Επικαιρότητα
Πρώτη σελίδα
Υπηρεσία τύπου
Αρχεία τύπου
Το Κοινοβούλιο
Παρουσίαση
Αναλυτικά
Αρχείο
Βουλευτές του ΕΚ
Παρουσίαση
Κατάλογος
Αρχείο
Ολομέλεια
Περιληπτικά
Ολομέλεια
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
Αρχείο
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες
EP TV
Αρχείο
Επιτροπές
Αντιπροσωπείες

Εκλογές 2014Εκλογές 2014
Έγγραφα της ολομέλειαςΈγγραφα της ολομέλειας
Η ολομέλεια μαγνητοσκοπημένηΗ ολομέλεια μαγνητοσκοπημένη
Ο ΠρόεδροςΟ Πρόεδρος
Ο Γενικός ΓραμματέαςΟ Γενικός Γραμματέας
Προσεχώς στις επιτροπέςΠροσεχώς στις επιτροπές
Think TankThink Tank

Προσωπικό δελτίο
 
jpg Bent Hindrup ANDERSEN
Ομάδα για την Ευρώπη της Δημoκρατίας και της Διαφoράς
Μέλος
dk   Δανία    01.03.2003 / 19.07.2004 : JuniBevægelsen
 
Ημερομηνία 8 Ιούλιος 1943, Hellerup  

Μέλος
01.03.2003 / 19.07.2004 : Ομάδα για την Ευρώπη της Δημoκρατίας και της Διαφoράς

Αναπληρωτής
25.03.2003 / 19.07.2004 : Επιτροπή Περιβάλλοντος, Δημόσιας Υγείας και Πολιτικής των Καταναλωτών