Hírek
Aktualitások
Sajtószolgálat
Sajtóarchívum
A Parlamentről
Bemutatás
Részletesen
Archívum
Képviselők
Bemutatás
Névjegyzék
Archívum
Plenáris ülés
Dióhéjban
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek
EP TV
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek

Választások 2014Választások 2014
Plenáris dokumentumokPlenáris dokumentumok
Felvételek a plenáris ülés vitáirólFelvételek a plenáris ülés vitáiról
ElnökElnök
A FőtitkárA Főtitkár
Hamarosan a szakbizottságokbanHamarosan a szakbizottságokban
Think TankThink Tank

Személyi adatlap
 
  Christos MARKOPOULOS
Szocialista Csoport
Tag
gr   Görögország    02.11.1981 / 23.07.1984 : Panellinio Socialistiko Kinima
 
Születési dátum: 1925. január 1., Athina  

Tag
02.11.1981 / 23.07.1984 : Szocialista Csoport
17.11.1981 / 23.07.1984 : Energetikai és Kutatási Bizottság
11.04.1983 / 23.07.1984 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség