Naujienos
Antraštės
Spaudos tarnyba
Spaudos archyvai
EP nariai
Pristatymas
Žinynas
Archyvas
Apie Parlamentą
Pristatymas
Smulkiau
Archyvas
Plenarinis posėdis
Trumpai
Plenarinis posėdis
Komitetai
Delegacijos
Archyvas
Komitetai
Delegacijos
Jūsų paslaugoms
EPTV
Archyvas
Komitetai
Delegacijos

Plenarinių posėdžių dokumentaiPlenarinių posėdžių dokumentai
Plenarinės sesijos debatų vaizdo įrašaiPlenarinės sesijos debatų vaizdo įrašai
PirmininkasPirmininkas
Generalinis sekretoriusGeneralinis sekretorius
Numatoma komitetuoseNumatoma komitetuose
Think TankThink Tank

Informacija apie narį
 
jpg Rolandas PAVILIONIS
Sąjungos už tautų Europą frakcija
Pirmininko pavaduotojas
lt   Lietuva    20.07.2004 / 10.05.2006 : Liberalų demokratų partija
 
Gimęs 1944 m. liepa 3 d., Šiaulieai  

Pirmininko pavaduotojas
20.07.2004 / 10.05.2006 : Sąjungos už tautų Europą frakcija

Narys
21.07.2004 / 10.05.2006 : Kultūros ir švietimo komitetas
15.09.2004 / 10.05.2006 : Delegacija ryšiams su Centrinės Amerikos šalimis

Pavaduojantis narys
21.07.2004 / 10.05.2006 : Žmogaus teisių pakomitetis
21.07.2004 / 10.05.2006 : Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas
15.09.2004 / 10.05.2006 : Delegacija ryšiams su Baltarusija

Veikla per 5-osios kadencijos Parlamento plenarinius posėdžius
Pateiktas(-i) klausimas(-i) [Žiūrėti]
Pasiūlymas(-i) dėl rezoliucijos(-ų) [Žiūrėti]
Pasisakymas(-i) per plenarinius podėdžius [Žiūrėti]