Ziņas
Virsraksti
Preses dienests
Preses arhīvs
Par Parlamentu
Īsumā
Detalizēts izklāsts
Arhīvi
Deputāti
Īsumā
Direktorija
Arhīvi
Plenārsēde
Īsumā
Plenārsēde
Komitejas
Delegācijas
Arhīvi
Komitejas
Delegācijas
EP TV
Arhīvi
Komitejas
Delegācijas

2014. gada vēlēšanas2014. gada vēlēšanas
Plenārsēdes dokumentiPlenārsēdes dokumenti
Plenārsēžu debašu videoierakstiPlenārsēžu debašu videoieraksti
PriekšsēdētājsPriekšsēdētājs
ĢenerālsekretārsĢenerālsekretārs
Gaidāmie notikumi komitejāsGaidāmie notikumi komitejās
Think TankThink Tank

Ziņas par deputātiem
 
jpg Georgs ANDREJEVS
Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupa
Prezidija loceklis
lv   Latvija    20.07.2004 / 13.07.2009 : Savienība "Latvijas Celš"
 
Dzimis 1932. gada 30. oktobrī, Tukums  

Priekšsēdētāja vietnieks
22.07.2004 / 14.01.2007 : Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja
15.01.2007 / 30.01.2007 : Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja

Loceklis
20.07.2004 / 13.07.2009 : Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupa
21.07.2004 / 21.07.2004 : Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegācija ES un Armēnijas, ES un Azerbaidžānas un ES un Gruzijas Parlamentārās sadarbības komitejās
31.01.2007 / 13.07.2009 : Vides, sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma komiteja

Aizstājējs
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegācija ES un Horvātijas Apvienotajā parlamentārajā komitejā
10.05.2007 / 04.02.2009 : Pagaidu komiteja par klimata izmaiņām

Parlamentārās aktivitātes 6. sasaukuma plenārsēdēs
Jautājumi [Skatīt]
Rezolūciju priekšlikumi [Skatīt]
Ziņojumi [Skatīt]
Atzinumi [Skatīt]
Uzstāšanās plenārsēdēs [Skatīt]
Rakstiskas deklarācijas [Skatīt]
Apmeklējumu reģistrs [Skatīt]