Uudised
Pealkirjad
Pressiteenistus
Pressiarhiiv
Kõik parlamendist
Tutvustus
Üksikasjalikult
Arhiivid
Parlamendiliikmed
Tutvustus
Kataloog
Arhiivid
Täiskogu
Lühidalt
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Arhiivid
Parlamendi komisjonid
Delegatsioonid
EP TV
Arhiivid
Komisjonid
Delegatsioonid

2014. aasta valimised2014. aasta valimised
IstungidokumendidIstungidokumendid
Täiskogu arutelude videodTäiskogu arutelude videod
PresidentPresident
PeasekretärPeasekretär
Komisjonide edasine tegevusKomisjonide edasine tegevus
Think TankThink Tank

Isikuandmed
 
  Claudio AZZOLINI
Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon)
Juhatuse liige
it   Itaalia    19.07.1994 / 19.07.1999 : Forza Italia
 
Sündinud 9. juuni 1940, Napoli  

Esimees
10.12.1996 / 14.06.1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon

Aseesimees
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
24.10.1996 / 09.12.1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon

Liige
19.07.1994 / 04.07.1995 : Forza Europa fraktsioon
21.07.1994 / 15.01.1997 : Regionaalpoliitika komitee
05.07.1995 / 23.10.1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon
16.01.1997 / 19.07.1999 : Regionaalpoliitika komitee
15.06.1998 / 19.07.1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon)

Asendusliige
23.09.1994 / 15.01.1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
23.09.1994 / 15.01.1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
16.01.1997 / 08.06.1998 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
11.09.1998 / 19.07.1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee