Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
  Siegbert ALBER
Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
Lid
de   Duitsland    19.01.1977 / 16.07.1979 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Duitsland    17.07.1979 / 23.07.1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Duitsland    24.07.1984 / 24.07.1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Duitsland    25.07.1989 / 18.07.1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Duitsland    19.07.1994 / 06.10.1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
 
Geboren op 27 juli 1936, Hechingen (Hohenzollern)  

Voorzitter
28.06.1993 / 18.07.1994 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger

Ondervoorzitter
25.07.1984 / 19.01.1987 : Europees Parlement
25.07.1984 / 19.01.1987 : Bureau van het Europees Parlement
21.01.1987 / 24.07.1989 : Bureau van het Europees Parlement
21.01.1987 / 24.07.1989 : Europees Parlement
25.07.1989 / 13.01.1992 : Bureau van het Europees Parlement
25.07.1989 / 13.01.1992 : Europees Parlement

Ondervoorzitter
20.07.1979 / 20.01.1982 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
09.03.1982 / 23.07.1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
11.02.1985 / 09.03.1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
10.03.1986 / 20.01.1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten

Lid
19.01.1977 / 13.03.1978 : Christen-democratische Fractie
14.03.1978 / 12.03.1979 : Begrotingscommissie
14.03.1978 / 16.07.1979 : Christen-democratische Fractie (Fractie van de Europese Volkspartij)
14.03.1978 / 12.03.1979 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
14.03.1978 / 12.03.1979 : Juridische Commissie
17.07.1979 / 08.03.1982 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
20.07.1979 / 20.01.1982 : Commissie voor begrontingscontrole
09.03.1982 / 23.07.1984 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
11.04.1983 / 23.07.1984 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
24.07.1984 / 24.07.1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
26.07.1984 / 20.01.1987 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
21.01.1987 / 24.07.1989 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
25.07.1989 / 21.01.1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
26.07.1989 / 14.01.1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
26.07.1989 / 14.01.1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken
26.07.1989 / 19.01.1990 : Commissie institutionele zaken
18.02.1991 / 22.02.1991 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
15.03.1991 / 14.01.1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
15.01.1992 / 17.09.1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
15.01.1992 / 18.07.1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
22.01.1992 / 13.07.1993 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
18.09.1992 / 16.09.1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
18.12.1992 / 28.06.1993 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
14.07.1993 / 18.07.1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
17.09.1993 / 18.07.1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
19.07.1994 / 06.10.1997 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
16.01.1997 / 01.10.1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
16.01.1997 / 06.10.1997 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
02.10.1997 / 06.10.1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger
26.07.1984 / 20.01.1987 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
26.07.1984 / 11.03.1985 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
12.03.1985 / 20.01.1987 : Commissie begrotingscontrole
10.12.1985 / 20.01.1987 : Commissie institutionele zaken
21.01.1987 / 24.07.1989 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
21.01.1987 / 24.07.1989 : Commissie institutionele zaken
26.07.1989 / 14.01.1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
19.01.1990 / 18.02.1991 : Commissie institutionele zaken
15.01.1992 / 18.12.1992 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
21.01.1992 / 10.02.1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de republieken van het Gemenebest van Onafhankelijke Staten (GOS)
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie verzoekschriften
16.01.1997 / 06.10.1997 : Commissie verzoekschriften
16.01.1997 / 06.10.1997 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
16.01.1997 / 06.10.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland