Uudised
Pealkirjad
Pressiteenistus
Pressiarhiiv
Kõik parlamendist
Tutvustus
Üksikasjalikult
Arhiivid
Parlamendiliikmed
Tutvustus
Kataloog
Arhiivid
Täiskogu
Lühidalt
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Arhiivid
Parlamendi komisjonid
Delegatsioonid
EP TV
Arhiivid
Komisjonid
Delegatsioonid

2014. aasta valimised2014. aasta valimised
IstungidokumendidIstungidokumendid
Täiskogu arutelude videodTäiskogu arutelude videod
PresidentPresident
PeasekretärPeasekretär
Komisjonide edasine tegevusKomisjonide edasine tegevus
Think TankThink Tank

Isikuandmed
 
  Marie-Christine AULAS
Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis
Liige
fr   Prantsusmaa    25.07.1989 / 10.12.1991 : Les Verts-Europe-Ecologie
 
Sündinud 10. märtsi 1945, Oran (Algérie)  

Aseesimees
26.07.1989 / 10.12.1991 : Koostöö- ja arengukomitee

Liige
25.07.1989 / 10.12.1991 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis
15.09.1989 / 12.09.1990 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
13.09.1990 / 12.09.1991 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)
13.09.1991 / 10.12.1991 : Euroopa Parlamendi liikmed AKV ja EMÜ lepingu ühisassambleel (AKV-EMÜ)

Asendusliige
26.07.1989 / 10.12.1991 : Poliitiliste küsimuste komitee