Zpravodajství
Aktuality
Servis pro novináře
Archiv pro média
Poslanci EP
Úvodem
Adresář
Archiv
O Parlamentu
Úvodem
Podrobně
Archiv
Plenární zasedání
Krátce
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Archiv
Výbory
Delegace
Jsme tu pro vás
EPTV
Archiv
Výbory
Delegace

Dokumenty z plenárního zasedáníDokumenty z plenárního zasedání
Videozáznamy plenárních jednáníVideozáznamy plenárních jednání
PředsedaPředseda
Generální tajemníkGenerální tajemník
Nadcházející události ve výborechNadcházející události ve výborech
Think TankThink Tank

Údaje o poslanci
 
jpg Pavel SVOBODA
Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů
Člen
cz   Česko    01.05.2004 / 19.07.2004 : Unie svobody-Demokratická unie
 
Narozen 9. března 1969, Praha  

Člen
01.05.2004 / 19.07.2004 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů
03.05.2004 / 19.07.2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch