Naujienos
Antraštės
Spaudos tarnyba
Spaudos archyvai
Apie Parlamentą
Pristatymas
Smulkiau
Archyvas
EP nariai
Pristatymas
Žinynas
Archyvas
Plenarinis posėdis
Trumpai
Plenarinis posėdis
Komitetai
Delegacijos
Archyvas
Komitetai
Delegacijos
EP TV
Archyvas
Komitetai
Delegacijos

2014 m. rinkimai2014 m. rinkimai
Plenarinių posėdžių dokumentaiPlenarinių posėdžių dokumentai
Plenarinės sesijos debatų vaizdo įrašaiPlenarinės sesijos debatų vaizdo įrašai
PirmininkasPirmininkas
Generalinis sekretoriusGeneralinis sekretorius
Numatoma komitetuoseNumatoma komitetuose
Think TankThink Tank

Informacija apie narį
 
  Maria Adelaide AGLIETTA
Žaliuju grupe Europos Parlamente
Narė
it   Italija    25.07.1989 / 18.07.1994 : Verdi Arcobaleno
it   Italija    19.07.1994 / 19.07.1999 : Federazione dei Verdi
 
Gimusi 1940 m. birželis 4 d., Torino  

Pirmininkė
26.07.1989 / 18.02.1991 : Delegacija ryšiams su Bulgarija, Rumunija ir Albanija
01.11.1990 / 18.07.1994 : Žaliuju grupe Europos Parlamente

Narė
25.07.1989 / 31.10.1990 : Žaliuju grupe Europos Parlamente
26.07.1989 / 14.01.1992 : Instituciniu reikalu komitetas
26.07.1989 / 14.01.1992 : Užsienio ekonominiu ryšiu komitetas
15.01.1992 / 18.07.1994 : Užsienio reikalu ir saugumo komitetas
15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegacija ryšiams su Jugoslavijos respublikomis
15.01.1992 / 18.07.1994 : Instituciniu reikalu komitetas
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegacija ryšiams su buvusios Jugoslavijos respublikomis
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegacija ryšiams su buvusios Jugoslavijos respublikomis
19.07.1994 / 19.07.1999 : Žaliuju grupe Europos Parlamente
21.07.1994 / 15.01.1997 : Instituciniu reikalu komitetas
21.07.1994 / 15.01.1997 : Žmogaus teisiu pakomitetis
21.07.1994 / 15.01.1997 : Darbo tvarkos taisykliu, mandatu verifikavimo ir imuniteto komitetas
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegacija ryšiams su Kinijos Liaudies Respublika
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegacija ryšiams su Kinijos Liaudies Respublika
16.01.1997 / 19.07.1999 : Instituciniu reikalu komitetas
16.01.1997 / 19.07.1999 : Žmogaus teisiu pakomitetis
16.01.1997 / 19.07.1999 : Darbo tvarkos taisykliu, mandatu verifikavimo ir imuniteto komitetas

Pavaduojanti narė
26.07.1989 / 14.01.1992 : Politiniu reikalu komitetas
28.01.1992 / 18.07.1994 : Žmogaus teisiu pakomitetis
21.07.1994 / 15.01.1997 : Pilietiniu laisviu ir vidaus reikalu komitetas
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegacija ryšiams su Kinijos Liaudies Respublika
16.01.1997 / 19.07.1999 : Užsienio reikalu, saugumo ir gynybos politikos komitetas
14.10.1997 / 23.02.1999 : Delegacija ryšiams su Kinijos Liaudies Respublika
24.02.1999 / 19.07.1999 : Delegacija ryšiams su Kinijos Liaudies Respublika