Новини
Акценти
Пресслужба
Пресматериали - архив
За Парламента
Представяне
Подробно
Архив
Членове на ЕП
Представяне
Указател
Архив
Пленарни заседания
Накратко
Пленарни заседания
Комисии
Делегации
Архив
Комисии
Делегации
EP TV
Архив
Комисии
Делегации

Избори 2014 г.Избори 2014 г.
Документи от пленарно заседаниеДокументи от пленарно заседание
Видео материали от пленарните дебатиВидео материали от пленарните дебати
ПредседателПредседател
Генерален секретариатГенерален секретариат
Очаквайте в комисиитеОчаквайте в комисиите
Think TankThink Tank

Профил на член на ЕП
 
jpg Alejandro AGAG LONGO
Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи
Член на бюрото
es   Испания    20.07.1999 / 11.04.2002 : Partido Popular
 
Роден на 18 Септември 1970 г., Madrid  

Заместник-председател
22.07.1999 / 14.01.2002 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-България

Член
20.07.1999 / 09.04.2000 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи
21.07.1999 / 14.01.2002 : Комисия по икономически и парични въпроси
10.04.2000 / 07.03.2002 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи
17.01.2002 / 11.04.2002 : Комисия по икономически и парични въпроси
07.02.2002 / 11.04.2002 : Делегация в комитетите за парламентарно сътрудничество ЕС-Украйна и ЕС-Молдова и Делегация за връзки с Беларус
08.03.2002 / 11.04.2002 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи

Заместник
21.07.1999 / 03.11.1999 : Комисия по външни работи, права на човека, обща сигурност и отбранителна политика
04.11.1999 / 14.01.2002 : Комисия по бюджетите
17.01.2002 / 11.04.2002 : Комисия по петициите