Zpravodajství
Aktuality
Servis pro novináře
Archiv pro média
O Parlamentu
Úvodem
Podrobně
Archiv
Poslanci EP
Úvodem
Adresář
Archiv
Plenární zasedání
Krátce
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Archiv
Výbory
Delegace
EP TV
Archiv
Výbory
Delegace

Volby 2014Volby 2014
Dokumenty z plenárního zasedáníDokumenty z plenárního zasedání
Videozáznamy plenárních jednáníVideozáznamy plenárních jednání
PředsedaPředseda
Generální tajemníkGenerální tajemník
Nadcházející události ve výborechNadcházející události ve výborech
Think TankThink Tank

Údaje o poslanci
 
  Bengt HURTIG
Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice
Člen předsednictva
se   Švédsko    01.01.1995 / 08.10.1995 : Vänsterpartiet
 
Narozen 7. července 1939, Ludvika  

Člen
01.01.1995 / 19.01.1995 : Konfederace Evropské sjednocené levice
18.01.1995 / 11.07.1995 : Delegace pro vztahy s Ruskem
19.01.1995 / 08.10.1995 : Výbor pro institucionální věci
20.01.1995 / 08.10.1995 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice
12.07.1995 / 08.10.1995 : Delegace pro vztahy s Ruskem

Náhradník
19.01.1995 / 08.10.1995 : Výbor pro regionální politiku