europejskiego, jak wysokie jest ich wynagrodzenie, jakie mają wydatki? Aby uzyskać odpowiedzi na powyższe oraz inne często zadawane pytania na temat działalności i bieżących wydatków Parlamentu, odwiedź tę sekcję FAQ

Skontaktuj się z nami 

Dział Prasowy Parlamentu Europejskiego obejmuje zespół rzeczników prasowych, których zadaniem jest pomaganie dziennikarzom i dostarczanie im informacji na temat pracy oraz decyzji podejmowanych w komisjach i na sesji plenarnej Parlamentu