Hírek
Aktualitások
Sajtószolgálat
Sajtóarchívum
A Parlamentről
Bemutatás
Részletesen
Archívum
Képviselők
Bemutatás
Névjegyzék
Archívum
Plenáris ülés
Dióhéjban
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek
EP TV
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek

Választások 2014Választások 2014
Plenáris dokumentumokPlenáris dokumentumok
Felvételek a plenáris ülés vitáirólFelvételek a plenáris ülés vitáiról
ElnökElnök
A FőtitkárA Főtitkár
Hamarosan a szakbizottságokbanHamarosan a szakbizottságokban
Think TankThink Tank

Személyi adatlap
 
  María Jesús ARAMBURU DEL RÍO
az Egységes Európai Baloldal/Északi Zöld Baloldal képviselőcsoportja
Tag
es   Spanyolország    19.07.1994 / 26.03.1996 : Izquierda Unida-Iniciativa per Catalunya
 
Születési dátum: 1951. október 28., Sevilla  

Tag
19.07.1994 / 05.01.1995 : Az Európai Baloldali Unió Konföderális Csoportja
21.07.1994 / 26.03.1996 : Kulturális, Ifjúsági, Oktatási és Médiabizottság
17.11.1994 / 11.07.1995 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
06.01.1995 / 26.03.1996 : az Egységes Európai Baloldal/Északi Zöld Baloldal képviselőcsoportja
13.02.1995 / 26.03.1996 : Noi Jogok Bizottsága
12.07.1995 / 26.03.1996 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag
21.07.1994 / 13.02.1995 : Noi Jogok Bizottsága
19.01.1995 / 26.03.1996 : Szociális Ügyek és Foglalkoztatási Bizottság