Press Room 

Sesja plenarna 
AFET 
 

Belgrade and Pristina must make more effort to come together and to get closer to the EU, while Skopje should commit to robust European reforms, MEPs say.

Sesja plenarna 
CULT 
 

Co roku dwa państwa członkowskie UE mogą wskazać miasta kandydujące do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury. Po raz pierwszy do udziału w programie zostaną też dopuszczone kraje EOG i EFTA.

       
 

Akredytacja mediów 

Dziennikarze, fotoreporterzy oraz ekipy radiowe i telewizyjne potrzebują akredytacji prasowej lub/i specjalnego zezwolenia na filmowanie, aby pracować w budynkach Parlamentu Europejskiego.

FAQ 

Jak wygląda praca posłów do Parlamentu Europejskiego, jak wysokie jest ich wynagrodzenie, jakie mają wydatki? Aby uzyskać odpowiedzi na powyższe oraz inne często zadawane pytania na temat działalności i bieżących wydatków Parlamentu, odwiedź tę sekcję FAQ

Skontaktuj się z nami 

Dział Prasowy Parlamentu Europejskiego obejmuje zespół rzeczników prasowych, których zadaniem jest pomaganie dziennikarzom i dostarczanie im informacji na temat pracy oraz decyzji podejmowanych w komisjach i na sesji plenarnej Parlamentu