Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
  Axel ANDERSSON
Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten
Lid
se   Zweden    01.01.1995 / 08.10.1995 : Socialdemokraterna
 
Geboren op 4 september 1933, Brunflo  

Lid
01.01.1995 / 08.10.1995 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten
18.01.1995 / 11.07.1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
19.01.1995 / 08.10.1995 : Commissie regionaal beleid
12.07.1995 / 08.10.1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika

Plaatsvervanger
19.01.1995 / 08.10.1995 : Commissie externe economische betrekkingen