Новини
Акценти
Пресслужба
Пресматериали - архив
За Парламента
Представяне
Подробно
Архив
Членове на ЕП
Представяне
Указател
Архив
Пленарни заседания
Накратко
Пленарни заседания
Комисии
Делегации
Архив
Комисии
Делегации
EP TV
Архив
Комисии
Делегации

Избори 2014 г.Избори 2014 г.
Документи от пленарно заседаниеДокументи от пленарно заседание
Видео материали от пленарните дебатиВидео материали от пленарните дебати
ПредседателПредседател
Генерален секретариатГенерален секретариат
Очаквайте в комисиитеОчаквайте в комисиите
Think TankThink Tank

Профил на член на ЕП
 
jpg Roberta ANGELILLI
Група на Европейската народна партия (Християндемократи)
Член на бюрото
it   Италия    19.07.1994 / 19.07.1999 : Alleanza nazionale
it   Италия    20.07.1999 / 19.07.2004 : Alleanza nazionale
it   Италия    20.07.2004 / 13.07.2009 : Alleanza nazionale
it   Италия    14.07.2009 / 30.06.2014 : Il Popolo della Libertà
 
Родена на 1 Февруари 1965 г., Roma  

Заместник-председател
14.07.2009 / 16.01.2012 : Европейски парламент
18.01.2012 / 30.06.2014 : Европейски парламент

Член
19.07.1994 / 19.07.1999 : Независими
21.07.1994 / 15.01.1997 : Комисия по социални въпроси и заетост
17.11.1994 / 11.07.1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Кипър
17.11.1994 / 11.07.1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Унгария
12.07.1995 / 15.01.1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Унгария
12.07.1995 / 15.01.1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Кипър
16.01.1997 / 19.07.1999 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи
16.01.1997 / 13.10.1997 : Делегация за връзки с Южна Африка
14.10.1997 / 23.02.1999 : Делегация за връзки с Южна Африка
24.02.1999 / 19.07.1999 : Делегация за връзки с Южна Африка
20.07.1999 / 20.07.1999 : Техническа група на независимите членове на Парламента - смесена група
21.07.1999 / 21.07.1999 : Независими
21.07.1999 / 14.01.2002 : Комисия по свободи и права на гражданите, правосъдие и вътрешни работи
22.07.1999 / 19.07.2004 : Група на Съюза за Европа на нациите
06.10.1999 / 14.01.2002 : Делегация за връзки със страните от Машрека и държавите от Персийския залив
17.01.2002 / 19.07.2004 : Комисия по свободи и права на гражданите, правосъдие и вътрешни работи
07.02.2002 / 19.07.2004 : Делегация за връзки със страните от Машрека и държавите от Персийския залив
20.07.2004 / 13.07.2009 : Група на Съюза за Европа на нациите
21.07.2004 / 14.01.2007 : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи
15.09.2004 / 13.03.2007 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив, включително Йемен
15.01.2007 / 30.01.2007 : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи
31.01.2007 / 13.07.2009 : Комисия по правата на жените и равенството между половете
31.01.2007 / 13.07.2009 : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи
14.03.2007 / 13.07.2009 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив, включително Йемен
15.03.2007 / 13.07.2009 : Делегация за връзки с Афганистан
14.07.2009 / 20.07.2009 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи)
14.07.2009 / 16.01.2012 : Бюро на Европейския парламент
16.07.2009 / 18.01.2012 : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи
21.07.2009 / 30.06.2014 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи)
16.09.2009 / 30.06.2014 : Делегация за връзки с Афганистан
18.01.2012 / 30.06.2014 : Бюро на Европейския парламент
19.01.2012 / 30.06.2014 : Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи

Заместник
21.07.1994 / 19.07.1995 : Временна комисия по заетостта
21.07.1994 / 15.01.1997 : Комисия по правата на жените
06.03.1995 / 15.01.1997 : Комисия по институционални въпроси
16.01.1997 / 27.02.1997 : Комисия по регионална политика
16.01.1997 / 19.07.1999 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
09.09.1999 / 04.10.1999 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
04.10.1999 / 30.01.2001 : Комисия по културата, младежта, образованието, медиите и спорта
17.01.2002 / 19.07.2004 : Комисия по културата, младежта, образованието, медиите и спорта
21.07.2004 / 14.01.2007 : Комисия по регионално развитие
15.09.2004 / 13.07.2009 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия и в Съвместния парламентарен комитет на Европейското икономическо пространство (ЕИП)
15.01.2007 / 30.01.2007 : Комисия по регионално развитие
31.01.2007 / 13.07.2009 : Подкомисия по правата на човека
31.01.2007 / 13.07.2009 : Комисия по външни работи
16.07.2009 / 18.01.2012 : Комисия по правата на жените и равенството между половете
16.07.2009 / 18.01.2012 : Комисия по заетост и социални въпроси
16.09.2009 / 30.06.2014 : Делегация за връзки с държавите от Магреб и Съюза на арабския Магреб
18.03.2010 / 30.06.2014 : Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието
19.01.2012 / 30.06.2014 : Комисия по заетост и социални въпроси
19.01.2012 / 30.06.2014 : Комисия по правата на жените и равенството между половете

Парламентарна дейност в пленарна зала - 6-ти парламентарен мандат
Въпрос(и) [Виж]
Предложение(я) за резолюция(и) [Виж]
Доклад(и) [Виж]
Становища [Виж]
Изказвания на пленарни заседания [Виж]
Писмени декларации [Виж]

Парламентарна дейност в пленарна зала - 5-и парламентарен мандат
Въпрос(и) [Виж]
Предложение(я) за резолюция(и) [Виж]
Доклад(и) [Виж]
Становища [Виж]
Изказвания на пленарни заседания [Виж]
Писмени декларации [Виж]