Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Johannes VOGGENHUBER
Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie
Lid
at   Oostenrijk    01.01.1995 / 10.11.1996 : Die Grünen - Die Grüne Alternative
at   Oostenrijk    11.11.1996 / 19.07.1999 : Die Grünen - Die Grüne Alternative
at   Oostenrijk    20.07.1999 / 19.07.2004 : Die Grünen - Die Grüne Alternative
at   Oostenrijk    20.07.2004 / 13.07.2009 : Die Grünen - Die Grüne Alternative
 
Geboren op 5 juni 1950, Salzburg  

Ondervoorzitter
21.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie constitutionele zaken
22.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie constitutionele zaken
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie constitutionele zaken
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie constitutionele zaken

Lid
01.01.1995 / 10.11.1996 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement
19.01.1995 / 15.01.1997 : Commissie institutionele zaken
11.11.1996 / 19.07.1999 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie institutionele zaken
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
14.10.1997 / 30.11.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
01.12.1997 / 13.07.1998 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
13.07.1998 / 19.07.1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Slowakije
20.07.1999 / 19.07.2004 : Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie
28.09.1999 / 14.01.2002 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
17.01.2002 / 19.07.2004 : Commissie constitutionele zaken
20.07.2004 / 13.07.2009 : Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie
21.07.2004 / 21.07.2004 : Commissie constitutionele zaken
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Plaatsvervanger
18.07.1996 / 20.02.1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie BSE (boviene spongiforme encefalopathie)
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
16.01.1997 / 18.11.1998 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
19.11.1998 / 19.07.1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
22.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie vrijheden en rechten van de burger, justitie en binnenlandse zaken
17.01.2002 / 19.07.2004 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
21.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur

Activiteiten in plenaire vergadering - 6de zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Ontwerpresolutie(s) [Zie]
Verslag(en) [Zie]
Advies(Adviezen) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]
Presentielijst [Zie]

Activiteiten in plenaire vergadering - Vijfde zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Ontwerpresolutie(s) [Zie]
Verslag(en) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]