Новини
Акценти
Пресслужба
Пресматериали - архив
За Парламента
Представяне
Подробно
Архив
Членове на ЕП
Представяне
Указател
Архив
Пленарни заседания
Накратко
Пленарни заседания
Комисии
Делегации
Архив
Комисии
Делегации
EP TV
Архив
Комисии
Делегации

Избори 2014 г.Избори 2014 г.
Документи от пленарно заседаниеДокументи от пленарно заседание
Видео материали от пленарните дебатиВидео материали от пленарните дебати
ПредседателПредседател
Генерален секретариатГенерален секретариат
Очаквайте в комисиитеОчаквайте в комисиите
Think TankThink Tank

Профил на член на ЕП
 
  Jochen van AERSSEN
Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите)
Член
de   Германия    19.01.1977 / 16.07.1979 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Германия    17.07.1979 / 23.07.1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Германия    24.07.1984 / 24.07.1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
 
Роден на 15 Април 1941 г., Kevelaer  

Заместник-председател
19.07.1979 / 23.07.1984 : Комисия по външноикономически отношения
26.07.1984 / 20.01.1987 : Комисия по външноикономически отношения

Член
19.01.1977 / 13.03.1978 : Група на християндемократите
14.03.1978 / 12.03.1979 : Комисия по бюджетите
14.03.1978 / 12.03.1979 : Комисия по външноикономически отношения
14.03.1978 / 12.03.1979 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
14.03.1978 / 16.07.1979 : Група на християндемократите (Група на Европейската народна партия)
14.03.1978 / 12.03.1979 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет на Асоциацията ЕИО-Турция
17.07.1979 / 23.07.1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите)
09.03.1982 / 23.07.1984 : Комисия по институционални въпроси
11.04.1983 / 23.07.1984 : Делегация за връзки с Латинска Америка
24.07.1984 / 24.07.1989 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите)
26.07.1984 / 20.01.1987 : Комисия по институционални въпроси
21.01.1987 / 24.07.1989 : Комисия по външноикономически отношения

Заместник
26.07.1984 / 07.11.1985 : Комисия по развитие и сътрудничество
08.11.1985 / 01.05.1986 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
02.05.1986 / 20.01.1987 : Комисия по развитие и сътрудничество
21.01.1987 / 24.07.1989 : Комисия по развитие и сътрудничество