Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
  Didier H.M.F. ANGER
Fractie De Groenen in het Europees Parlement
Lid
fr   Frankrijk    25.07.1989 / 10.12.1991 : Les Verts-Europe-Ecologie
 
Geboren op 26 januari 1939, Lengronne  

Ondervoorzitter
16.04.1991 / 10.12.1991 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie

Lid
25.07.1989 / 10.12.1991 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement
26.07.1989 / 10.12.1991 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden, Finland, IJsland en de Noordse Raad
26.07.1989 / 16.04.1991 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie

Plaatsvervanger
26.07.1989 / 10.12.1991 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening