Hírek
Aktualitások
Sajtószolgálat
Sajtóarchívum
A Parlamentről
Bemutatás
Részletesen
Archívum
Képviselők
Bemutatás
Névjegyzék
Archívum
Plenáris ülés
Dióhéjban
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek
EP TV
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek

Választások 2014Választások 2014
Plenáris dokumentumokPlenáris dokumentumok
Felvételek a plenáris ülés vitáirólFelvételek a plenáris ülés vitáiról
ElnökElnök
A FőtitkárA Főtitkár
Hamarosan a szakbizottságokbanHamarosan a szakbizottságokban
Think TankThink Tank

Személyi adatlap
 
  Jacques DONNAY
Egyesülés Európáért Csoport
Az elnökség tagja
fr   Franciaország    19.07.1994 / 19.07.1999 : Rassemblement pour la République
 
Születési dátum: 1925. január 7., Lille  

Kincstárnok
19.07.1994 / 04.07.1995 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja
05.07.1995 / 23.10.1996 : Egyesülés Európáért Csoport

Tag
21.07.1994 / 15.01.1997 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
21.07.1994 / 15.01.1997 : Regionális Politikai Bizottság
17.11.1994 / 11.07.1995 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
12.07.1995 / 15.01.1997 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
11.10.1995 / 15.01.1997 : Az EU-Cseh Köztársaság Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
24.10.1996 / 13.11.1996 : Egyesülés Európáért Csoport
14.11.1996 / 09.12.1996 : Egyesülés Európáért Csoport
10.12.1996 / 19.07.1999 : Egyesülés Európáért Csoport
16.01.1997 / 19.07.1999 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
16.01.1997 / 13.10.1997 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
14.10.1997 / 23.02.1999 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
24.02.1999 / 19.07.1999 : Az Egyesült Államokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag
21.07.1994 / 15.01.1997 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
16.01.1997 / 19.07.1999 : Az Európai Gazdasági Övezet (EEA) Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
16.01.1997 / 19.07.1999 : Regionális Politikai Bizottság