Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
  Frederick A. TUCKMAN
Europese Democratische Fractie
Lid
gb   Verenigd Koninkrijk    17.07.1979 / 23.07.1984 : Conservative and Unionist Party
gb   Verenigd Koninkrijk    24.07.1984 / 24.07.1989 : Conservative and Unionist Party
 
Geboren op 9 juni 1922, Magdeburg  

Ondervoorzitter
11.04.1983 / 23.07.1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Latijns-Amerika

Lid
17.07.1979 / 23.07.1984 : Europese Democratische Fractie
20.07.1979 / 09.07.1981 : Begrotingscommissie
10.07.1981 / 23.07.1984 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
24.07.1984 / 24.07.1989 : Europese Democratische Fractie
26.07.1984 / 20.01.1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
12.02.1985 / 09.03.1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
10.03.1986 / 20.01.1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
21.01.1987 / 24.07.1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
21.01.1987 / 13.03.1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
14.03.1989 / 24.07.1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Plaatsvervanger
26.07.1984 / 20.01.1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
26.07.1984 / 20.01.1987 : Commissie begrotingscontrole
21.01.1987 / 24.07.1989 : Commissie vervoer en toerisme