Zpravodajství
Aktuality
Servis pro novináře
Archiv pro média
O Parlamentu
Úvodem
Podrobně
Archiv
Poslanci EP
Úvodem
Adresář
Archiv
Plenární zasedání
Krátce
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Archiv
Výbory
Delegace
EP TV
Archiv
Výbory
Delegace

Volby 2014Volby 2014
Dokumenty z plenárního zasedáníDokumenty z plenárního zasedání
Videozáznamy plenárních jednáníVideozáznamy plenárních jednání
PředsedaPředseda
Generální tajemníkGenerální tajemník
Nadcházející události ve výborechNadcházející události ve výborech
Think TankThink Tank

Údaje o poslanci
 
jpg Jean-Pierre AUDY
Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
Člen předsednictva
fr   Francie    11.06.2005 / 13.07.2009 : Union pour un Mouvement Populaire
fr   Francie    14.07.2009 / 30.06.2014 : Union pour un Mouvement Populaire
 
Narozen 12. června 1952, Tulle  

Místopředseda
20.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
13.09.2010 / 30.06.2014 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mercosuru
25.01.2013 / 30.06.2014 : Delegace v Parlamentním shromáždění EU-Latinská Amerika

Člen
11.06.2005 / 13.07.2009 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů
04.07.2005 / 14.01.2007 : Výbor pro mezinárodní obchod
05.09.2005 / 13.03.2007 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií (včetně Libye)
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pro mezinárodní obchod
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií (včetně Libye)
14.07.2009 / 09.02.2010 : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
16.07.2009 / 19.07.2009 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
16.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
16.09.2009 / 16.05.2010 : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Asie a Sdružením národů jihovýchodní Asie (ASEAN)
10.02.2010 / 30.06.2014 : Poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)
17.05.2010 / 24.01.2013 : Delegace v Parlamentním shromáždění EU-Latinská Amerika
17.05.2010 / 12.09.2010 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mercosuru
19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu
19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku

Náhradník
28.06.2005 / 14.01.2007 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
07.07.2005 / 13.03.2007 : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Asie a Sdružením států jihovýchodní Asie (ASEAN)
19.01.2006 / 19.06.2007 : Vyšetřovací výbor ke krizi společnosti Equitable Life Assurance Society
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pro průmysl, výzkum a energetiku
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pro mezinárodní obchod
13.02.2007 / 13.07.2009 : Delegace ve Smíšeném parlamentním shromáždění AKT-EU
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Asie a Sdružením států jihovýchodní Asie (ASEAN)
16.07.2009 / 18.01.2012 : Hospodářský a měnový výbor
16.09.2009 / 06.09.2011 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
19.01.2012 / 30.06.2014 : Hospodářský a měnový výbor

Parlamentní práce na plenárním zasedání v 6. volebním období
Položené otázky [Viz]
Návrhy usnesení [Viz]
Zprávy [Viz]
Stanoviska [Viz]
Vystoupení na plenárním zasedání [Viz]

Parlamentní práce na plenárním zasedání v 5. volebním období
Položené otázky [Viz]
Návrhy usnesení [Viz]
Zprávy [Viz]
Stanoviska [Viz]
Vystoupení na plenárním zasedání [Viz]