Stiahnite si našu aplikáciu o tom, čo robí EÚ pre váš každodenný život  

 
 

Zdieľať túto stránku: 

Európsky parlament pred tohtoročnými eurovoľbami vyvinul mobilnú aplikáciu, kde sa jednoduchým spôsobom dozviete, ako EÚ ovplyvňuje a zlepšuje váš každodenný život.

EÚ toho pre vás robí viac, ako si myslíte

Nájdete tu nepreberné množstvo informácií zoradených podľa viacerých tém. Ste mladý podnikateľ? Študent? Radi čítate, športujete, cestujete, alebo nakupujete online? Hľadáte prácu, alebo by ste chceli ísť pracovať ako dobrovoľník? V aplikácii sa dozviete, čo všetko EÚ robí pre ľudí s rozličnými záujmami. Budete prekvapení, koľko toho je.


V ďalšej sekcii nájdete informácie o tom, čo robí EÚ v jednotlivých regiónoch.


Nahrali sme do nej aj štúdie, ktoré sa zaoberajú súčasnými trendami a tým, ako sa môže naša spoločnosť vyvíjať v budúcnosti. Riešia sa v nich témy ako napríklad klimatické zmeny, kybernetická obrana a zahraničná politika.


Prispôsobte si ju podľa vašich potrieb


Aplikáciu si môžete prispôsobiť podľa seba a nájsť v nej iniciatívy, ktoré sa dejú blízko vás. Podujatia si môžete pridať do obľúbených, hodnotiť ich a zdieľať s priateľmi.


Aplikácia existuje vo vo všetkých 24 úradných jazykoch EÚ vrátane slovenčiny. Stiahnuť si ju môžete v Apple App store alebo na Google Play.