Uudised
Pealkirjad
Pressiteenistus
Pressiarhiiv
Kõik parlamendist
Tutvustus
Üksikasjalikult
Arhiivid
Parlamendiliikmed
Tutvustus
Kataloog
Arhiivid
Täiskogu
Lühidalt
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Arhiivid
Parlamendi komisjonid
Delegatsioonid
EP TV
Arhiivid
Komisjonid
Delegatsioonid

2014. aasta valimised2014. aasta valimised
IstungidokumendidIstungidokumendid
Täiskogu arutelude videodTäiskogu arutelude videod
PresidentPresident
PeasekretärPeasekretär
Komisjonide edasine tegevusKomisjonide edasine tegevus
Think TankThink Tank

Isikuandmed
 
jpg Bernadette BOURZAI
Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide fraktsioon
Liige
fr   Prantsusmaa    20.07.2004 / 30.09.2008 : Parti socialiste
 
Sündinud 28. mai 1945, Tulle  

Aseesimees
20.09.2004 / 30.09.2008 : Delegatsioon ELi-Kasahstani, ELi-Kõrgõzstani ja ELi-Usbekistani parlamentaarsetes koostöökomisjonides ning Tadžikistani, Türkmenistani ja Mongooliaga suhtlemiseks
16.07.2007 / 30.09.2008 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon

Liige
20.07.2004 / 30.09.2008 : Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide fraktsioon
21.07.2004 / 14.01.2007 : Regionaalarengukomisjon
15.09.2004 / 19.09.2004 : Delegatsioon ELi-Kasahstani, ELi-Kõrgõzstani ja ELi-Usbekistani parlamentaarsetes koostöökomisjonides ning Tadžikistani, Türkmenistani ja Mongooliaga suhtlemiseks
15.01.2007 / 30.01.2007 : Regionaalarengukomisjon
31.01.2007 / 09.07.2007 : Regionaalarengukomisjon
10.07.2007 / 15.07.2007 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon

Asendusliige
21.07.2004 / 14.01.2007 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
15.09.2004 / 30.09.2008 : Delegatsioon ELi-Türgi parlamentaarses ühiskomisjonis
15.01.2007 / 30.01.2007 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
31.01.2007 / 09.07.2007 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
10.05.2007 / 30.09.2008 : Kliimamuutuste ajutine komisjon
10.07.2007 / 30.09.2008 : Regionaalarengukomisjon

Tegevus parlamendi viienda ametiaja täiskogu istungitel
Esitatud küsimus(ed) [vt]
Resolutsiooni ettepanek(ud) [vt]
Raport(id) [vt]
Arvamused [vt]
Sõnavõtt/sõnavõtud täiskogu istungil [vt]