Vyhrajte vstupenky na Európske podujatie pre mladých 2018  

 
 

Zdieľať túto stránku: 

Zúčastnite sa našej fotografickej súťaže na Instagrame a vyhrajte vstup na Európske podujatie pre mladých v Štrasburgu, ktoré sa bude konať začiatkom júna.

Fotosúťaž #EYE2018: Fotografia od @cinaavox na tému #YoungOld ©www.instagram.com/cinnaavox/  

Zmeškali ste prihlášku na Európske podujatie pre mladých, ktoré sa bude konať 1. a 2. júna v Štrasburgu? Nič nie je stratené, o vstupenky ešte môžete zabojovať počas našej fotosúťaže, ktorú organizujeme na Instagrame.

 

Pravidlá        

 

Našej fotosúťaže sa môže zúčastniť každý vo veku nad 18 rokov žijúci v EÚ. Na fotografie, ktorými sa zapojíte do súťaže musíte mať plné autorské práva.

 

Ako sa zúčastniť?

 

Jednoducho na svojom Instagrame zverejnite fotografie na jednu alebo viacero z nasledovných tém, ktoré sú aj témami nášho Podujatia.

 

#YoungOld

#RichPoor

#ApartTogether

#SafeDangerous

#LocalGlobal

 

Zverejniť môžete viacero fotografií na každú z týchto tém, nezabudnite ich označiť hashtagom #EYE2018 a tagnúť na nich @europeanparliament a @ep_eye. Čas máte do polnoci 22 apríla.

Výsledky

 

Z každej témy vyberieme jedného víťaza a všetkých pozveme v júni do Štrasburgu. Počas trvania súťaže budeme s nášho Instagramu repostovať tie najlepšie fotografie, absolútnym víťazom sa stane ten, ktorého fotografia získa najviac lajkov.

 

Najlepšie fotografie vrátane tých víťazných budeme vystavovať aj počas samotného Európskeho podujatia pre mládež v Štrasburgu.