Naujienos
Antraštės
Spaudos tarnyba
Spaudos archyvai
Apie Parlamentą
Pristatymas
Smulkiau
Archyvas
EP nariai
Pristatymas
Žinynas
Archyvas
Plenarinis posėdis
Trumpai
Plenarinis posėdis
Komitetai
Delegacijos
Archyvas
Komitetai
Delegacijos
EP TV
Archyvas
Komitetai
Delegacijos

2014 m. rinkimai2014 m. rinkimai
Plenarinių posėdžių dokumentaiPlenarinių posėdžių dokumentai
Plenarinės sesijos debatų vaizdo įrašaiPlenarinės sesijos debatų vaizdo įrašai
PirmininkasPirmininkas
Generalinis sekretoriusGeneralinis sekretorius
Numatoma komitetuoseNumatoma komitetuose
Think TankThink Tank

Informacija apie narį
 
jpg Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) grupė
Narė
lt   Lietuva    20.07.2004 / 13.07.2009 : Tėvynės sąjunga
lt   Lietuva    14.07.2009 / 30.06.2014 : Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
 
Gimusi 1958 m. sausis 1 d., Druskininkai  

Pirmininko pavaduotoja
20.07.2009 / 18.01.2012 : Žmogaus teisių pakomitetis

Narė
20.07.2004 / 08.10.2007 : Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) ir Europos demokratų frakcija
21.07.2004 / 14.01.2007 : Biudžeto komitetas
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegacija ES ir Moldovos parlamentinio bendradarbiavimo komitete
16.09.2004 / 14.01.2007 : Žmogaus teisių pakomitetis
15.01.2007 / 30.01.2007 : Biudžeto komitetas
15.01.2007 / 30.01.2007 : Žmogaus teisių pakomitetis
31.01.2007 / 13.07.2009 : Biudžeto komitetas
31.01.2007 / 13.07.2009 : Žmogaus teisių pakomitetis
09.10.2007 / 13.07.2009 : Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) ir Europos demokratų frakcija
14.07.2009 / 30.06.2014 : Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) grupė
16.07.2009 / 19.07.2009 : Žmogaus teisių pakomitetis
16.07.2009 / 18.01.2012 : Tarptautinės prekybos komitetas
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegacija EURONEST parlamentinėje asamblėjoje
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegacija ryšiams su Baltarusija
19.01.2012 / 30.06.2014 : Tarptautinės prekybos komitetas
19.01.2012 / 30.06.2014 : Žmogaus teisių pakomitetis

Pavaduojanti narė
21.07.2004 / 14.01.2007 : Užsienio reikalų komitetas
22.07.2004 / 31.08.2004 : Biudžeto kontrolės komitetas
31.08.2004 / 15.09.2004 : Žmogaus teisių pakomitetis
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegacija ES ir Rusijos parlamentinio bendradarbiavimo komitete
14.10.2004 / 08.06.2005 : Laikinojo komiteto dėl išsiplėtusios Europos Sąjungos politikos sunkumų ir biudžetinių priemonių 2007–2013
15.01.2007 / 30.01.2007 : Užsienio reikalų komitetas
31.01.2007 / 13.07.2009 : Užsienio reikalų komitetas
10.05.2007 / 04.02.2009 : Laikinasis klimato kaitos komitetas
15.01.2008 / 13.07.2009 : Delegacija ryšiams su Baltarusija
16.07.2009 / 18.01.2012 : Užsienio reikalų komitetas
16.09.2009 / 11.10.2009 : Delegacija AKR ir ES jungtinėje parlamentinėje asamblėjoje
12.10.2009 / 30.06.2014 : Delegacija ES ir Meksikos jungtiniame parlamentiniame komitete
12.10.2009 / 30.06.2014 : Delegacija Europos ir Lotynų Amerikos šalių parlamentinėje asamblėjoje
19.01.2012 / 30.06.2014 : Užsienio reikalų komitetas

Veikla per 6-osios kadencijos Parlamento plenarinius posėdžius
Pateiktas(-i) klausimas(-i) [Žiūrėti]
Pasiūlymas(-i) dėl rezoliucijos(-ų) [Žiūrėti]
Pranešimas(-i) [Žiūrėti]
Nuomonės [Žiūrėti]
Pasisakymas(-i) per plenarinius podėdžius [Žiūrėti]

Veikla per 5-osios kadencijos Parlamento plenarinius posėdžius
Pateiktas(-i) klausimas(-i) [Žiūrėti]
Pasiūlymas(-i) dėl rezoliucijos(-ų) [Žiūrėti]
Pranešimas(-i) [Žiūrėti]
Nuomonės [Žiūrėti]
Pasisakymas(-i) per plenarinius podėdžius [Žiūrėti]