Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
  Helena M. VAZ DA SILVA
Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
Lid
pt   Portugal    19.07.1994 / 19.07.1999 : Partido Social Democrata
 
Geboren op 3 juli 1939, Lisboa  

Lid
19.07.1994 / 05.11.1996 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
06.11.1996 / 19.07.1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
16.01.1997 / 19.07.1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media

Plaatsvervanger
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie rechten van de vrouw
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie vervoer en toerisme
14.10.1997 / 23.02.1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika
24.02.1999 / 19.07.1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Zuid-Afrika