Новини
Акценти
Пресслужба
Пресматериали - архив
За Парламента
Представяне
Подробно
Архив
Членове на ЕП
Представяне
Указател
Архив
Пленарни заседания
Накратко
Пленарни заседания
Комисии
Делегации
Архив
Комисии
Делегации
EP TV
Архив
Комисии
Делегации

Избори 2014 г.Избори 2014 г.
Документи от пленарно заседаниеДокументи от пленарно заседание
Видео материали от пленарните дебатиВидео материали от пленарните дебати
ПредседателПредседател
Генерален секретариатГенерален секретариат
Очаквайте в комисиитеОчаквайте в комисиите
Think TankThink Tank

Профил на член на ЕП
 
jpg Willi PIECYK
Група на социалистите в Европейския парламент
Член
de   Германия    11.05.1992 / 18.07.1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands
de   Германия    19.07.1994 / 19.07.1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands
de   Германия    20.07.1999 / 19.07.2004 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands
de   Германия    20.07.2004 / 01.08.2008 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands
 
Роден на 11 Август 1948 г., München  

Заместник-председател
30.01.1997 / 13.10.1997 : Делегация за връзки с Естония
14.10.1997 / 19.07.1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Естония
26.11.2003 / 21.04.2004 : Временна комисия по повишаване на морската безопасност

Член
11.05.1992 / 20.04.1993 : Група на социалистите
12.06.1992 / 18.07.1994 : Комисия по външни работи и сигурност
21.04.1993 / 18.07.1994 : Група на Партията на европейските социалисти
19.07.1994 / 19.07.1999 : Група на Партията на европейските социалисти
21.07.1994 / 15.01.1997 : Комисия по транспорт и туризъм
17.11.1994 / 11.07.1995 : Делегация за връзки с Естония, Литва и Латвия
12.07.1995 / 15.01.1997 : Делегация за връзки с Естония, Литва и Латвия
16.01.1997 / 19.07.1999 : Комисия по транспорт и туризъм
16.01.1997 / 29.01.1997 : Делегация за връзки с Естония
20.07.1999 / 19.07.2004 : Група на Партията на европейските социалисти
21.07.1999 / 14.01.2002 : Комисия по регионална политика, транспорт и туризъм
06.10.1999 / 14.01.2002 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Естония
17.01.2002 / 19.07.2004 : Комисия по регионална политика, транспорт и туризъм
07.02.2002 / 30.04.2004 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Естония
20.11.2003 / 25.11.2003 : Временна комисия по повишаване на морската безопасност
20.07.2004 / 01.08.2008 : Група на социалистите в Европейския парламент
21.07.2004 / 14.01.2007 : Комисия по рибно стопанство
21.07.2004 / 14.01.2007 : Комисия по транспорт и туризъм
15.09.2004 / 01.08.2008 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Бивша югославска република Македония
15.01.2007 / 30.01.2007 : Комисия по рибно стопанство
15.01.2007 / 30.01.2007 : Комисия по транспорт и туризъм
31.01.2007 / 01.08.2008 : Комисия по транспорт и туризъм
31.01.2007 / 01.08.2008 : Комисия по рибно стопанство

Заместник
11.06.1992 / 01.06.1993 : Комисия по правни въпроси и права на гражданите
14.04.1993 / 31.01.1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕО-Швеция
02.06.1993 / 18.07.1994 : Комисия по транспорт и туризъм
01.02.1994 / 18.07.1994 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Швеция
21.07.1994 / 15.01.1997 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
16.01.1997 / 19.07.1999 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
16.01.1997 / 13.10.1997 : Делегация за връзки с Латвия
14.10.1997 / 19.07.1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Латвия
22.07.1999 / 14.01.2002 : Комисия по бюджетите
08.10.1999 / 14.01.2002 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Латвия
17.01.2002 / 19.07.2004 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
07.02.2002 / 30.04.2004 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Латвия
21.07.2004 / 14.01.2007 : Комисия по бюджетите
15.09.2004 / 01.08.2008 : Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС
15.01.2007 / 30.01.2007 : Комисия по бюджетите
31.01.2007 / 01.08.2008 : Комисия по бюджети

Парламентарна дейност в пленарна зала - 5-и парламентарен мандат
Въпрос(и) [Виж]
Предложение(я) за резолюция(и) [Виж]
Доклад(и) [Виж]
Становища [Виж]
Изказвания на пленарни заседания [Виж]