Zpravodajství
Aktuality
Servis pro novináře
Archiv pro média
O Parlamentu
Úvodem
Podrobně
Archiv
Poslanci EP
Úvodem
Adresář
Archiv
Plenární zasedání
Krátce
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Archiv
Výbory
Delegace
EP TV
Archiv
Výbory
Delegace

Volby 2014Volby 2014
Dokumenty z plenárního zasedáníDokumenty z plenárního zasedání
Videozáznamy plenárních jednáníVideozáznamy plenárních jednání
PředsedaPředseda
Generální tajemníkGenerální tajemník
Nadcházející události ve výborechNadcházející události ve výborech
Think TankThink Tank

Údaje o poslanci
 
jpg Riitta MYLLER
Skupina sociálních demokratů v Evropském parlamentu
Členka
fi   Finsko    01.01.1995 / 10.11.1996 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
fi   Finsko    11.11.1996 / 19.07.1999 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
fi   Finsko    20.07.1999 / 19.07.2004 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
fi   Finsko    20.07.2004 / 13.07.2009 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
 
Narozena 12. července 1956, Joensuu  

Místopředsedkyně
04.02.1997 / 19.07.1999 : Skupina Strany Evropských socialistů
20.07.1999 / 16.01.2002 : Skupina Strany Evropských socialistů
17.01.2002 / 19.07.2004 : Skupina Strany Evropských socialistů

Členka
01.01.1995 / 10.11.1996 : Skupina Strany Evropských socialistů
18.01.1995 / 11.07.1995 : Delegace pro vztahy s Estonskem, Lotyšskem a Litvou
19.01.1995 / 15.01.1997 : Výbor pro regionální politiku
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegace pro vztahy s Estonskem, Lotyšskem a Litvou
11.11.1996 / 03.02.1997 : Skupina Strany Evropských socialistů
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pro regionální politiku
21.07.1999 / 14.01.2002 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a spotřebitelskou politiku
06.10.1999 / 14.01.2002 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva
17.01.2002 / 19.07.2004 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a spotřebitelskou politiku
07.02.2002 / 30.04.2004 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva
20.11.2003 / 21.04.2004 : Dočasný výbor pro zlepšení námořní bezpečnosti
20.07.2004 / 13.07.2009 : Skupina sociálních demokratů v Evropském parlamentu
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu včetně Jemenu
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu včetně Jemenu
10.05.2007 / 04.02.2009 : Dočasný výbor pro změnu klimatu

Náhradnice
19.01.1995 / 15.01.1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
23.07.1996 / 20.02.1997 : Dočasná expertní skupina pro BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegace pro vztahy s Litvou
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
24.04.1997 / 07.05.1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)
14.10.1997 / 19.07.1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva
22.07.1999 / 14.01.2002 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
13.12.2000 / 29.11.2001 : Dočasný výbor pro otázky lidské genetiky a nové technologie v moderním lékařství
17.01.2002 / 19.07.2004 : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pro regionální rozvoj
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegace v Parlamentním shromáždění EU-Středomoří
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pro regionální rozvoj
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pro regionální rozvoj

Parlamentní práce na plenárním zasedání v 6. volebním období
Položené otázky [Viz]
Návrhy usnesení [Viz]
Zprávy [Viz]
Vystoupení na plenárním zasedání [Viz]
Prezenční listina [Viz]

Parlamentní práce na plenárním zasedání v 5. volebním období
Položené otázky [Viz]
Návrhy usnesení [Viz]
Zprávy [Viz]
Vystoupení na plenárním zasedání [Viz]