Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Sylviane H. AINARDI
Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links
Lid van het bureau
fr   Frankrijk    25.07.1989 / 18.07.1994 : Parti communiste français
fr   Frankrijk    19.07.1994 / 19.07.1999 : Parti communiste français
fr   Frankrijk    20.07.1999 / 19.07.2004 : Parti communiste français
 
Geboren op 19 december 1947, Ugines (Savoie)  

Ondervoorzitter
19.07.1994 / 30.11.1994 : Confederale Fractie Europees Unitair Links

Lid
25.07.1989 / 18.07.1994 : Linkse Coalitie
26.07.1989 / 14.01.1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Cyprus
26.07.1989 / 11.03.1991 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
11.03.1991 / 14.01.1992 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
15.01.1992 / 18.07.1994 : Commissie landbouw, visserij en plattelandsontwikkeling
15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Cyprus
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Cyprus
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie regionaal beleid
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
01.12.1994 / 05.01.1995 : Confederale Fractie Europees Unitair Links
06.01.1995 / 19.07.1999 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
16.01.1997 / 12.05.1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
12.05.1997 / 19.07.1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
14.10.1997 / 23.02.1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
24.02.1999 / 19.07.1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
20.07.1999 / 12.10.1999 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links
21.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
29.09.1999 / 14.01.2002 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
13.10.1999 / 19.07.2004 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links
17.01.2002 / 11.05.2003 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
07.02.2002 / 19.07.2004 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
23.09.2002 / 19.07.2004 : Commissie regionaal beleid, vervoer en toerisme
20.11.2003 / 21.04.2004 : Tijdelijke commissie voor de verbetering van de veiligheid op zee

Plaatsvervanger
26.07.1989 / 14.02.1990 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
14.02.1990 / 14.01.1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
15.01.1992 / 18.07.1994 : Commissie vervoer en toerisme
15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de lid-staten van de ASEAN, de Interparlementaire Organisatie van de ASEAN (AIPO) en de Republiek Korea
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
21.07.1994 / 09.02.1996 : Commissie vervoer en toerisme
16.01.1997 / 07.05.1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
07.05.1997 / 19.07.1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
21.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie regionaal beleid, vervoer en toerisme
17.01.2002 / 22.09.2002 : Commissie regionaal beleid, vervoer en toerisme