Zpravodajství
Aktuality
Servis pro novináře
Archiv pro média
Poslanci EP
Úvodem
Adresář
Archiv
O Parlamentu
Úvodem
Podrobně
Archiv
Plenární zasedání
Krátce
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Archiv
Výbory
Delegace
Jsme tu pro vás
EPTV
Archiv
Výbory
Delegace

Dokumenty z plenárního zasedáníDokumenty z plenárního zasedání
Videozáznamy plenárních jednáníVideozáznamy plenárních jednání
PředsedaPředseda
Generální tajemníkGenerální tajemník
Nadcházející události ve výborechNadcházející události ve výborech
Think TankThink Tank

Údaje o poslanci
 
  Giovanni GORIA
Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
Člen
it   Itálie    25.07.1989 / 13.04.1991 : Democrazia cristiana
 
Narozen 30. července 1943, Asti  

Předseda
26.07.1989 / 17.02.1991 : Výbor pro politické záležitosti

Člen
25.07.1989 / 25.02.1991 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
18.02.1991 / 13.04.1991 : Výbor pro politické záležitosti
26.02.1991 / 13.04.1991 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)

Náhradník
26.07.1989 / 13.04.1991 : Výbor pro institucionální věci